15 Ocak 2013, Salı 13:41:41

AVRUPA'NIN LİDERİ TÜRKİYE

Avrupa’nın bir numaralı uçak bileti karşılaştırma motoru Skyscanner'ın yaptığı son anket ikramda Türklerin liderliğini ortaya koydu.
  • Evet hatalı çünkü PGS low-cost firmalar içinde birinci olmuş ( hayırlı olsun ) , THY ise normal firmalar arasında üçüncü olmuş . Tabiki ikiside insanı sevindiren gelişmeler ama PGS nin hangi şirketten yemekleri aldığınıda yazsaydınız daha şık olurdu. ( THY nin DO-CO firması )
  • bilen var mı?Pegasus ikramı kimden alıyor??
  • At gözlüğünü çıkar da bu haberi bi oku bakalım... http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/bu-konuda-kararliyiz.html
  • Gereksiz haberlerle Pegasus övülmeye çalışılıyor. Sunexpress Van'a ilk gece uçuşunu gerçekleştirmiş, haberimiz yok. Burada tek kelime bile yer almadı. 550 kişilik uyduruk bir anketin sonuçlarına neden yer veriliyor. Tarafsızlıktan uzak haber istiyoruz.

Skyscanner’ın 550’den fazla yolcu ve blogger arasında düzenlediği anket sonucunda belirlenen Avrupa Havayolları Yemek Ödülleri’nde, düşük maliyetli havayolu kategorisinde Pegasus Hava Yolları birinci sırada yer aldı. Bir önceki ödüllerde kısa mesafe uçuş kategorisinin lideri olan Türk Hava Yolları ise bu kez üçüncü sırada bulunuyor.Lİ

Dünyada bini aşkın havayolunun milyonlarca noktasını tarayarak, kullanıcılarına en hesaplı uçak bileti alternatiflerini sunan Skyscanner, ikincisini gerçekleştirdiği Avrupa Havayolları Yemek Ödülleri ile uçuş esnasında sunduğu yemekleri en çok beğenilen havayolu şirketlerini belirledi.

550’nin üzerinde yolcu ve blogger’ın oylama yaptığı ankette, Avrupa’dan 19 uluslararası havayolu şirketi yer alırken, havayolu şirketleri tarafından servis edilen yemekler tat ve sunuma göre değerlendirildi. Pegasus, SAS ve KLM Hava Yolları, Avrupa Havayolları Yemek Ödülleri’nde kendi kategorilerinde birinci sırada yer aldılar.

Düşük maliyetli havayolu kategorisinde Pegasus Hava Yolları birincilik ödülünün sahibi oldu. İngiliz havayolu şirketi Flybe ise aynı kategoride ikinci sırada yer aldı. Üçüncü ve dördüncülüğü İngiliz havayolu şirketleri Monarch Hava Yolları ve easyJet Hava Yolları aldı. İspanyol havayolu Vueling de yolculardan yüksek puan alarak beşinci sıraya yerleşti.

Kısa mesafe uçuş kategorisinde İsveç‘ten SAS Hava Yolları en yüksek puanı alarak birinci sırada yer alırken, ikincilik Alman havayolu Lufthansa’nın oldu. Geçen senenin aynı kategorideki birincisi Türk Hava Yolları bu sene üçüncü sırada kaldı. Türk Hava Yolları’nı İngiliz British Airways ve Rus havayolu Aeroflot takip etti.

Uzun mesafe uçuşlarda en iyi uçak içi yemek servisi ödülünü Hollandalı havayolu KLM alırken, Aeroflot ikinci, SAS üçüncü, Air France dördüncü, British Airways ise beşinci sırada yer aldı.

AVRUPA'NIN LİDERİ TÜRKİYE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

YAZININ BAŞLIĞI .. ~ 5 yıl önce
Evet hatalı çünkü PGS low-cost firmalar içinde birinci olmuş ( hayırlı olsun ) , THY ise normal firmalar arasında üçüncü olmuş . Tabiki ikiside insanı sevindiren gelişmeler ama PGS nin hangi şirketten yemekleri aldığınıda yazsaydınız daha şık olurdu. ( THY nin DO-CO firması )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 5 yıl önce
bilen var mı?Pegasus ikramı kimden alıyor??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PGS ikram. ~ 5 yıl önce
DO-CO yani THY nin şirketinden.
Taraflı diyene ~ 5 yıl önce
At gözlüğünü çıkar da bu haberi bi oku bakalım... http://www.airporthaber.com/havacilik-haberleri/bu-konuda-kararliyiz.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taraflı habercilik ~ 5 yıl önce
Gereksiz haberlerle Pegasus övülmeye çalışılıyor. Sunexpress Van'a ilk gece uçuşunu gerçekleştirmiş, haberimiz yok. Burada tek kelime bile yer almadı. 550 kişilik uyduruk bir anketin sonuçlarına neden yer veriliyor. Tarafsızlıktan uzak haber istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000