21 Şubat 2011, Pazartesi 14:07:47

AYJET, 12 PİLOT DAHA MEZUN ETTİ

Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, Hezarfen Havaalanı’nda aileler ve okul personelinin katıldığı bir törenle 18'inci dönem öğrencilerini törenle mezun etti.
  • sacma sacma konusmayın yok lıseymıs yok aof olmazmıs. gıdın bakalım ayjete aof de okuyorum dıyın kayıt hemen yapıo. yapmazmıs dıosunuz sallamayın artık bılen konussun ya
  • kaptan kızı falanda değil zaten torpılede ihtiyacı yok türkiye'nin en büyk havayolunda işi var sadece havacılığa aşık biri yani işini bilen
  • gelin sizide ucursun ama sizde ne o yürek ne o bilek ancak burda oturup yorum yapmayı bilirsiniz allah yardımcınız olsun kuyruk acınız var sanırım.
  • torpıle ıhtıyacı olmadıgı kesın kaptan kızı olmsına da gerek yok.coktan ıs bulmustur bence sn miss pılot

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulu'nda uçuş eğitimine başlayan 12 genç pilot adayı, yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan törende kısa bir açılış konuşması yapan AYJET Okul Müdürü Naci Uçar, Ayjet'in eğitim hayatına başladığı günden bu yana 17 dönemde toplam 248'in üzerinde kursiyerinin CPL/IR ATPL (Frozen) pilot lisanslarını almaya hak kazandığını belirterek, "Bu mezunlardan bir çoğu başta THY, SunExpress ve diğerleri değişik hava yolları olmak üzere çok sayıda Ayjet mezunu pilot, kokpitteki yerlerini aldı" şeklinde konuştu.

Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu müdürü Naci Uçar'ın konuşmasının ardından 18'inci dönem kursiyerlerine mezuniyet belgeleri verildi. Mezuniyet belgelerini alan kursiyerlere daha sonra aileleri tarafından bröveleri takıldı.

Ayjet yetkililerinden alınan bilgiye göre, 17 dönemde uçuş eğitimi verdiği 248 CPL/IR ATPL (Frozen) Pilot lisansına sahip mezunlarından 71’i THY, 32’ si Pegasus, 31’i Sun Express ve diğerleri değişik havayollarında olmak üzere toplam 203 pilot kokpitteki yerlerini aldı.

AYJET, 12 PİLOT DAHA MEZUN ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Misafir ~ 7 yıl önce
sacma sacma konusmayın yok lıseymıs yok aof olmazmıs. gıdın bakalım ayjete aof de okuyorum dıyın kayıt hemen yapıo. yapmazmıs dıosunuz sallamayın artık bılen konussun ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kaptan kızı falanda değil zaten torpılede ihtiyacı yok türkiye'nin en büyk havayolunda işi var sadece havacılığa aşık biri yani işini bilen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gelin sizide ucursun ama sizde ne o yürek ne o bilek ancak burda oturup yorum yapmayı bilirsiniz allah yardımcınız olsun kuyruk acınız var sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
torpıle ıhtıyacı olmadıgı kesın kaptan kızı olmsına da gerek yok.coktan ıs bulmustur bence sn miss pılot

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000