17 Mayıs 2013, Cuma 17:02:17

AYÇİN: THY'NİN TEKLİFİ CİDDİYETSİZ

Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin, THY'nin teklifini resmi yollardan gelmesi halinde değerlendirebileceklerini kaydetti.
  • Arkadaşlarım benim duygularıma tercüman olmuşlar ve sayın hamdi topçu nun ayçin ile muhatap bile olmaması lazım ama bu süreci tamamlamak adına son bir çağrıda bulundu ama ayçin bey siz bu kadar insanın hayatı ile oynayamazsınız allah tan korkun ve vijdanınızla başbaşa kalın size sadce şunu söylemek istiyorum.. Cenab ı ALLAH bnm karşıma kul hakkı ile gelmeyin demişl,siz bence bunun içeriğini açın okuyun öğrenin eminimki yalnış yolda olduğunuzu anlayacaksınız..
  • Grevciler size sesleniyorum madem bu kadar karsısınız ugurlar ola !!! Hak aramak ayrı karalamak ayrıdır yetişkinler!! Greve katılmayacaklar için yüzlerine tükürcez diyormuşunuz, hodri meydan!!! Karalamalarınızı alıp gidin bu şirketten ! Ayçin senden ve yanlış ideolojinden bıktık rica ediyoruz sonsuza kadar şirketimize dil uzatma!!!
  • RT 18 Mayıs 2013, Cumartesi 09:23:49 Arkadaşlar, tam bir danışıklı dövüşün ortasında kaldık ve birbirimize kırdırırdık. Ayçin ağa ve topçu padişah en başından beri biliyordu. 12000 çalışan sendikasız kaldı diyorsunuz, sizce 2000 kişi ile sendika ayakta kalır mı ? Mümkün değil. Sendika hemen erken seçime gitmeli ve greve katılamayan ( sendikaya güvensizlikten, sendikanın hedefleri saptırmasından 305 konusunda) yeni yapılanma ile biran önce üyelerini geri kazanmalı.Hatta greve katılan sayısının max 500 olduğunu da düşünürsek konu daha da önemli hale geliyor. grevi kıran aslında km ler değil, konuyu doğru düzgün örgütlemeyen (bilerek ; ayçin ağa 25 senelik sendikacı olduğuna göre )Grevi kıran Ayçin ağa dır
  • aycin bunlari soyluyorsa bu iste bitmistir aycin kaybetti thy kazandi

Airporthaber'e konuşan Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin, THY'nin, 'Gelin sözleşmeyi imzalayalım' teklifine,  "Eski köye yeni usul getirmeye gerek yok. THY’nin böyle bir niyeti varsa karşısında tüzel kişilik var. Yazısını yazar yönetim kurulunda değerlendir kararımızı veririz. Medya üzerinden gayri resmi çağrıları kabul etmiyoruz. Böyle ciddiyetsiz çağrılar ciddiyetsiz sonuçlar getirir" dedi.

Teklifin resmi kanallardan gelmesi halinde bunu değerlendirebileceklerini bildiren Ayçin, "O zaman sözleşmeye kaldığımız yerden devam ederiz. Çağrıya cevap vermek, isteklerimizden geri adım atmak anlamına gelmez. Samimi olurlarsa iyi niyetli adım görürsek aynı adımı atarız" diye konuştu.©Airporthaber.com

AYÇİN: THY'NİN TEKLİFİ CİDDİYETSİZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (66)

Eceee ~ 5 yıl önce
Arkadaşlarım benim duygularıma tercüman olmuşlar ve sayın hamdi topçu nun ayçin ile muhatap bile olmaması lazım ama bu süreci tamamlamak adına son bir çağrıda bulundu ama ayçin bey siz bu kadar insanın hayatı ile oynayamazsınız allah tan korkun ve vijdanınızla başbaşa kalın size sadce şunu söylemek istiyorum.. Cenab ı ALLAH bnm karşıma kul hakkı ile gelmeyin demişl,siz bence bunun içeriğini açın okuyun öğrenin eminimki yalnış yolda olduğunuzu anlayacaksınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 5 yıl önce
Grevciler size sesleniyorum madem bu kadar karsısınız ugurlar ola !!! Hak aramak ayrı karalamak ayrıdır yetişkinler!! Greve katılmayacaklar için yüzlerine tükürcez diyormuşunuz, hodri meydan!!! Karalamalarınızı alıp gidin bu şirketten ! Ayçin senden ve yanlış ideolojinden bıktık rica ediyoruz sonsuza kadar şirketimize dil uzatma!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
senin şirketin mi ~ 5 yıl önce
işçi ile patron arasındaki kendini aldığı ücrette rağmen şirket sahibi sanan, bir yerde çalışmayı biat etmek hiçbir seye karşı gelmemek olarak anlayan kişi...işçiysen bunun ne demek olduğunu öğren...yoksa thy taşeronlaşmayla, sendikasız bırakıp tis hakkını elinden almakla bunları sana öğretir...Gerçi senin gibiler öğrenir mi kuşkum da yok değil!
RT ~ 5 yıl önce
RT 18 Mayıs 2013, Cumartesi 09:23:49 Arkadaşlar, tam bir danışıklı dövüşün ortasında kaldık ve birbirimize kırdırırdık. Ayçin ağa ve topçu padişah en başından beri biliyordu. 12000 çalışan sendikasız kaldı diyorsunuz, sizce 2000 kişi ile sendika ayakta kalır mı ? Mümkün değil. Sendika hemen erken seçime gitmeli ve greve katılamayan ( sendikaya güvensizlikten, sendikanın hedefleri saptırmasından 305 konusunda) yeni yapılanma ile biran önce üyelerini geri kazanmalı.Hatta greve katılan sayısının max 500 olduğunu da düşünürsek konu daha da önemli hale geliyor. grevi kıran aslında km ler değil, konuyu doğru düzgün örgütlemeyen (bilerek ; ayçin ağa 25 senelik sendikacı olduğuna göre )Grevi kıran Ayçin ağa dır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
aycin bunlari soyluyorsa bu iste bitmistir aycin kaybetti thy kazandi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
***cenk ~ 5 yıl önce
ayçin; kendisinin arkasında çok gülü bir grup olduğunu sanıyor ama en son grevde dersini almıştır. kendisini fazla yormadan bir an önce istifa etmesini isteriz. söz veriyoruz arkasından konuşmayız :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000