14 Ocak 2016, Perşembe 15:40:12

Aycı ve Kotil krizi tatlıya bağlandı

Türk Hava Yolları’nın Antalya’daki kampında barış rüzgarları esti. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Temel Kotil, birliktelik mesajı verdi.
  • TEKNİKTE PARALELLERİN ATAMIŞ OLDUGU KADROLARIN BİR AN ÖNCE TASVİYESİNİ BEKLİYORUZ.ÖNCELİK BUDUR.
  • Reis Balgatta oturuyor. Beyefendi ise bu işlere karışmaz, İlker beyin havacılık tecrubesi yok, Temel bey ise gururunda ve kendine güvende haklı. Ek olarak, zammın fazlası yöneticiye yapılan şirketler batmanın eşigindeki şirketlerdir. Genelde dünyada işler böyle yürür. Yöneticiler bunu degerlendirse iyi olur.
  • temel kaç kişiyi o koltuktan etti şirin pozuna bakmayınn
  • Ilker Ayci ile Temel Bey yon kur zamanindan beridir birbirlerine terstir. Cunku Temel Bey zor adam vesselam,kendine rakip olarak gordugu kisiyi yemeye calisir,ki yiyemedi cunku Reis oyle istedi sustu. Simdi de Ayci Temel Beyi yiyemedi,Cunku Reisi Cumhur 'hop' dedi. Bence hakliydi cunku ikiside sektorde bilgili adam kaniti filoyla ve karla gayet belli. Velhasili; ikiside opemedikleri bilekleri 'gel gardasim' teatraliletesiyle sergilemis oldu.. Helal olsun! Madem baris havalari esecek sirkette, bende gidip bizim cayci rüsteme sariliyim pazartesi,kirdim onu is cikisi yok yere. Optum canm;)

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Genel Müdür Temel Kotil krizi Antalya’da tatlıya bağlandı.

Antalya’da THY yöneticilerinin bir araya geldiği kampta kürsüye çıkan İlker Aycı, "bugüne kadar kim hangi çalışma arkadaşının kalbini kırdı ise özür dilesin" dedi.

Aycı, "Bu şirkette hiçbir arkadaş bir başka arkadaşa, siyasi kimliği, dini inancı açısından ayrımcılık yapmamalı. Bu kurumda hepimiz birbirimize destek olmalıyız. Kendine yakın hissettiği arkadaşın işini hemen çözüp, tanımadığı kişinin işini çözmez ya da ona cevap vermezse bu doğru olmaz. Şirketimizin geleceği açısından da iyi olmaz" dedi.

Türk Hava Yolları'nda tepeden tırnağa herkesin birbiri ile barışık bir çalışma ortamı yaratması gerektiğini kaydeden İlker Aycı, “ Yarın Cuma ve mübarek gün. Bu mübarek günde ben Temel beyin odasına gideceğim ve muhabbet edeceğim. Artık THY yönetiminde kırgınlık var görüntüsü olmayacak” diye konuştuktan sonra Aycı, Temel Kotil’i kürsüye davet etti. 

 İlker Aycı, Kotil’e sarılarak birlik beraberlik mesaj verdi. İkilinin bu anı salonda uzun süre alkışlandı.©AirportHaber ÖZEL

Aycı ve Kotil krizi tatlıya bağlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

THY TEKNİK ~ 2 yıl önce
TEKNİKTE PARALELLERİN ATAMIŞ OLDUGU KADROLARIN BİR AN ÖNCE TASVİYESİNİ BEKLİYORUZ.ÖNCELİK BUDUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 2 yıl önce
Reis Balgatta oturuyor. Beyefendi ise bu işlere karışmaz, İlker beyin havacılık tecrubesi yok, Temel bey ise gururunda ve kendine güvende haklı. Ek olarak, zammın fazlası yöneticiye yapılan şirketler batmanın eşigindeki şirketlerdir. Genelde dünyada işler böyle yürür. Yöneticiler bunu degerlendirse iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ercan ~ 2 yıl önce
temel kaç kişiyi o koltuktan etti şirin pozuna bakmayınn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reis ~ 2 yıl önce
Ilker Ayci ile Temel Bey yon kur zamanindan beridir birbirlerine terstir. Cunku Temel Bey zor adam vesselam,kendine rakip olarak gordugu kisiyi yemeye calisir,ki yiyemedi cunku Reis oyle istedi sustu. Simdi de Ayci Temel Beyi yiyemedi,Cunku Reisi Cumhur 'hop' dedi. Bence hakliydi cunku ikiside sektorde bilgili adam kaniti filoyla ve karla gayet belli. Velhasili; ikiside opemedikleri bilekleri 'gel gardasim' teatraliletesiyle sergilemis oldu.. Helal olsun! Madem baris havalari esecek sirkette, bende gidip bizim cayci rüsteme sariliyim pazartesi,kirdim onu is cikisi yok yere. Optum canm;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000