27 Ekim 2016, Perşembe 14:58:26

Bilal Ekşi SHGM personeliyle vedalaştı

Geçtiğimiz hafta THY Yönetim Kurulu'nun aldığı karar ile genel müdürlüğe getirilen Bilal Ekşi, SHGM personeli ile vedalaştı.
  • Herkes gelir gider Haydar gitmez! Sivil havacılık da yerinde sayar! SHGM sivil havacılığın önünde en büyük engel olmaya devam ediyor, maalesef de maalesefff!
  • Bu vatandaş yıl sonundan itibaren THY'de taşeron görmek istemiyormuş.taşeron zırtlanlara bir darbede yeni genel müdür beg den!
  • bahri beyin bakışlarından bile artık uzay çağına girdiğimizi anlıyoruz
  • Çapsız,vizyonsuz,donanımsız sözde liderlere alışmış,kendini muhalif sanan ama onu bile düsturlarına göre beceremeyenelerden böyle güzel bir kararı beğenmelerini tabiiki beklemiyoruz ülke olarak.Tüm sokulan çomaklara rağmen bu ülke,yeni TÜRKİYE ilerleyecek. Sağlıkla ,huzurla.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta yaptığı toplantıda 2005 yılından bu yana görevde bulunan Temel Kotil ile yollarını ayırark SHGM Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi THY Genel Müdürü olarak atamıştı.

THY'nin yeni Genel Müdürü Bilal Ekşi, bugün başkent Ankara'daki Sivil Havcılık Genel Müdürlüğü (SHGM) binasında mesai arkadaşları ile vedalaştı.

Ekşi'nin yerine SHGM Genel Müdürlüğü'ne vekalet eden Bahri Kesici ve SHGM Genel Müdür Yardımcısı Haydar Yalçın, Ekşi'ye plaket takdim etti. Bilal Ekşi eski çalışmala arkadşlarına veda etti. 

Bilal Ekşi SHGM personeliyle vedalaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

maalesef ~ 2 yıl önce
Herkes gelir gider Haydar gitmez! Sivil havacılık da yerinde sayar! SHGM sivil havacılığın önünde en büyük engel olmaya devam ediyor, maalesef de maalesefff!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üç Nokta! ~ 2 yıl önce
Bu vatandaş yıl sonundan itibaren THY'de taşeron görmek istemiyormuş.taşeron zırtlanlara bir darbede yeni genel müdür beg den!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
güzel ~ 2 yıl önce
bahri beyin bakışlarından bile artık uzay çağına girdiğimizi anlıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
klozet kapakları ~ 2 yıl önce
Çapsız,vizyonsuz,donanımsız sözde liderlere alışmış,kendini muhalif sanan ama onu bile düsturlarına göre beceremeyenelerden böyle güzel bir kararı beğenmelerini tabiiki beklemiyoruz ülke olarak.Tüm sokulan çomaklara rağmen bu ülke,yeni TÜRKİYE ilerleyecek. Sağlıkla ,huzurla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000