15 Kasım 2013, Cuma 09:48:40

'AVRUPA'NIN EN İYİ HAVAYOLUNA YAKIŞMADI!

Türk Hava Yolları’nın TC-JFN kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağında yıpranmış bir koltuk, eleştiri konusu oldu. Bir yolcu, “THY’ye yakışmıyor” dediği o manzarayı fotoğrafladı.
  • Kiralik bir ucagin koltuk kolu arizasi bu kadar olay oluyorsa,insanalr yazacak daha ciddi seyler bulamiyorlar demektir bu da THY adina olumlu bir gelismedir bence.. :-)
  • Valla benim lufthansa ile bole bi koltukta ucmuslugum oldu. Hatta ucak inise gectiginde koltugu dik konuma getiremedim. Hostes geldi uyardi. Dedim kirik bu koltuk. Aaa oyle mi dedi, ben pilota soyleyim, indikten sonra ilgilensin dedi :)
  • O armrest hasarlı diye uçağı seferden cekin 200 kişi öylece açıkta kalsın sonra onları otele yerleştirin armresti yapın ertesi gun yollayın yolcuları insanlar işlerine ailelerine geç ulaşsın daha hoş degil mi, neden; armrest hasarlı... Yolcuya bunu söyleseniz yolcu isyan çıkarır bilmem farkında mısınız
  • see dirs no 35 , no time , graund check normal , ha ha !

Avrupa’nın en iyi havayolu ödülünü üç yıl üst üste kazanan Türk Hava Yolları, 5’inci yıldızı almak için emin adımlarla ilerlerken bazen istenmeyen manzaralar da ortaya çıkabiliyor. Sunduğu hizmet kalitesi ve konforun yanı sıra genç filosu ile dikkat çeken THY’deki bir manzara, “ Bu görüntü THY’ye yakışmadı” yorumlarına neden oldu.

THY’nin TK 1881 sefer sayılı İstanbul-Selanik uçuşunu yapan TC-JFN kuyruk tescilli Bitlis adlı uçağındaki 12D numaralı kırık koltuk görenleri hayrete düşürdü. Kırıldıktan sonra bantla eğreti şekilde tutturulan koltuğun bu halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken çektiği fotoğrafları Airporthaber’e gönderen bir yolcu, “Amacım THY'yi kötülemek değil fakat ileriye bakan milli havayolumuzun bu tür basit hatalarda bulunması affedilemez” ifadelerini kullandı.

İşte o koltuk:'AVRUPA'NIN EN İYİ HAVAYOLUNA YAKIŞMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Aviator ~ 5 yıl önce
Kiralik bir ucagin koltuk kolu arizasi bu kadar olay oluyorsa,insanalr yazacak daha ciddi seyler bulamiyorlar demektir bu da THY adina olumlu bir gelismedir bence.. :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Valla benim lufthansa ile bole bi koltukta ucmuslugum oldu. Hatta ucak inise gectiginde koltugu dik konuma getiremedim. Hostes geldi uyardi. Dedim kirik bu koltuk. Aaa oyle mi dedi, ben pilota soyleyim, indikten sonra ilgilensin dedi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
O armrest hasarlı diye uçağı seferden cekin 200 kişi öylece açıkta kalsın sonra onları otele yerleştirin armresti yapın ertesi gun yollayın yolcuları insanlar işlerine ailelerine geç ulaşsın daha hoş degil mi, neden; armrest hasarlı... Yolcuya bunu söyleseniz yolcu isyan çıkarır bilmem farkında mısınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iste bu ~ 5 yıl önce
Senin bilgin ve gorgun bu kadar demekki :)
dikkatli ! ~ 5 yıl önce
see dirs no 35 , no time , graund check normal , ha ha !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000