03 Ekim 2009, Cumartesi 17:14:08

AYJET 11'İNCİ DÖNEM ÖĞRENCİLERİNİ MEZUN ETTİ

Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, Hezarfen Havaalanı’nda aileler ve okul personelinin katıldığı bir törenle 11'inci dönem öğrencilerini törenle mezun etti.
  • e çok başarılı diyorum sana bangladeshliler gibi.senin epey bi birikiminde var.bari dedelerine saygın olsun.senin okul yollarında biz çamurken gezdik.sen ister 100 yıl uç ister atpl ister hava trafik al dhmi nin dışlayıp eurocontrole kaptırdığı abilerinin tırnağı olamazsın.ben bile şu resimlerdekilerin yarısını tanıyorum.a.ü eskişehir deyipte atıp tutmayın.zaten sürmeliler ali savaşlar mustafa öc ve diğerleri az ahımızı almadı.geç kardeşim.biri dağda biri bağda öldü gitti.fani dünya...
  • ayıptır çok güzel yazmış bakın okuyun.bende senin dedenim herhelde 95 mezunu olarak.lem stelyo ppl inde senin olsun hava tarfik brövende.ama hayat yeteneğini ne kadar paraya dönüştürebilmende saklı.bende aü sivil havacılığın ingilizce birincisiyim.thy de benim yazılıma 100 üzerinden 30 verdiler.uçurmadılar parayı mitoşun tayfası kaptı.burda racon yapma biz her yolu geçtik.kapatırlar sana sonra karakapıları siyasete atılırsın sonra.o da kriz olursan???
  • hepsine emniyetli ucuslar dilerim...
  • ahhh kaya ahhh ozledim

03 Ekim 2005 tarihinde uçuş eğitimine başlayan Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu (AYJET), henüz 4'üncü yılında 11'inci dönem kursiyerlerini mezun etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başlayan törende kısa bir açılış konuşması yapan okul müdürü Naci Uçar, Ayjet'in eğitim hayatına başladığı günden bu yana 10 dönemde toplam 173 kursiyerinin CPL/IR ATPL (Frozen) pilot lisanslarını almaya hak kazandığını belirterek, "Bu mezunlardan 47'si THY, 25'i SunExpress ve diğerleri değişik hava yolları olmak üzere 134 Ayjet mezunu pilot, kokpitteki yerlerini aldı" şeklinde konuştu.

Naci UçarUçar, "Sayısal başarıdan daha önemli olanı, Ayjet mezunu pilotlarla ilgili havayolu şirketlerinin takdir ve beğenileridir. Ayjet ailesi, yeni mezun pilotları ile Türk Sivil Havacılığı'nda büyümeye devam edecek, sivil havacılıktaki önemini ve değerini daha fazla hissettirecektir" dedi.

Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu müdürü Naci Uçar'ın konuşmasının ardından 11'uncu dönem kursiyerlerine mezuniyet belgeleri verildi. Mezuniyet belgelerini alan kursiyerlere daha sonra aileleri tarafından Ayjet brövesi takıldı.

Mezuniyet belgeleri ve bröve töreninin ardından mezun olan 11 kursiyer adına konuşma yapan Taha Mesut Kutlu, ortak duygularını eğitim süresince kendilerine destek olan ailelerine ve bugünlere gelmelerinde büyük emeği olan Ayjet Ailesine teşekkür ederek dile getirdi.

Törenin ardından Türkiye'nin ilk ve tek akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, yaptığı gösteri uçuşuyla yeni mezun pilotlara ve ailelerine görsel bir şölen sundu.

Ayrıca düzenlenen mezuniyet töreninin ardından Karadeniz yöresi folklör ekibi de gelen davetlilere güzel bir gösteri sundu.

İşte Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu'nun 11'inci Dönem Mezuniyet Töreni'nden kareler:

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

Ayjet

AYJET 11'İNCİ DÖNEM ÖĞRENCİLERİNİ MEZUN ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 9 yıl önce
e çok başarılı diyorum sana bangladeshliler gibi.senin epey bi birikiminde var.bari dedelerine saygın olsun.senin okul yollarında biz çamurken gezdik.sen ister 100 yıl uç ister atpl ister hava trafik al dhmi nin dışlayıp eurocontrole kaptırdığı abilerinin tırnağı olamazsın.ben bile şu resimlerdekilerin yarısını tanıyorum.a.ü eskişehir deyipte atıp tutmayın.zaten sürmeliler ali savaşlar mustafa öc ve diğerleri az ahımızı almadı.geç kardeşim.biri dağda biri bağda öldü gitti.fani dünya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ayıptır çok güzel yazmış bakın okuyun.bende senin dedenim herhelde 95 mezunu olarak.lem stelyo ppl inde senin olsun hava tarfik brövende.ama hayat yeteneğini ne kadar paraya dönüştürebilmende saklı.bende aü sivil havacılığın ingilizce birincisiyim.thy de benim yazılıma 100 üzerinden 30 verdiler.uçurmadılar parayı mitoşun tayfası kaptı.burda racon yapma biz her yolu geçtik.kapatırlar sana sonra karakapıları siyasete atılırsın sonra.o da kriz olursan???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
hepsine emniyetli ucuslar dilerim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ahhh kaya ahhh ozledim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000