12 Mayıs 2010, Çarşamba 12:04:28

BİLAL EKŞİ'NİN YENİ GÖREVİ BELLİ OLDU

Kıbrıs Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü görevinden istifa eden Bilal Ekşi, hangi göreve getirildi?
  • Kendisine başarılar diliyoruz, umarız TEC de başarılı olur. Ne de olsa yeni bina eksiği çok olacaktır, etrafa çizgi çekilmesi raf yerlerinin ayarlanması gerekli :))
  • Kendisi ile bizzat çalışma fırsatı bulan ve bu fırsatla kabiliyetlerini, şahsını ve yöneticilik vasıflarını tanıma fırsatı bulmuş biri olarak Sn. Bilal Bey'in analitik düşünmeyi, havacılığı bilen, yöneticilik, insani vasıfları güçlü, insan mühendisi ve/veya teknokrat denilebilecek üst düzey bir yöneticidir.
  • Bilal bey kendisi durust ve caliskan bir yoneticidir. Basarilar dileriz.
  • zaten Bilal Ekşi yi genel müdür yapsalardı herkezi atmaya kalkardı yabancı bir şahsın altında gn müdür yrd yapar zaten bu iktidar onları daha fazla dinler ve uygular süper olmuş neyse seçimlere kadar idare et bilo.zaten sende işsiz kalırsın elbet.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’deki Genel Müdür yardımcılığı görevinden ayrılarak KTHY’nin Genel Müdürlük koltuğuna oturan Bilal Ekşi, 117 günlük KKTC serüvenini geçtiğimiz günlerde sonlandırmıştı.

Şirketin geleceğine ilişkin aldığı kararları hükümetin yanlış tutumları nedeniyle hayata geçiremediğini gerekçe göstererek görevinden ayrılan Bilal Ekşi, yeniden yuvaya döndü.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’nin Amerikalı Pratt&Whitney ile ortak kurduğu Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Türkiye Motor Merkezi’nin (Turkish Engine Center) genel müdür yardımcılığı Bilal Ekşi’ye verildi.

2009 yılının Aralık ayı ortalarında faaliyetlere başlayan Türkiye Motor Merkezi’nin Genel Müdürlüğü’nü ise Daniel Tennant yapıyor.

Tesiste yılda 200 motor bakımı yapılması planlanıyor.

©AirportHaber.com

BİLAL EKŞİ'NİN YENİ GÖREVİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Kendisine başarılar diliyoruz, umarız TEC de başarılı olur. Ne de olsa yeni bina eksiği çok olacaktır, etrafa çizgi çekilmesi raf yerlerinin ayarlanması gerekli :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kendisi ile bizzat çalışma fırsatı bulan ve bu fırsatla kabiliyetlerini, şahsını ve yöneticilik vasıflarını tanıma fırsatı bulmuş biri olarak Sn. Bilal Bey'in analitik düşünmeyi, havacılığı bilen, yöneticilik, insani vasıfları güçlü, insan mühendisi ve/veya teknokrat denilebilecek üst düzey bir yöneticidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bilal bey kendisi durust ve caliskan bir yoneticidir. Basarilar dileriz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
zaten Bilal Ekşi yi genel müdür yapsalardı herkezi atmaya kalkardı yabancı bir şahsın altında gn müdür yrd yapar zaten bu iktidar onları daha fazla dinler ve uygular süper olmuş neyse seçimlere kadar idare et bilo.zaten sende işsiz kalırsın elbet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000