29 Mayıs 2013, Çarşamba 10:45:34

AYÇİN: SENDİKANIN PARASI YOK!

Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin, greve katılan THY çalışanlarına bu sürede acil ihtiyaçları için maddi yardımda bulunacaklarını ancak bunun normal çalıştığı koşullardaki geliri verecekleri şekilde algılanmaması gerektiğini söyledi...
  • sor yagciligini yaptigin agana aciklasin sana gercekleri!!! tabii aciklayabilirse!!!
  • bu kadar olumsuz yorumlar yazsanız ne olur ki.biz çalışanlar olarak biliyoruz başkanın ne akdar yürekli bir adam olduğunu.ne yazarsanız yazın boş.meyve veren ağacı taşlarlar diye boşuna dememiş atalarımız
  • Sendikadaki para bittiyse ya da bitirdiysen ocakbasinda,otellerde,beles hayatta vs soyle avustralya'daki ogluna para gondersin!!! Eee ne de olsa uyelerin aidatlariyla verilen sendika bursuyla okudu orada simdi de isyeri sahibi olmustur herhalde !!!!
  • subliminal mesaj veriyor demek istiyor ki grev gitmiştir; dağılın.

Atilay Ayçin, grev sürecine ilişkin yaptığı değerlendirmede grevin maddi boyutuna ilişkin bilgiler verdi. Ayçin, geçen yıl işten çıkarılan 305 kişide olduğu gibi greve katılanlara sendika olarak maddi destekte bulunacaklarını kaydederek, “ Kimse bizden işyerinde aldığı maaşı beklemesin. O paraları veremeyeceğimizi açıkça söyleyeyim” dedi.

Acil, olağanüstü ve istisnai durumlarda yapılması gerekenleri eksiksiz yerine getireceklerinin altını çizen Atilay Ayçin, ulaşım ve iaşe gibi giderler için sendikanın imkanlarının kullanılabileceğini bildirdi.

Hava İş Sendikası’nın üyelik aidatlarının ve sendikanın gelirinin belli olduğunu vurgulayan Ayçin, “ En düşük aidat alan sendikalardan biriyiz. 100’e yakın çalışanımız var ve giderlerimizi aidatlarla karşılıyoruz. Aşırı birikim ve harcama yapacak kadar olanağımız yok. Kendisini döndürmeye çalışan bir sendikayız. Grev süresince yoksulluğu birlikte paylaşacağız. Grev sürecinde sendika yönetimi de para almayacak” dedi.

İşte Atilay Ayçin'in açıklamaları:
 

AYÇİN: SENDİKANIN PARASI YOK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (169)

garip'e!!! ~ 5 yıl önce
sor yagciligini yaptigin agana aciklasin sana gercekleri!!! tabii aciklayabilirse!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 5 yıl önce
bu kadar olumsuz yorumlar yazsanız ne olur ki.biz çalışanlar olarak biliyoruz başkanın ne akdar yürekli bir adam olduğunu.ne yazarsanız yazın boş.meyve veren ağacı taşlarlar diye boşuna dememiş atalarımız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soyle gondersin!! ~ 5 yıl önce
Sendikadaki para bittiyse ya da bitirdiysen ocakbasinda,otellerde,beles hayatta vs soyle avustralya'daki ogluna para gondersin!!! Eee ne de olsa uyelerin aidatlariyla verilen sendika bursuyla okudu orada simdi de isyeri sahibi olmustur herhalde !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
garip ~ 5 yıl önce
zavallı başkauyduracak yalan bulamadın mı?
a320 ~ 5 yıl önce
subliminal mesaj veriyor demek istiyor ki grev gitmiştir; dağılın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000