19 Mayıs 2015, Salı 13:20:02

BAŞBAKAN'DAN GENÇLERE İNDİRİM MÜJDESİ

Başbakan Ahmet Davutoğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Çankaya Köşkü'nde gençlerle buluştu.
  • Sayin basbakana katiliyorum. Vizelerde kolaylik olsun. Anadoludaki. Tum. Gariban genleri gurup halinde devletin yardimiyla Yurt disina kafile halinde. Gonderin cesitli ulkelere. Gorsunler. Medeniyeti teknolojiyi. Hareket ve davranislari. Yerlere cop atma tukurme varmidir. Bu kulturu gorsunler ben bunu senelerdir soyluyorum. Cocuklar ogrensin . Parasi olan zaten gidiyor. Bir fikir bir medeniyet ogreniyormu. Yoksa sadece alis veris yapipmi donuyor . Bizim anadolu cocuklarimiz. Gorsun. Dukanlar. Cadeler. Yagmalaniyormu. Yakiyolarmi. Guzele guzemi katiyorlar . Bir azda. Is adamlari bu gibi davranislara. Devlete yardim etmesi lazimki. Yardim etmek sadaka vermek allah katinda kat bi kat. Sebap yazar bu kuranin. Diye bilirim. 114. Suredir. Her surede yazlidir.
  • Davutoğluna katılıyorum Business Class a 250 tl zam yapilsa gidis donuş için maliyet rahat karşılanır... Businesslla giden adam 500 liranın hesabını yapmamalıdır
  • insan onuru, özgüven... önce vizeyi kaldır da, bu soylediklerin ayak altına alınmaktan kurtulsun vize kuruklarında.. tanıdıklardan vize için davetiye istemekten onur gurur mu kalıyor sanıyorsun.. ne konustugunu bilmiyorsun.
  • Yurtdışına gitmeyi farklı ülkeleri görmemizi istiyorsanız vizeleri kaldırın.Şurda Avrupa'da Balkanlar hariç vizesiz gidebileceğin ülke hiç yok nerdeyse.Bir de Dünya'da söz sahibi olduk diyorsunuz.Ülkenin itibarı pasaportu ile eşdeğerdir.Çok itibarımız olsa istediğimiz ülkeye gidip vizesiz seyahat yapabilirdik.

Başbakan Ahmet Davutoğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Çankaya Köşkü'nde gençlerle buluştu. Davutoğlu konuşmasında, "Avrupa’yı gezin, yurtdışı seyahatler için gençler için özel bir indirim uygulayalım THY ile konuşarak" dedi.

THY MÜJDESİ

Size de çağrıda bulunuyorum. Bütün gönül coğrafyamızı gezin, balkanları gezin, Avrupa’yı gezin, yurtdışı seyahatler için gençler için özel bir indirim uygulayalım THY ile konuşarak. Yeter ki siz dünyayı tanıyan kendinden emin olan özgüveni yüksek insan onuruna saygılı en önemlisi de kendisiyle ülkesiyle ilgili zihninde bir hedef rüya olan gençler olarak yetişin.

BAŞBAKAN'DAN GENÇLERE İNDİRİM MÜJDESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Sayin basbakana katiliyorum. Vizelerde kolaylik olsun. Anadoludaki. Tum. Gariban genleri gurup halinde devletin yardimiyla Yurt disina kafile halinde. Gonderin cesitli ulkelere. Gorsunler. Medeniyeti teknolojiyi. Hareket ve davranislari. Yerlere cop atma tukurme varmidir. Bu kulturu gorsunler ben bunu senelerdir soyluyorum. Cocuklar ogrensin . Parasi olan zaten gidiyor. Bir fikir bir medeniyet ogreniyormu. Yoksa sadece alis veris yapipmi donuyor . Bizim anadolu cocuklarimiz. Gorsun. Dukanlar. Cadeler. Yagmalaniyormu. Yakiyolarmi. Guzele guzemi katiyorlar . Bir azda. Is adamlari bu gibi davranislara. Devlete yardim etmesi lazimki. Yardim etmek sadaka vermek allah katinda kat bi kat. Sebap yazar bu kuranin. Diye bilirim. 114. Suredir. Her surede yazlidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir ~ 3 yıl önce
Davutoğluna katılıyorum Business Class a 250 tl zam yapilsa gidis donuş için maliyet rahat karşılanır... Businesslla giden adam 500 liranın hesabını yapmamalıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pes ~ 3 yıl önce
insan onuru, özgüven... önce vizeyi kaldır da, bu soylediklerin ayak altına alınmaktan kurtulsun vize kuruklarında.. tanıdıklardan vize için davetiye istemekten onur gurur mu kalıyor sanıyorsun.. ne konustugunu bilmiyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuh ~ 3 yıl önce
10 yil once nasil gidiyordun ?
TGG ~ 3 yıl önce
Yurtdışına gitmeyi farklı ülkeleri görmemizi istiyorsanız vizeleri kaldırın.Şurda Avrupa'da Balkanlar hariç vizesiz gidebileceğin ülke hiç yok nerdeyse.Bir de Dünya'da söz sahibi olduk diyorsunuz.Ülkenin itibarı pasaportu ile eşdeğerdir.Çok itibarımız olsa istediğimiz ülkeye gidip vizesiz seyahat yapabilirdik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muteber nesne ~ 3 yıl önce
O itibarsızlık 12 Eylül 1980 de başladı sürüyor.2.5 yıl sonra kalkması hesaplandı.Bekleyeceğiz, İtibarımızın dönüşü muhteşem olacak.
TGG ye ~ 3 yıl önce
çok doğru soylemişsin..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000