11 Temmuz 2015, Cumartesi 00:05:34

Berlin'de THYye 'tilki' engeli

Almanya'nın başkenti Berlin'deki Tegel Havalimanı pistine giren bir tilki nedeniyle Türk Hava Yolları (THY), Finnair ve Air Berlin uçakları ard arda pas geçmek zorunda kaldı.
  • Tilki yüzünden acil fren yapilsaydi otoyolda,onlarca arac zincirleme birbirine girerdi.
  • Eger henuz alman ovmeyen varsa gelsin biraz Alman ovelim, abi adamlar sporda , sanayide ve tasarimda…..
  • Türkiye de bir meydanda böyle bir durum olsa ve Alman Hava Yolları pas geçse bizimle ne dalga geçerlerdi ezik Almanlar.. AB içinde gurbetçi Almanya vatandaşlaeından başka kimse kalmadı zaten Almanları seven.Tanam organize millet çalışanın hakkını yemeyen millet ama kendilerinden başka her milleti derece derece küçük görmeleri tüm dünya da artık nefret uyandırdı.
  • Ezsinler daha iyi boşuna yakıt

Almanya'nın başkentinde bulunan Berlin Tegel Havalimanı pistine dün akşam saatlerinde giren tilki nedeniyle uçaklar pas geçti.

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK1749 sefer sayısı ile dün akşam saat 18.30'da istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket ederek Berlin'e giden TC-JFR tescilli Boeing B737-800 tipi uçağı, inişe geçtiği sırada pistteki tilki nedeniyle pisti pas geçti.

Türk Hava Yolları'nın ardından Alman havayolu şirketi Air Berlin ve Finlandiyalı şirket Finnair uçakları da pisti pas geçmek zorunda kaldılar.

Berlin'de THYye 'tilki' engeli

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Realist ~ 3 yıl önce
Tilki yüzünden acil fren yapilsaydi otoyolda,onlarca arac zincirleme birbirine girerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zenci Ovmek ~ 3 yıl önce
Eger henuz alman ovmeyen varsa gelsin biraz Alman ovelim, abi adamlar sporda , sanayide ve tasarimda…..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cargo ~ 3 yıl önce
Türkiye de bir meydanda böyle bir durum olsa ve Alman Hava Yolları pas geçse bizimle ne dalga geçerlerdi ezik Almanlar.. AB içinde gurbetçi Almanya vatandaşlaeından başka kimse kalmadı zaten Almanları seven.Tanam organize millet çalışanın hakkını yemeyen millet ama kendilerinden başka her milleti derece derece küçük görmeleri tüm dünya da artık nefret uyandırdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pardon? ~ 3 yıl önce
Almanlar kadar duzgun millet mi var ? Adamlar caliskan uretken ve herseyden once durust! Almanyada yasayan gurbetciler onlari sevecegine azicik onlardan biseyler ogrensin.
Tilki ~ 3 yıl önce
Ezsinler daha iyi boşuna yakıt

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cok cahilsin ~ 3 yıl önce
Simdi sana neyi anlatsak bilemedim ben, hayvanin hayatinin degerini mi, ucakta bulunan yolcunun degerini mi, o hayvan lesi temizlenmeden inemeyip havada beklemeye girecek ucaklarin yakacaklari yakiti mi, ben sana ne anlatayim hangisini anlatayim cahil egitimsiz, potansiye suclu insan. Cezaevleri senin gibi cahil insanlarla dolu, ezsin dedi vahsi ya. Keske o tilki kadar beynin olsa.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000