29 Ağustos 2014, Cuma 09:47:47

BAŞBAKANLIK FİLOSUNUN ‘FATİH’İ İSTANBUL’DA

Başbakanlık filosuna dahil edilmek üzere satın alınan A330-200 Prestige tipi ultra lüks uçak Türkiye’ye geldi. “Fatih” isimli uçağın inişi AirportHaber tarafından an be an görüntülendi.
  • Erdoğan'ı padişah diye eleştirenler; savarona yatını yokluk günlerinde sipariş eden kimdi? Ilkeli olun! Büyük ülkelerin temsili söz konusu olursa bu paralar ciddi bile sayılmaz. Asgari ücret falan yazanlar dürüst olun hanginiz vergisini düZgün veriyor, benim %40 kesintim var, helâli hoş olsun. 2002 türkiyesinden bugünlere geldik, umudumuz var, heyecanımız büyük... Bunu para pul ile satın alamazsınız. Bu memleket bakanlar kurulu toplayamazdı, bugün 2 dakikada kabine kurulup onaylanıyor. Kıymetini bilin...
  • Gözlere inmiş perdeler günün birinde kalkınca çok acı olacak. Ağzına içki sürmeyenlerin bu sarhoşluklarını çok pahalı ödeyeceğiz. Onlara yine bir şey olmayacak, tuttukları yük onları ve sülalelerini garanti altına alıyor zaten. Bu çarktan nasiplenerek buralarda uluorta konuşanların, el çırpan şakşakçıların, uçurumdan aşağı gitmekte olduğumuzu görmeleri içim uçurumun dibine vurmaları gerekiyor herhalde. Hava atmak için yapılan bu lüzumsuz harcamalar ile karnımızı doyurur, kmek bulamıyorsak a330 yeriz artık.
  • Arkadaslar, bu uçak padişahımız in değil devletin ucagıdır. Ama en cok padişahımız bu uçakta seyahat edecek. Ondan sonra padişahın sadrazamı bu ucakla dünyayı dolaşıp Türkiye'nin süper güç bir ülke olma yolunda olduğunu herkeze gösterecek. Türkiye gibi bir ülkeyede böyle bir uçak yakışır!!! Borcumuz var diye oturup aglayalımmı yani!!!! Bu gezegende en cok borcu olan ulke USA!!!! Simdi siz gidin Obama yı elestirin!! Satsin o 747 yi!!! USA da issiz ve ac gezen milyonlarca insan var!!! Türkiye tarihinde böyle saltanatı ve ferahı hiç görmedi, zor geçinen vatandaşlarımız var diye uçağı mı satalım yani!!!! Zor geçinin vatandaşlarda biraz kafalarını çalıştırsınlar ve bir yolunu bulup Köşe'yi dönsünler!!! O kadar da zor olmasa gerek!!!! Ağlamayı bırakalım lütfen!!!! Atatürk vatanı kurtardığı zaman kasamızda kuruş yoktu!!! Bakın nerelere geldik!!!! Daha nerelere gideceğiz bu ucakla!!! Atamız ne demiş!! İstikbal göklerdedir!!!! Parazit olmayalım lütfen!!! Eğer padişahımızı istemiyorsanız oy vermezsiniz olur biter!!! Ama oylarınızı ona verip onu padişah yapın sonrada uçak aldı diye kovun!!!! Hiçte yakışmıyor bu hareketiniz!!!! Söyleyin bana lütfen, (son 200 senede) bu zamana kadar hangi padişah bu padişahımızın yaptığının yarısını yaptı ? Bence bu uçak Türkiye'nin prestijini artırır!!!! Herkes bizi halâ üçüncü dünya ülkesi zannediyor!!, Padişahım çok yaşa!!! Bu uçak ülkemize bol kazanç ve bol şans getirir inşallah. Capt. Plt. Önder
  • Boyama biter bitmez kıbrıs ve azerbaycan seyahatler için kullanılacak...

Başbakanlık filosuna katılmak üzere 2,5 yıl önce sipariş edilen ve ABD'deki modifikasyon işlemleri tamamlanan Airbus 330-200 Prestige tipi uçak, İstanbul'a geldi.

Dün saat 17.40'da ABD'nin San Antonia şehrinden havalanan kabini 90 koltuklu iş jeti haline getirilen Airbus A330-200 Prestige tipi uçak, yaklaşık 13 saat süren uçuşun ardından İstanbul'a teker koydu. Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapan ultra lüks uçak, iniş sonrası boyama işlemleri için HABOM hangarına alındı.

AirportHaber’in an be an görüntülediği uçağın içerisinde 3 pilot ve 10 kişilik THY Teknik ekibinin bulunduğu öğrenildi.

TC-TUR isimli uçağın, gümrükleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından hangar içerisinde boyama işlemlerinin yapılacağı öğrenildi.

Uçak içerisinde toplantı salonu,  dinlenme ve yatak odaları, özel güvenlik sistemleri ve banyodan mutfağa kadar birçok unsur bulunuyor.

İŞTE TC-TUR’UN SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI’NA İNİŞ ANIBAŞBAKANLIK FİLOSUNUN ‘FATİH’İ İSTANBUL’DA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Erdoğan'ı padişah diye eleştirenler; savarona yatını yokluk günlerinde sipariş eden kimdi? Ilkeli olun! Büyük ülkelerin temsili söz konusu olursa bu paralar ciddi bile sayılmaz. Asgari ücret falan yazanlar dürüst olun hanginiz vergisini düZgün veriyor, benim %40 kesintim var, helâli hoş olsun. 2002 türkiyesinden bugünlere geldik, umudumuz var, heyecanımız büyük... Bunu para pul ile satın alamazsınız. Bu memleket bakanlar kurulu toplayamazdı, bugün 2 dakikada kabine kurulup onaylanıyor. Kıymetini bilin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atma yaw ~ 4 yıl önce
Tamam işte Savarona vardı ama, 5 tane değildi sayısı :)
Perde ~ 4 yıl önce
Gözlere inmiş perdeler günün birinde kalkınca çok acı olacak. Ağzına içki sürmeyenlerin bu sarhoşluklarını çok pahalı ödeyeceğiz. Onlara yine bir şey olmayacak, tuttukları yük onları ve sülalelerini garanti altına alıyor zaten. Bu çarktan nasiplenerek buralarda uluorta konuşanların, el çırpan şakşakçıların, uçurumdan aşağı gitmekte olduğumuzu görmeleri içim uçurumun dibine vurmaları gerekiyor herhalde. Hava atmak için yapılan bu lüzumsuz harcamalar ile karnımızı doyurur, kmek bulamıyorsak a330 yeriz artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaslar, bu uçak padişahımız in değil devletin ucagıdır. Ama en cok padişahımız bu uçakta seyahat edecek. Ondan sonra padişahın sadrazamı bu ucakla dünyayı dolaşıp Türkiye'nin süper güç bir ülke olma yolunda olduğunu herkeze gösterecek. Türkiye gibi bir ülkeyede böyle bir uçak yakışır!!! Borcumuz var diye oturup aglayalımmı yani!!!! Bu gezegende en cok borcu olan ulke USA!!!! Simdi siz gidin Obama yı elestirin!! Satsin o 747 yi!!! USA da issiz ve ac gezen milyonlarca insan var!!! Türkiye tarihinde böyle saltanatı ve ferahı hiç görmedi, zor geçinen vatandaşlarımız var diye uçağı mı satalım yani!!!! Zor geçinin vatandaşlarda biraz kafalarını çalıştırsınlar ve bir yolunu bulup Köşe'yi dönsünler!!! O kadar da zor olmasa gerek!!!! Ağlamayı bırakalım lütfen!!!! Atatürk vatanı kurtardığı zaman kasamızda kuruş yoktu!!! Bakın nerelere geldik!!!! Daha nerelere gideceğiz bu ucakla!!! Atamız ne demiş!! İstikbal göklerdedir!!!! Parazit olmayalım lütfen!!! Eğer padişahımızı istemiyorsanız oy vermezsiniz olur biter!!! Ama oylarınızı ona verip onu padişah yapın sonrada uçak aldı diye kovun!!!! Hiçte yakışmıyor bu hareketiniz!!!! Söyleyin bana lütfen, (son 200 senede) bu zamana kadar hangi padişah bu padişahımızın yaptığının yarısını yaptı ? Bence bu uçak Türkiye'nin prestijini artırır!!!! Herkes bizi halâ üçüncü dünya ülkesi zannediyor!!, Padişahım çok yaşa!!! Bu uçak ülkemize bol kazanç ve bol şans getirir inşallah. Capt. Plt. Önder

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Boyama biter bitmez kıbrıs ve azerbaycan seyahatler için kullanılacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000