19 Aralık 2009, Cumartesi 13:58:48

BAKAN YILDIRIM, HAMDİ TOPÇU İÇİN NE DEDİ?

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, yeniyıldan itibaren Türk Hava Yolları'nda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek Hamdi Topçu'nun yeni görevi için yorum yaptı. Peki, Bakan Yıldırım neler söyledi?
  • aslan parcası sende çayelilimisin:)
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Sayın Bakan'ın dili sürçmüş.Kendileri ne vekaleten olduğuna nede asaleten olduğuna kararda veremez,yorumda yapamaz.Yıllardır bu kavga sürüp gitmektedir.Sayın Bakana hatırlatılmalı,THY Bakanlığı'na bağlı bir devlet kurumu değil.Zaten devlet kurumu da değil.İcazet Sn.Başbakandadır.
  • Helal olsun Bakanıma, lafı evirip çevirmeden söylemiş. Bizim Anadolunun insanına da bu yakışır. THY yönetim kurulu başkanlığının Hamdi Topçu'ya çok fazla geleceğini kafası biraz basan herkes bilir!!!!. Ancak yeni yönetim oluşturulana kadar geçici bir süre idareten yaptırırlar. THY bir atılım yaptıysa bunun gerçek sebebi Binali Yıldırımın aldığı doğru kararlar ile Türk sivil havacılığının önünü açmasıdır. Kimse gerçekleri bilmeden bu başarıya sahip çıkmaya kalkmasın. Binali bey THY 'na kısa zamanda el atacak ve THY 'de herşey olması gerektiği gibi rayına oturacaktır. İş bilenin kılıç kuşananın. Küt Köylü.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin'in sürpriz bir şekilde istifa kararı almasından sonra, dün toplanan THY Yönetim Kurulu, başkanlık makamına mevcut Yönetim Kurulu Başkanvekili Hamdi Topçu'nun getirilmesi yönündefikir birliğine vardı. Türk Hava Yolları'nda yaşanan bu gelişmeler hakkında kısa bir yorum yapan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım çok önemli şeyler söyledi.

"HERHALDE VEKÂLETEN GELDİ"

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Karlıtekin'in istifayla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Herkes bir göreve gelir, görevini yapar. Her gelişin bir gidişi var. Arkadaşımızın kendi iradesiyle yaptığı bir tercihtir. İstifa kararı almıştır” dedi. Yıldırım gazetecilerin, “THY’ye yeni seçilen başkanı nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusuna, “O herhalde vekâleten geldi, yıllık genel kurula kadar” yanıtını verdi.

BAKAN YILDIRIM, HAMDİ TOPÇU İÇİN NE DEDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
aslan parcası sende çayelilimisin:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın Bakan'ın dili sürçmüş.Kendileri ne vekaleten olduğuna nede asaleten olduğuna kararda veremez,yorumda yapamaz.Yıllardır bu kavga sürüp gitmektedir.Sayın Bakana hatırlatılmalı,THY Bakanlığı'na bağlı bir devlet kurumu değil.Zaten devlet kurumu da değil.İcazet Sn.Başbakandadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Helal olsun Bakanıma, lafı evirip çevirmeden söylemiş. Bizim Anadolunun insanına da bu yakışır. THY yönetim kurulu başkanlığının Hamdi Topçu'ya çok fazla geleceğini kafası biraz basan herkes bilir!!!!. Ancak yeni yönetim oluşturulana kadar geçici bir süre idareten yaptırırlar. THY bir atılım yaptıysa bunun gerçek sebebi Binali Yıldırımın aldığı doğru kararlar ile Türk sivil havacılığının önünü açmasıdır. Kimse gerçekleri bilmeden bu başarıya sahip çıkmaya kalkmasın. Binali bey THY 'na kısa zamanda el atacak ve THY 'de herşey olması gerektiği gibi rayına oturacaktır. İş bilenin kılıç kuşananın. Küt Köylü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000