05 Haziran 2012, Salı 14:19:39

ATİLAY AYÇİN İSTİFA EDECEK Mİ?

Hava İş Genel Başkanı Atilay Ayçin, son dönemde bazı kesimlerden yükselen 'istifa et' seslerine ne cevap verdi?
  • Sayın Atilay Ayçin.'in kendisine siyaset yelkenini açmak için bu olanları yaptığını söyleyen arkadaşa bir cevap vermek istiyorum .Arkadaşımız sayın Ayçin'in Ankara da parti kulisinde dolaştığını söylüyor,gitti evet gitti , grev hakkının iptalinin istenmesinden dolayı partiye gitti ,muhalefetten destek almaya gitti,çabalaması, uğraşması da suç oluyor ,anlamadık gitti.Sayın Ayçin ne yapsa altında bir hainlik,bir hinlik aramaktan allahaşkına vazgeçin ,kaldıki vallahi ayçinin siyasette kendine yer edinmek için böyle oyunlara gereksinimi yok. Çünkü o her zaman kendisine getirilen milletvekilliği tekliflerini redetti , o isteseydi çoktan mecliste milletvekiliydi arkadaşım,bunu herkeste bilir.
  • burada yayınlann yorumları okuduğumda hayretler içersinde kaldım.Ben sendikalı bir işçiyim ve bizler zam alamazken sayın atilay ayçin çok güzel sözleşmelere imza attı, olaya para olarak bakanlar bugün sözleşme kitapçığınızda elde edilen sosyal haklar sizlere havadanmı geldi,bugüne kadar sayın ayçinin hertürlü riski göze alıp üyeleri için verdiği mücadeleye hepimiz tanığız,onun yüreğinin ,kalbinin güzelliğini çok iyi biliriz.İnsan eleştri yaparken düşünmeli,yapılanlar,kazanılanlar bir kalemde silinip atılamaz,Ona sendika ağası diyenleri esefle kınıyorum ayıptır,öyle çamur at izi kalsın yok öyle yağma sizler,çalışanlar destek vermezsse bir sendika tek başına ne yapabilir,bende sendikamın her aldığı kararda yanlarındayım ve olmalıyımda,bizler olmazssak sendikamızın tek başına kazanması mümkün olamaz niye sendikacılar feriştahmı ki tek başlarına herşeyi başarsınlar,
  • Sendikalaşmadan kimsenin korktuğu çekindiği yok. ancak atilay ayçin muhatap olunca iş değişiyor. sabiha gökçende genç çocuklar bu yüzden ekmeklerinden oldular. şimdi de thy deki ler. yeter artık. bir yerde görevi bırakmak ta fazilettir.
  • 23 yıllık Kabus,!!! atilla ayçin, bu adam ve arkasındaki 2-3 kişiye nasıl tahhamül edersiniz anlamam,Artık iştende atıldığınıza göre bir 23 yıl daha orada kalır, bu adamın kim olduğunu bile bilmiyorsunuz.

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, istifa baskılarına cevap verdi. THY'de grev yasağına karşı yapılan eylem sonrasında 305 kişinin işine son verilmesi ile bazı kesimlerden 'istifa etmeli' seslerinin yükseldiğinin hatırlatıldığı Ayçin şöyle konuştu:

" Bana istifa et diyenler iş verenin adamlarıdır. Sendika üyelerinin bana güveni tam. O konuda kuşkumuz yok. Şu anda devam eden bir süreç var ve istifa etmeyi düşünmüyorum" 

Atilay Ayçin, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki sendikal örgütlenme sırasında 550 işçinin işten çıkarılmasından ve son olarak THY'deki grev yasağı eyleminde 305 kişinin işinden olmasından dolayı eleştiri oklarının hedefi halindeydi.

Airporthaber.com

 

ATİLAY AYÇİN İSTİFA EDECEK Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

Hep suçlama...! ~ 6 yıl önce
Sayın Atilay Ayçin.'in kendisine siyaset yelkenini açmak için bu olanları yaptığını söyleyen arkadaşa bir cevap vermek istiyorum .Arkadaşımız sayın Ayçin'in Ankara da parti kulisinde dolaştığını söylüyor,gitti evet gitti , grev hakkının iptalinin istenmesinden dolayı partiye gitti ,muhalefetten destek almaya gitti,çabalaması, uğraşması da suç oluyor ,anlamadık gitti.Sayın Ayçin ne yapsa altında bir hainlik,bir hinlik aramaktan allahaşkına vazgeçin ,kaldıki vallahi ayçinin siyasette kendine yer edinmek için böyle oyunlara gereksinimi yok. Çünkü o her zaman kendisine getirilen milletvekilliği tekliflerini redetti , o isteseydi çoktan mecliste milletvekiliydi arkadaşım,bunu herkeste bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakikat ~ 6 yıl önce
burada yayınlann yorumları okuduğumda hayretler içersinde kaldım.Ben sendikalı bir işçiyim ve bizler zam alamazken sayın atilay ayçin çok güzel sözleşmelere imza attı, olaya para olarak bakanlar bugün sözleşme kitapçığınızda elde edilen sosyal haklar sizlere havadanmı geldi,bugüne kadar sayın ayçinin hertürlü riski göze alıp üyeleri için verdiği mücadeleye hepimiz tanığız,onun yüreğinin ,kalbinin güzelliğini çok iyi biliriz.İnsan eleştri yaparken düşünmeli,yapılanlar,kazanılanlar bir kalemde silinip atılamaz,Ona sendika ağası diyenleri esefle kınıyorum ayıptır,öyle çamur at izi kalsın yok öyle yağma sizler,çalışanlar destek vermezsse bir sendika tek başına ne yapabilir,bende sendikamın her aldığı kararda yanlarındayım ve olmalıyımda,bizler olmazssak sendikamızın tek başına kazanması mümkün olamaz niye sendikacılar feriştahmı ki tek başlarına herşeyi başarsınlar,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ats ~ 6 yıl önce
Sendikalaşmadan kimsenin korktuğu çekindiği yok. ancak atilay ayçin muhatap olunca iş değişiyor. sabiha gökçende genç çocuklar bu yüzden ekmeklerinden oldular. şimdi de thy deki ler. yeter artık. bir yerde görevi bırakmak ta fazilettir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emin bıyık ~ 6 yıl önce
23 yıllık Kabus,!!! atilla ayçin, bu adam ve arkasındaki 2-3 kişiye nasıl tahhamül edersiniz anlamam,Artık iştende atıldığınıza göre bir 23 yıl daha orada kalır, bu adamın kim olduğunu bile bilmiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000