03 Temmuz 2012, Salı 16:53:52

AVRUPA KONSEYİ'NDEN THY PERSONELİNE DESTEK

Avrupa Konseyi Sosyal Sorunlar, Sağlık ve Kalıcı Kalkınma Komisyonu, THY çalışanlarına ilişkin bir deklarasyonu kabul etti.
  • tamam bir misyon edinmissiniz, her turlu web ortaminda propaganda yapma cabasi icerisindesiniz. emege saygi esastir, o yuzden onunuze kabinizi koyanlari memnun etmek icin gosterdiginiz bu emege en ufak bir sozum yok. lakin, biraz yavas. zaten domine etmissiniz bu konu basligini, daha fazla heder etmeyin kendinizi...
  • thy kendini tüm dünyaya rezil ediyor. diktatörlükle insanları parasız pulsuz tazminatsız nasıl işten çıkarabilirler. bu gücü nerden buluyorlar? sırf doktor raporu aldılar diye terörist damgasıyla insanları tazminatsız, işsizlik maaşı bile olmadan nasıl kovarlar??
  • hic bir hukmu yok gecmis olsun; hava is karalar baglasin bakalim ona uyanlara ise soylenecek soz yok sadece gecmis olsun.
  • Atilay ayçin sayesinde yavaşlatma bile yapamayacağız yazıklar olsun böyle sendika yönetimine

Avrupa Konseyi Sosyal Sorunlar, Sağlık ve Kalıcı Kalkınma Komisyonu, işten çıkarmalar ve sendikal haklara getirilen kısıtlamalar konusundaki endişelerini dile getirdiği deklarasyonda, “yasal düzenleme ve grevdeki işçilerin alelacele işten çıkarılmasının Avrupa hukuki enstrümanlarında yer alan grev hakkını keyfi bir şekilde kısıtlama riski olduğunu” belirtti.

Deklarasyonu Türkiye’de de 1 Ağustos 2007’den beri yürürlükte olan Avrupa Sosyal Kanunu hatırlatılırken, bunun altıncı maddesindeki “toplu sözleşme hakkına” dikkat çekildi.

AVRUPA KONSEYİ'NDEN THY PERSONELİNE DESTEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

akp'liler yavas ~ 6 yıl önce
tamam bir misyon edinmissiniz, her turlu web ortaminda propaganda yapma cabasi icerisindesiniz. emege saygi esastir, o yuzden onunuze kabinizi koyanlari memnun etmek icin gosterdiginiz bu emege en ufak bir sozum yok. lakin, biraz yavas. zaten domine etmissiniz bu konu basligini, daha fazla heder etmeyin kendinizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f/o ~ 6 yıl önce
thy kendini tüm dünyaya rezil ediyor. diktatörlükle insanları parasız pulsuz tazminatsız nasıl işten çıkarabilirler. bu gücü nerden buluyorlar? sırf doktor raporu aldılar diye terörist damgasıyla insanları tazminatsız, işsizlik maaşı bile olmadan nasıl kovarlar??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dandik bir kagit parcasi ~ 6 yıl önce
hic bir hukmu yok gecmis olsun; hava is karalar baglasin bakalim ona uyanlara ise soylenecek soz yok sadece gecmis olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osman ~ 6 yıl önce
Atilay ayçin sayesinde yavaşlatma bile yapamayacağız yazıklar olsun böyle sendika yönetimine

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000