21 Eylül 2012, Cuma 08:51:25

BAŞKAN'DAN THY'YE TEŞEKKÜR MEKTUBU

Ukrayna'nın Lviv Belediye Başkanı Andrey Sadovi, Türk Hava Yolları'nın jesti ve hizmet kalitesinden dolayı THY'ye teşekkür mektubu gönderdi.
  • su muazzam isler becerdi yazan vatandasa cevaben bu yorum biraz korler sagirlar birbirini agirlar olmus ne yapmis bu arkadas belediye baskanina bedava bilet vermis cine gondermis THY hanesine 1 milyon dolarmi yazdirmismida muazzam isler yapmis sen nerenin mudurusun sende birini gonder oda sana yazsin muthis isler yaptin tebrikler diye birbirinizi guzelce agirlayin hadi bol yemeler
  • italya , ukrayna fransa ve isviçre bölgelerini tek geçerim böyle şeylerde .. operasyona ( bilet satış , reklam ) hakim adamlar , istekli ve çalışkanlar. işi biliyorlar ama yolcu sayısı aynı oranda artıyor mu onu değerlendirmek lazım. 10 emek verip 1 kar sağlıyacağın yerler yerine 10 emek verip 100 kar sağlayabileceğin yerlere kaydırmak lazım bu adamları . ama emri vaki değil oturup konuşarak. ki personel değerini anlasın daha hevesli olsun ki gittiği yerde mutlu olabileceği yerlere gitsin. ama genelde hep tersi olur personel istemediği yerlere gönderilir performan düşer. sonra nerede hata yaptık diye sorarlar. ara bulucu , iş bitirici kişiler yöneticiler bulunup, bunlar personel ile bir araya gelip konuşup win win olayı olmalı.
  • herkesin emeklerine sağlık, bu bölgede insanlar ağırlanmaktan hoşlanır doğrudur, biz de hoşlanmıyor muyuz, nispeten masrafsız böyle tanıtımlara tam destek
  • Lviv Muduru Hasan Bey ve ekibini tebrik ederim,muazzam bir is gerceklestirmisler Ukrayna gibi ulekelerde ust yoneticiler bu tip agirlanmalardan cok hoslanirlar ve etraflarina anlatirlar bu reklam super olmus,ellerinize saglik.
  • Lviv THY yi tebrik ederiz...

 

Lviv Belediye Başkanı Andrey Sadovi bir mektup yazarak, hayatı boyunca yaptığı en kusursuz uçak seyahatini THY ile gerçekleştirdiğini belirterek, temiz, güler yüzlü servis ve sıradışı VIP Lounge tecrübesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Şangay seyahati dönüşünde THY'ye bir teşekkür mektubu yazan Sadovi, yıllardır yaptığı uçuşların hiçbirinde bu kadar rahat ve mükemmel bir uçuş yapmadığını belirtti.
 
THY Bölge Müdürü Hasan Kılıç ise yaptığı açıklamada, "Ukrayna genelinde belediye başkanlarının konumu oldukça önemlidir. Lviv Belediye Başkanı Andrey Sadovi de yanındaki heyetle birlikte uzun bir yolculuk olan Şangay seyahatinde bizleri tercih etti. Biz de kendisini İstanbul'da VIP salonunda ağırladık. Başkan, gidiş-dönüş için bizi tercih ederek çok memnun kaldığını belirtti" dedi.
 
Kılıç ayrıca, "Ukrayna'dan Çin'in Şangay kentine giden uçuşlarımız İstanbul aktarmalı olduğu için arada 5-6 saatlik bir bekleme durumu oluyor. Bu süre içinde dış hatlarda yeni VIP salonumuzda heyetiyle birlikte onları ağırlama fırsatı bulduk. Buna çok memnun olan Başkan Sadovi, dönüşünde memnuniyetini sunmasının yanı sıra tarafımıza teşekkür mektubu göndererek bizleri onore etmiştir" ifadelerini kullandı.
 
Türk Hava Yolları, başkent Kiev, liman kenti Odesa, batıda Lviv ve Kırım bölgesinin başkenti Simferepol olmak üzere Ukrayna'da çok sayıda uçuş noktasına sahip.

 

BAŞKAN'DAN THY'YE TEŞEKKÜR MEKTUBU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
su muazzam isler becerdi yazan vatandasa cevaben bu yorum biraz korler sagirlar birbirini agirlar olmus ne yapmis bu arkadas belediye baskanina bedava bilet vermis cine gondermis THY hanesine 1 milyon dolarmi yazdirmismida muazzam isler yapmis sen nerenin mudurusun sende birini gonder oda sana yazsin muthis isler yaptin tebrikler diye birbirinizi guzelce agirlayin hadi bol yemeler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
italya , ukrayna fransa ve isviçre bölgelerini tek geçerim böyle şeylerde .. operasyona ( bilet satış , reklam ) hakim adamlar , istekli ve çalışkanlar. işi biliyorlar ama yolcu sayısı aynı oranda artıyor mu onu değerlendirmek lazım. 10 emek verip 1 kar sağlıyacağın yerler yerine 10 emek verip 100 kar sağlayabileceğin yerlere kaydırmak lazım bu adamları . ama emri vaki değil oturup konuşarak. ki personel değerini anlasın daha hevesli olsun ki gittiği yerde mutlu olabileceği yerlere gitsin. ama genelde hep tersi olur personel istemediği yerlere gönderilir performan düşer. sonra nerede hata yaptık diye sorarlar. ara bulucu , iş bitirici kişiler yöneticiler bulunup, bunlar personel ile bir araya gelip konuşup win win olayı olmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 6 yıl önce
herkesin emeklerine sağlık, bu bölgede insanlar ağırlanmaktan hoşlanır doğrudur, biz de hoşlanmıyor muyuz, nispeten masrafsız böyle tanıtımlara tam destek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 6 yıl önce
Lviv Muduru Hasan Bey ve ekibini tebrik ederim,muazzam bir is gerceklestirmisler Ukrayna gibi ulekelerde ust yoneticiler bu tip agirlanmalardan cok hoslanirlar ve etraflarina anlatirlar bu reklam super olmus,ellerinize saglik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Lviv THY yi tebrik ederiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000