17 Nisan 2013, Çarşamba 20:30:37

ATİLAY AYÇİN EKİP ODASINA İNDİ

Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava İş) Genel Başkanı Atilay Ayçin, bugün Türk Hava Yolları Ekip Dinlenme Odası'nda personele grev hakkında bilgiler verdi.
  • Kimse pilotların,hosteslerin diğer sektörlerde çalışanlardan daha fazla yıprandığını iddia edemez,bunu herkes biliyor.bu tür grev ve eylemleri kasıtlı olarak yapıyorlar.düne kadar apronda deve kesti mal bu adam diyenler hatta bu adamı nerden getirdi bu devlet, işten anlamz dendi,şimdi thy nin dünya devleriyle rekabetini izlemekle hatta bu tür grevlerle ayağına çelme takmaya çalışıyorlar,nankörlük bu olsa gerek...
  • Biz böyle birbirimize düşersek Hamdi gibiler bizi yer bitirir.Sendikamızı desteklemek,dolayısıyla arkadaşlarımıza destek vermek insani görevimizdir.Bu gün onların başına gelen yarın bizim başımıza gelecektir bu böyle biline.
  • Ayçin ekip odasına daha kaç kişiyi daha yakarım hesabını yapmak için inmişe benziyor arkadaşlar.
  • Ayçin ağa yeni geldi uçucuların yanına gelmek.Şova devam et sen.305 kişiyi yaktın yeni 500 bulman dileğiyle......Ama çok ararsın.

24. Toplu İş Sözleşmesi'nin uyuşmazlıkla sonuçlanması ve grev kararının asılmasından sonra gündemde "grev olur mu?", "Lokavt olur mu?" tartışmaları sürerken, Hava İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, THY Ekip Dinlenme Odası'nda personeli bilgilendirdi.

AYÇİN'İN YAPTIĞI O KONUŞMA;

ATİLAY AYÇİN EKİP ODASINA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (124)

bahadır ~ 5 yıl önce
Kimse pilotların,hosteslerin diğer sektörlerde çalışanlardan daha fazla yıprandığını iddia edemez,bunu herkes biliyor.bu tür grev ve eylemleri kasıtlı olarak yapıyorlar.düne kadar apronda deve kesti mal bu adam diyenler hatta bu adamı nerden getirdi bu devlet, işten anlamz dendi,şimdi thy nin dünya devleriyle rekabetini izlemekle hatta bu tür grevlerle ayağına çelme takmaya çalışıyorlar,nankörlük bu olsa gerek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Flight ~ 5 yıl önce
Biz böyle birbirimize düşersek Hamdi gibiler bizi yer bitirir.Sendikamızı desteklemek,dolayısıyla arkadaşlarımıza destek vermek insani görevimizdir.Bu gün onların başına gelen yarın bizim başımıza gelecektir bu böyle biline.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hasan ~ 5 yıl önce
Ayçin ekip odasına daha kaç kişiyi daha yakarım hesabını yapmak için inmişe benziyor arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deniz ~ 5 yıl önce
Ayçin ağa yeni geldi uçucuların yanına gelmek.Şova devam et sen.305 kişiyi yaktın yeni 500 bulman dileğiyle......Ama çok ararsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000