26 Şubat 2010, Cuma 14:05:37

Ayjet, 13'üncü dönemi mezun ediyor

Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, 13'ncü dönem mezuniyet törenini yarın saat 15:00'da mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanı'nda gerçekleştirecek.
  • hayırlı olsun
  • Kimsenin Ayjetin kalitesine laf ettiği yok ama sadece aristokrat bir şekilde öğrenci seçip(kaptan çocukları), sonra da kaptan çocuklarının kolayca işe girmesi dolayısıyla bunu reklam aracı olarak kullanmaları etik değil..
  • AKP'den torpili olanlar THY'na, babası abisi kaptan olanlar diğer havayollarına, parası olanlar tip eğitimine! Geriye kalanlarda lisansın turşusunu kurmaya işsizler ordusuna katılmaya! Allah yardımcıları olsun...
  • BASTA YARININ YENI PILOTLARINI GECIRDIKLERI ZORLU BIR EGITIM ASAMLARINDAN BU GUNLERE GELEN DEGERLI ARKADASLARIMI VE ONLARI BUGUNLERE GETIREN DEGERLI HOCALARIMIZI KUTLUYORUM. AYJET GERCEKTEN PILOTAJ EGITIMINDE EN DOGRU BIR ADRES. AYJET HAKKINDA BILGISIZ VE CAHILCE YAPILAN ELESTIRILERI KINIYORUM.

22 Şubat 2010 Pazartesi günü havayollarında pilot olarak gökyüzünün özgürlüğünde bir yaşam hedefleyen üçü bayan 12 genç uçuş eğitimine başlarken 13'üncü dönemde eğitimini tamamlayan genç pilotlar uğurlanıyor.

Hava yollarında pilot olmak hayaliyle 6 Ekim 2008 tarihinde uçuş eğitimine başlayan genç pilot adayları, yoğun ve yorucu bir eğitim sürecinde; Toplam 1100 saat teorik eğitim, 18 saati çift motorlu uçakla olmak üzere 203 saat uçuş eğitimi aldılar.

3 Ekim 2005 tarihinde uçuş eğitimine başlayan Anadolu Yıldızları oniki dönem mezun etmiş, 13'üncü dönem mezunlarını uğurlayacak. Oniki dönemde uçuş eğitimi verdiği 193 CPL/IR ATPL (Frozen) Pilot lisansına sahip mezunlarından 48’i THY, 29’u Sun Express ve diğerleri değişik havayollarında olmak üzere toplam 158 pilot kokpitteki yerlerini aldı ve havayollarında uçmaya başladı.

Ayjet, 13'üncü dönemi mezun ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kimsenin Ayjetin kalitesine laf ettiği yok ama sadece aristokrat bir şekilde öğrenci seçip(kaptan çocukları), sonra da kaptan çocuklarının kolayca işe girmesi dolayısıyla bunu reklam aracı olarak kullanmaları etik değil..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
AKP'den torpili olanlar THY'na, babası abisi kaptan olanlar diğer havayollarına, parası olanlar tip eğitimine! Geriye kalanlarda lisansın turşusunu kurmaya işsizler ordusuna katılmaya! Allah yardımcıları olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BASTA YARININ YENI PILOTLARINI GECIRDIKLERI ZORLU BIR EGITIM ASAMLARINDAN BU GUNLERE GELEN DEGERLI ARKADASLARIMI VE ONLARI BUGUNLERE GETIREN DEGERLI HOCALARIMIZI KUTLUYORUM. AYJET GERCEKTEN PILOTAJ EGITIMINDE EN DOGRU BIR ADRES. AYJET HAKKINDA BILGISIZ VE CAHILCE YAPILAN ELESTIRILERI KINIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000