12 Temmuz 2009, Pazar 08:37:57

Başbakan TC-DAP'ı ilk kez kullandı

Başbakanlık için Türk Hava Yolları tarafından satın alınan Gulfstream 550 tipi uzun menzilli uçak, dün ilk kez kullanıldı.
  • sizin kadar boş konuşanı da görmedim.başbakana özel olarak mı sandınız bu uçağı yoksa ? yada o laiklik elden gidiyor diyip duran beyinleriniz mi almıyor.hee tabi tabi.unutmuşuz.biz örümcek beyinliyiz ya ne de olsa ! herşeyde olduğu gibi burda da haklısınız öyle değilmi !!!!!
  • Buraya kimin ne yazdığı belli değil. Kullanılan üsluplar yüz kızartıcı. Lütfen üyelik sistemini aktif edin, ve kişilerin Adı Soyadı yorumlarının altında görünsün. Bu ortamı basitleştirmeye hiçkimsenin hakkı yok. Saygılarımla Ozan Özduman
  • Ya iyi güzel konuşuluyor.biri ismini yaz seni aldırayım diyor açık açık tehdit savuruyor.demek ki konuşulanlar brilerinin canını yakıyor.ne demiş laleli lions bükemediğin eli öpeceksin.bu arada vatana gönüllü hizmet edenlerden bahsediyorsak.silahlı kuvvetlerde de çok sayıda Vip uçağı var onlarda tarifeli uçşunlar değilmi..
  • Adres bırakmaya bu kadar meraklıysan sen niye bırakmıyorsun? "Aldırılma" korkusu mu yoksa? ;) Bu tür muhabbetleri en son ana sınıfında yapmıştım. Sağol, sayende nostalji oldu...

Uzun süre gündemden düşmeyen, Başbakan ve Cumhurbaşkanı'nın hizmetinde kullanılmak üzere 60 milyon dolara satın alınan Gulfstream 550 tipi uçak, uçuş testleri ve diğer eksikliklerinin giderilmesinin ardından dün ilk kez Başbakan Erdoğan tarafından kullanılmaya başlandı.

İndirimle birlikte yaklaşık 43 milyon dolara malolan uçak Ankara'dan havalandıktan sonra Los Angeles'a kadar yakıt ikmali yapmadan uçabiliyor.

G550, ultra-uzun menziline ek olarak çok sayıda teknolojik yenilik barındırıyor.

Başbakan TC-DAP'ı ilk kez kullandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
sizin kadar boş konuşanı da görmedim.başbakana özel olarak mı sandınız bu uçağı yoksa ? yada o laiklik elden gidiyor diyip duran beyinleriniz mi almıyor.hee tabi tabi.unutmuşuz.biz örümcek beyinliyiz ya ne de olsa ! herşeyde olduğu gibi burda da haklısınız öyle değilmi !!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Buraya kimin ne yazdığı belli değil. Kullanılan üsluplar yüz kızartıcı. Lütfen üyelik sistemini aktif edin, ve kişilerin Adı Soyadı yorumlarının altında görünsün. Bu ortamı basitleştirmeye hiçkimsenin hakkı yok. Saygılarımla Ozan Özduman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ya iyi güzel konuşuluyor.biri ismini yaz seni aldırayım diyor açık açık tehdit savuruyor.demek ki konuşulanlar brilerinin canını yakıyor.ne demiş laleli lions bükemediğin eli öpeceksin.bu arada vatana gönüllü hizmet edenlerden bahsediyorsak.silahlı kuvvetlerde de çok sayıda Vip uçağı var onlarda tarifeli uçşunlar değilmi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Adres bırakmaya bu kadar meraklıysan sen niye bırakmıyorsun? "Aldırılma" korkusu mu yoksa? ;) Bu tür muhabbetleri en son ana sınıfında yapmıştım. Sağol, sayende nostalji oldu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000