20 Ağustos 2011, Cumartesi 09:30:19

BAKAN THY'DEN YENİ SEFER İSTEYECEK

Seattle'da bulunan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İstanbul-Seattle direkt uçuşlarının başlatılması için THY'ye tavsiyede bulunacağını ifade etti...
  • Seattle ve Vancouver karayoluyla 3 saat mesafede iki buyuk sehir. Seattle'da Microsoft sayesinde o kadar cok Turk ve Ortadogulu yasiyor ki. Buradan Istanbul'a direk sefer full gider, gelir. Ayrica Vancouver'da yasayan Turk nufusu ve ozellikle buyuk Iranli nufus da bu hattan ciddi derecede faydalanir. Cok iyi fikir.
  • duydum ki tk heryere yenı hatlar acıyormus ben de bir hat istiyorum.ist ile mars gezegeni arası sefer istiyorum.zaten gelen 855 milyoncuk son zaradan sonra mars olma durumu var hafiften :)
  • Sayin bakan, San Francisco'da ki, Silicon Valley' deki potansiyeli gormedi herhalde. THY, SFO-IST-SFO direk Seferlerine baslatirsa, THY para kazanir, umarim bizleri yakin zaman da Lufthansa'dan kurtarir. Saygilar.
  • Herkes bilgiç oldu çıktı. Bilen de bilmiyen de bol keseden atıyor. Made in Turkey.
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan bugün THY'nin 177. uçağının tesliminde bulunacak ve Seattle'dan Türkiye'ye gelecek olan yeni uçağın içinde olacak.

Türk Hava Yolları için üretilen Boeing uçağı ile yarın resmi olmasa da ilk Seattle- İstanbul uçuşunu yapacaklarını belirten Çağlayan, Türkiye'ye dönünce de İstanbul-Seattle direkt uçuşlarının başlatılması için THY'ye tavsiyede bulunacağını ifade etti. Bakan Çağlayan, direkt uçuş sayesinde Seattle ve Türkiye ticaretinin ve turizm gelirlerinin artacağını söyledi.
BAKAN THY'DEN YENİ SEFER İSTEYECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
Seattle ve Vancouver karayoluyla 3 saat mesafede iki buyuk sehir. Seattle'da Microsoft sayesinde o kadar cok Turk ve Ortadogulu yasiyor ki. Buradan Istanbul'a direk sefer full gider, gelir. Ayrica Vancouver'da yasayan Turk nufusu ve ozellikle buyuk Iranli nufus da bu hattan ciddi derecede faydalanir. Cok iyi fikir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
duydum ki tk heryere yenı hatlar acıyormus ben de bir hat istiyorum.ist ile mars gezegeni arası sefer istiyorum.zaten gelen 855 milyoncuk son zaradan sonra mars olma durumu var hafiften :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayin bakan, San Francisco'da ki, Silicon Valley' deki potansiyeli gormedi herhalde. THY, SFO-IST-SFO direk Seferlerine baslatirsa, THY para kazanir, umarim bizleri yakin zaman da Lufthansa'dan kurtarir. Saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Herkes bilgiç oldu çıktı. Bilen de bilmiyen de bol keseden atıyor. Made in Turkey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000