20 Ocak 2012, Cuma 15:14:31

AYJET'TEN 21 PİLOT DAHA...

AYJET (Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu), 23ncü dönem mezuniyet törenini 21 Ocak 2012 Cumartesi günü saat 14.00 te mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirecek.
  • arkadaşlar ben de ayjete başlıycam haziran ayında ama bu tarz yorumları görünce doğrsusu insanın içerisinde bir şüphe oluyor.sonuçta okadar paranın geri ödemesi eğer iş bulamazsanız nerdeyse imkansız gözüküyor.
  • Arkadaşlar biz de 2008 de lisans aldığımızda Sky adam çıkarıyodu, pegasus line da caktırıyodu, sunexpress DLR de kaşının üstünde gözün var muhabbeti yapıp 500€ paramızı aldı bizi eve gönderdi vs. Sabrettik , uğraştık , çalıştık bir şekilde oldu şimdi uçuyoruz . Boş durmayın yeter. Jepp Vol 1 i her sayfasını anlayarak okumanızı tavsiye ederim .Allah rızkınızı verecektir. Tebrikler
  • Etmedik hakaret birakmamislar. Birakalim gelip kaderlerini gorsunler. Hic ses etmeyin. Gorecekler ve anlayacaklar
  • 1 Torpilin (sağlam) var mı? 2 30000 Euron var mı? 3 İngilizcen Level 4 ü geçebilecek TOEFL IBT den yüksek puan alabilecek düzeyde mi? 4 Dersleri soru ezberleyip mi geçtin yoksa bilgin tam mı? 5 Psikomotor yeteneklerin ve zekan DLR ve ya Mollymawk sınavlarını geçebilecek düzeyde mi? 6 Simulator performansın iyi mi? Bunlara verilen cevaplar iş bulma ve ya bulmama konusunda yardımcı olur sizlere.Bu arada yabancı FO lar soru 1 hariç diğer soruların hepsine verilmesi gereken cevapları verdikleri için iş buluyor.Bilmem anlatabildim mi?
Ayjet'ten mezuniyet ile ilgili yapılan açıklamada;

Havayollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 21 genç pilot adayı, yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamışlardır.

Uçuş eğitimi sürecinde genç pilotlara uçma bilgi ve becerisi yanında, zamana riayet, kurallara uyma, otoriteye saygı, karşılıklı güven, ekip ruhu gibi havacılık kültürünün temel özellikleri de kazandırılmış, iyi birer havacı olmaları sağlanmıştır.

22 Dönem'de uçuş eğitimi verilen 321 CPL/IR ATPL (Frozen) Pilot lisansına sahip mezunlarından 84’ü THY, 49‘u Pegasus, 37’si Sun Express ve diğerleri değişik havayollarında olmak üzere toplam 250 pilot kokpitteki yerlerini almış ve havayollarında uçmaya başlamıştır.

Sayısal başarıdan daha anlamlı olanı Ayjet mezunu pilotların, görev yaptıkları havayollarından göstermiş oldukları performans ile takdir toplamalarıdır.

Ayjet ailesi yeni mezun ettiği pilotlarla biraz daha büyüyerek, hızla gelişen Türk Sivil Havacılığına yetiştirdiği pilotlarla katkı sağlamaya devam etmektedir.


AYJET'TEN 21 PİLOT DAHA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşlar ben de ayjete başlıycam haziran ayında ama bu tarz yorumları görünce doğrsusu insanın içerisinde bir şüphe oluyor.sonuçta okadar paranın geri ödemesi eğer iş bulamazsanız nerdeyse imkansız gözüküyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşlar biz de 2008 de lisans aldığımızda Sky adam çıkarıyodu, pegasus line da caktırıyodu, sunexpress DLR de kaşının üstünde gözün var muhabbeti yapıp 500€ paramızı aldı bizi eve gönderdi vs. Sabrettik , uğraştık , çalıştık bir şekilde oldu şimdi uçuyoruz . Boş durmayın yeter. Jepp Vol 1 i her sayfasını anlayarak okumanızı tavsiye ederim .Allah rızkınızı verecektir. Tebrikler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Etmedik hakaret birakmamislar. Birakalim gelip kaderlerini gorsunler. Hic ses etmeyin. Gorecekler ve anlayacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
1 Torpilin (sağlam) var mı? 2 30000 Euron var mı? 3 İngilizcen Level 4 ü geçebilecek TOEFL IBT den yüksek puan alabilecek düzeyde mi? 4 Dersleri soru ezberleyip mi geçtin yoksa bilgin tam mı? 5 Psikomotor yeteneklerin ve zekan DLR ve ya Mollymawk sınavlarını geçebilecek düzeyde mi? 6 Simulator performansın iyi mi? Bunlara verilen cevaplar iş bulma ve ya bulmama konusunda yardımcı olur sizlere.Bu arada yabancı FO lar soru 1 hariç diğer soruların hepsine verilmesi gereken cevapları verdikleri için iş buluyor.Bilmem anlatabildim mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000