22 Haziran 2017, Perşembe 09:05:19

Bilal Ekşi Hava İş'in iftarında THY personeliyle birlikte iftar açtı

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş), dün THY personeliyle yeniden iftarda bir araya geldi. İftara THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de katıldı.
  • biri ayakkbiyi tutmus küçük esnafa kan kusturuyor bu da thy de. oooh ne güzel paran varsa katla yoksa istersen allamei cihan ıl diploman bir şeye yaramaz. paran varsa liyakata ne gerek var depil mi? şark kurnazı banditos.
  • Kardeş adamlar zaten bunu her ramazan yapıyorlar niye hala boş boş konuşuyorsunuz anlamıyorum Adamlar mail atıyor bide davetlisiniz buyrun gelin diye Sen gitmiyorsan adamlar ne yapsın
  • Allah razı olsun sendikamızdan ailemizle beraber tüm çalışanlar birlikte oluyorlar.
  • ne güzel bir görüntü; alan razı veren razı derlerya, tam da özlediğimiz fotoğraf karesi. tebrik ederim. Allah tamamına erdirsib, nice senelere böyle hep birlik beraberlik içinde mutlu ve mesut hatta bahtiyar olsunlar.

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş), dün THY personeliyle yeniden iftarda bir araya geldi. 

Bahçelievler'de dün düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen yüzlerce Türk Hava Yolları (THY) çalışanı ve aileleri birlikte iftar açtı. 

Kadir Gecesi olarak idrak edilen dün akşamın sürpriz bir konuğu vardı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de THY personeliyle birlikte iftara katıldı. Bilal Ekşi Hava İş'in iftarında THY personeliyle birlikte iftar açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

tinto brass ~ 1 yıl önce
biri ayakkbiyi tutmus küçük esnafa kan kusturuyor bu da thy de. oooh ne güzel paran varsa katla yoksa istersen allamei cihan ıl diploman bir şeye yaramaz. paran varsa liyakata ne gerek var depil mi? şark kurnazı banditos.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Canıtın ~ 1 yıl önce
Kardeş adamlar zaten bunu her ramazan yapıyorlar niye hala boş boş konuşuyorsunuz anlamıyorum Adamlar mail atıyor bide davetlisiniz buyrun gelin diye Sen gitmiyorsan adamlar ne yapsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yer ~ 1 yıl önce
Allah razı olsun sendikamızdan ailemizle beraber tüm çalışanlar birlikte oluyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
multiplex ~ 1 yıl önce
ne güzel bir görüntü; alan razı veren razı derlerya, tam da özlediğimiz fotoğraf karesi. tebrik ederim. Allah tamamına erdirsib, nice senelere böyle hep birlik beraberlik içinde mutlu ve mesut hatta bahtiyar olsunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000