12 Mart 2014, Çarşamba 08:20:21

BAKANLIKTAN E-VİZE AÇIKLAMASI

Dışişleri Bakanlığı, e-Vize sayısının yaklaşık 950 bin olduğunu, 2014 Mart ayı içerisinde bu sayının 1 milyona ulaşmasının beklendiğini bildirdi.
  • Vatana Millete hhhhayirlii ugiiiirliii ossung !!! BRAVO.....peki abuk sabuk ülkelerin vizesini almak icin cile ceken TÜRK halki icin ne yapmayi düsünüyorsunuz ??
  • önüne gelene vize ver elin almanı italyanıda senin hesap cüzdanlarındaki paranın hesabını sorsun cins cins sorular sorsun...kendi milletini ezdiren tek ülke...durmak yok yola devam ztn acayip ilerledin satıp yemekle:) yakında ben türküm demeye utanır bu millet o konuma getiriyosunuz
  • avrupalıların çoğu kimlikleriyle ülkemize geliyorlar ya bırakın herkes kimliği ile gelsin kökten çözün sorunu!!! ne de olsa burası yol geçen hanı, uğraştırmayın insanları e-vize vs ile !!!!
  • Bence e-vize bile zahmetli ülkemize gelecek yabancıları bu kadar uğraştırmayalım belki Afganistan'dan geliyo internet bulamadı şöyle olsun elini kolunu sallayan girsin sallayamayan giremesin daha pratik olur hem sporda olur..

Dışişleri Bakanlığı, e-Vize sayısının yaklaşık 950 bin olduğunu, 2014 Mart ayı içerisinde bu sayının 1 milyona ulaşmasının beklendiğini bildirdi.

Dışişleri Bakanlığından e-Vize ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, “17 Nisan 2013 tarihinden bu yana 98 ülkenin vatandaşları gerekli şartları taşımaları kaydıyla ülkemize giriş vizelerini, Bakanlığımızın Elektronik Vize Başvuru Sistemi (www.evisa.gov.tr) üzerinden ortalama 3 dakika içinde alabilmektedirler. Bugün itibariyle düzenlenen toplam e-Vize sayısı yaklaşık 950 bin olup, 2014 Mart ayı içerisinde bu sayının 1 milyona ulaşması beklenmektedir.

Uygulamanın önemli dönüm noktalarından birini teşkil etmesi bakımından 1 milyonuncu e-Vizeyi alacak kişiye, Türk Hava Yolları tarafından, çıkış yapacağı ülkeden ülkemize bir çift gidiş-dönüş (N-Class) uçak bileti hediye edilecektir. e-Vize uygulamasıyla Bakanlığımızın yurtdışı temsilciliklerinin ve hudut kapıları vize birimlerinin mesailerinden büyük ölçüde tasarruf sağlanmıştır” denildi.

BAKANLIKTAN E-VİZE AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

HHayirliiii OSUNG ~ 4 yıl önce
Vatana Millete hhhhayirlii ugiiiirliii ossung !!! BRAVO.....peki abuk sabuk ülkelerin vizesini almak icin cile ceken TÜRK halki icin ne yapmayi düsünüyorsunuz ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
önüne gelene vize ver elin almanı italyanıda senin hesap cüzdanlarındaki paranın hesabını sorsun cins cins sorular sorsun...kendi milletini ezdiren tek ülke...durmak yok yola devam ztn acayip ilerledin satıp yemekle:) yakında ben türküm demeye utanır bu millet o konuma getiriyosunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 4 yıl önce
avrupalıların çoğu kimlikleriyle ülkemize geliyorlar ya bırakın herkes kimliği ile gelsin kökten çözün sorunu!!! ne de olsa burası yol geçen hanı, uğraştırmayın insanları e-vize vs ile !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a vize ~ 4 yıl önce
Bence e-vize bile zahmetli ülkemize gelecek yabancıları bu kadar uğraştırmayalım belki Afganistan'dan geliyo internet bulamadı şöyle olsun elini kolunu sallayan girsin sallayamayan giremesin daha pratik olur hem sporda olur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000