20 Ekim 2009, Salı 08:35:52

ATİLAY AYÇİN YİNE KAYBETTİ

AirportHaber Hava-İş seçimleri ile ilgili son dakika bilgisini okuyucuları ile paylaşıyor. Çekişmeli geçmesi beklenen Uçuş İşletme’deki seçimler şimdi sonuçlandı. İşte sonuçlar…
  • ZAMANINDA ŞİRKETTEN ATILDIĞINDA YANINDA KİMSE OLMAMIŞTI BAHADIR KAPTANIN BUGUN ONA OY VEREN KAPTANLAR DEDİKODU DIŞINDA NE YAPTILAR???NE ACIDIR Kİ ZAMINDA ATILDIĞINDA YANINDA OLMAYANLAR ŞİMDİ ONDAN BİŞEYLER BEKLİYORLAR NE DİYEYİM ACINACAK HALDEYİZ..
  • BAHADIR KAPTAN VE EKIBINI KUTLUYOR BASARILAR DILIYORUM.2009 RUMUZLU ARKADASIM BENDE 15 SENEDIR THY'DE CALISIYORUM,DUYGULARIMA ANCAK BU KADAR TERCUMAN OLUNABILIRDI,TESEKKUR EDERIM.HEPIMIZE HAYIRLI OLUR INSALLAH.
  • Bahadır Kaptan ve ekibini tebrik ediyorum.Daha iyisi olamazdı.Bu kadar çok kişinin güvenini kazanarak ,uzun zamandır ezilen ve baskı altında çalışan bu toplumun yüzü gülecektir bu ekiple eminim. 45 yaşında performans yetersizliği adı altında atılan purserlara acil çözüm getirilmesini canı gönülden istiyoruz.
  • "düşünüyorum" a / biri bana söylesin dediğin için söylüyorum.. bahadır altan ayçin in ekibinde değildi.. bahadır altan sendikada görevliydi.. onun sahiplendiği ayçin değil sendikaydı.. işte en büyük hata burda yapılıyor kurumlar şahıslarla özdeşleştiriliyor... demokrasilerde insanların seçme hakkı vardır ayçin de bir seçim sonucu sendikanın başına geldi.. bahadır altan ın muhalif düşünceleri bir gece de oluşmadı.. adam sendikaya omuz verdi çalıştı ne yapacaktı ayçine destek vermekten başka ? lütfen biraz insaflı olun akıl izan çerçevesinde bir daha düşünün.. bıçağın kemiğe dayanması diye bir tabir duymadınız mı.. gökkuşağı hareketinin doğuşuna da kemiğe saplı bir bıçak neden olmuştur.. lütfen eleştirilerinizi bunları da düşünerek yapın

Türk Hava Yolları çalışanları sandık başında idi. Hava-İş Sendikası genel kurulu seçimlerine iki ay kala delege seçimleri tüm hızıyla devam ediyor. En çok merak edilen THY Uçuş İşletme’deki seçimler sonuçlandı. Daha çok pilotlar ve kabin memurlarının oluşturduğu Uçuş İşletme’de beklenildiği gibi çekişmeli bir süreç yaşandı. Atilay Ayçin’in listesi ile Gökkuşağı Hareketi'nin listesi kıran kırana bir seçim süreci yaşadı.

 

Oylar defalarca sayıldı ve sonuçta muhalefet, yani Gökkuşağı Hareketi'nin listesi ipi göğüsledi. AirportHaber’e ulaşan sonuçlara göre, muhalefet listesi 968 oy alırken Ayçin’in listesi 914 oy aldı. Bu sonuca göre 76 delege daha muhalefetin oldu.

 

©AirportHaber.com

ATİLAY AYÇİN YİNE KAYBETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (55)

Misafir ~ 9 yıl önce
ZAMANINDA ŞİRKETTEN ATILDIĞINDA YANINDA KİMSE OLMAMIŞTI BAHADIR KAPTANIN BUGUN ONA OY VEREN KAPTANLAR DEDİKODU DIŞINDA NE YAPTILAR???NE ACIDIR Kİ ZAMINDA ATILDIĞINDA YANINDA OLMAYANLAR ŞİMDİ ONDAN BİŞEYLER BEKLİYORLAR NE DİYEYİM ACINACAK HALDEYİZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BAHADIR KAPTAN VE EKIBINI KUTLUYOR BASARILAR DILIYORUM.2009 RUMUZLU ARKADASIM BENDE 15 SENEDIR THY'DE CALISIYORUM,DUYGULARIMA ANCAK BU KADAR TERCUMAN OLUNABILIRDI,TESEKKUR EDERIM.HEPIMIZE HAYIRLI OLUR INSALLAH.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bahadır Kaptan ve ekibini tebrik ediyorum.Daha iyisi olamazdı.Bu kadar çok kişinin güvenini kazanarak ,uzun zamandır ezilen ve baskı altında çalışan bu toplumun yüzü gülecektir bu ekiple eminim. 45 yaşında performans yetersizliği adı altında atılan purserlara acil çözüm getirilmesini canı gönülden istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
"düşünüyorum" a / biri bana söylesin dediğin için söylüyorum.. bahadır altan ayçin in ekibinde değildi.. bahadır altan sendikada görevliydi.. onun sahiplendiği ayçin değil sendikaydı.. işte en büyük hata burda yapılıyor kurumlar şahıslarla özdeşleştiriliyor... demokrasilerde insanların seçme hakkı vardır ayçin de bir seçim sonucu sendikanın başına geldi.. bahadır altan ın muhalif düşünceleri bir gece de oluşmadı.. adam sendikaya omuz verdi çalıştı ne yapacaktı ayçine destek vermekten başka ? lütfen biraz insaflı olun akıl izan çerçevesinde bir daha düşünün.. bıçağın kemiğe dayanması diye bir tabir duymadınız mı.. gökkuşağı hareketinin doğuşuna da kemiğe saplı bir bıçak neden olmuştur.. lütfen eleştirilerinizi bunları da düşünerek yapın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000