30 Kasım 2012, Cuma 11:03:10

BİLAL EKŞİ ASKERLER İÇİN DESTEK İSTEDİ

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, TÖSHİD'e iade-i ziyarette bulundu. Toplantının gündem maddesi Mehmetçik'in uçakla taşınması projesiydi.
  • SHGM deki iş ve işlemlerde ciddi bir iyileşme var, bunu inkar edemeyiz.
  • Yağdanlığı bırak kardeşim. Genelge yayınlamakla havacılık yapılsaydı. Onu senin baba annen de yapardı. Hangi konuda hangi iş ve işlemler hızlanmışta biz görmemişiz. Evraklar dairelerin arasında gelip gitmekten hepisi yorgun düştü. Hızı artan tek şey yurt dışı seyahatlari Genel Müdürle Yardımcıları ve yardımcılar biribirini Hava alanındaki VIP salonlarında görebiliyor. Airporthaber önce yazdı sonra da unuttu kendilerine bir de örtülü ödenek uydurmuşlar o nedemekse SHGM'de herşey çok kötü gidiyor. İyi olan tek birşey yok. Yağdanlıkların sayısı bayağı artmış o belli oluyor o kadar.
  • Son aylarda, SHGM ve Bilal Ekşi bey'in etkin çabalarını görmekteyiz. Gerek çıkan genelgeler, gerekse işlem hızı biz havacıları sevindirir nitelikte, ülkemize, sistemi hızlı işleyen bir SHGM ve duyarlı çalışanların büyük katkısı olacaktır.
  • Haberin fotoğrafı hoş olmuş, güzel olmuş. Karizma budur.

Türkiye Özel Havayolları Derneği TÖSHİD, SHGM Genel Müdürü Bilal Ekşi'yi ağırladı. TÖSHİD'in Ankara'da Bilal Ekşi'yi ziyaret etmesinden sonra İstanbul programında TÖSHİD'e nezaket ziyaretinde bulunan Ekşi, sektör temsilcileriyle iki saat süren bir görüşme yaptı. Toplantıda sektörün sorunları masaya yatırıldı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının en dikkat çekici konu başlığı ise bir süre önce gündeme gelen Mehmetçik'in uçaklarla seyahatinin sağlanması konusuydu. Daha önce THY'nin dışında  özel havayolu şirketlerinin de destek verebileceği konusunda gündeme yansıyan açıklamalarını , taraflar birinci ağızdan doğruladı. Özel havayolu şirketleri, projenin detaylarının netleşmesi halinde Mehmetçik'in uçaklarla taşınması konusunda her türlü fedakarlıkta bulunacaklarını kaydettiler. Normale oranla çok düşük fiyattan asker taşınması projesi için Milli Savunma Bakanlığı'nın ihale açmasının ve şartların ortaya konmasının beklendiği kaydedilirken havayollarının süreci dikkatle izledikleri bildirildi. 

BİLAL EKŞİ ASKERLER İÇİN DESTEK İSTEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

halil ~ 5 yıl önce
SHGM deki iş ve işlemlerde ciddi bir iyileşme var, bunu inkar edemeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Yağdanlığı bırak kardeşim. Genelge yayınlamakla havacılık yapılsaydı. Onu senin baba annen de yapardı. Hangi konuda hangi iş ve işlemler hızlanmışta biz görmemişiz. Evraklar dairelerin arasında gelip gitmekten hepisi yorgun düştü. Hızı artan tek şey yurt dışı seyahatlari Genel Müdürle Yardımcıları ve yardımcılar biribirini Hava alanındaki VIP salonlarında görebiliyor. Airporthaber önce yazdı sonra da unuttu kendilerine bir de örtülü ödenek uydurmuşlar o nedemekse SHGM'de herşey çok kötü gidiyor. İyi olan tek birşey yok. Yağdanlıkların sayısı bayağı artmış o belli oluyor o kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilal Bey; ~ 5 yıl önce
Son aylarda, SHGM ve Bilal Ekşi bey'in etkin çabalarını görmekteyiz. Gerek çıkan genelgeler, gerekse işlem hızı biz havacıları sevindirir nitelikte, ülkemize, sistemi hızlı işleyen bir SHGM ve duyarlı çalışanların büyük katkısı olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Haberin fotoğrafı hoş olmuş, güzel olmuş. Karizma budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000