13 Şubat 2012, Pazartesi 11:45:17

ATATÜRK’TE YASAKLI, SABİHA GÖKÇEN’DE SERBEST

Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, aprona girebilmek için kullandığı kartın bu yıl verilmemesine ateş püskürdü. Ayçin, “ Sabiha Gökçen’e girebiliyorum, Atatürk’te sakıncalıyım. Bu nasıl iş” diyerek tepki gösterdi.
  • İşçilerinin uğradığı haksızlıkları,işten keyfi atmaları,adaletsizliği,torpili de uluslarası arenaya taşısana..Niye yapmıyorsun? Niye sadece konuşuyorsun da icraat yapmıyorsun? Bu insanların 22 yıldır aidatlarını yiyorsun hala utanmadan,arlanmadan konuşuyorsun..TİS 'e de muhalefetten korktuğun için gelemiyorsun palavra atma...
  • sendika bu kadar para topluyor napıyor bu paraları anlamadım,bir acıklasın.milyon dolarlar eder bari zamanında bu paralarla satısa sunulan hisseleri alsaydı da daha cok söz sahibi olsaydı.
  • 20yıllık THY hayatımda emekli olduğumda en çok sizden kurtuldum diye sevindim başkan..çünkü o kadar rahatsız oluyordum ki kendiniz için yaptıklarınızdan ve herşeyi bizler için yapıyor görüntüsünden..Ankara personeliydim.hep iyi niyetli olayım size karsı ve sendikaya dedim ama olmadı sizi hiç sevmedim YADA SİZ BANA KENDİNİZİ SEVDİRECEK BENİM BİLDİĞİM HİÇ BİRŞEY YAPMADINIZ.....VE hala o sendika başkanı olmanızdan hiç hoşlanmıyorum
  • SAW YER HİZMETLERİ KAPANDI,KARTI NE YAPACAK Kİ? ÇOK KOMİK.
Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Atilay Ayçin, Atatürk Havalimanı’na giriş çıkış yapabilmesi için her yıl verilen apron kartının bu yıl verilmemesine tepki gösterdi.
22 yıllık sendika başkanlığı sürecinin 19 yılında apron kartı sahibi olduğunu anlatan Ayçin, “ İlk üç yıl hariç 19 yıldır düzenli olarak apron kartı aldım. Ancak bu yıl geçmiş dönemdeki davalarım gerekçe gösterilerek apron kartı verilmedi” dedi.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni apron kartı çıkarılması için bütün yönetim kurulu üyeleri ile birlikte başvurusunu yaptığını kaydeden Ayçin, diğer başvurulara olumlu cevap verilmesine rağmen kendisine geçmişteki davaları gererekçe gösterilerek apron kartı verilmediğini söyledi. Bunun üzerine itiraz ettiğini ve kendisinden eski davaların kararlarının istendiğini anlatan Ayçin, “ Eski davaların kararlarını gönderdim. Onları incelediler ve şifai olarak bana apron kartı verilmeyeceği söylendi” dedi.

“İstanbul Atatürk Havalimanı’na yeni atanan Vali Yardımcısı böyle uygun görmüş” diyen Ayçin, “ İçişleri Bakanlığı’na yazı yazdım. Bunu uluslararası arenaya kadar götüreceğim. Burası kimsenin babasının çiftliği değil. Burada keyfiyet söz konusu. Sabiha Gökçen Havalimanı’na girebilmek için apron kartım var ama Atatürk Havalimanı’na sakıncalı olarak görüldüğüm için girişim yok. İkisi de İstanbul’da, ikisi de havaalanı... Bu nasıl iş? ” diyerek tepkisini dile getirdi.

Atilay Ayçin, toplu iş sözleşmesi görüşmelerine THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu katılmadığı sürece kendisinin de katılmayacağı şeklindeki haberlere ilişkin de, “ Toplu sözleşme sürecini yürüten arkadaşların hepsi kıdemli ve konuya oldukça hakim. Benim bu aşamada orada olmamı gerektirecek bir durum yok. Ancak iş çıkmaza girdğinde, görüşmeler tıkandığında ben de devreye girerim” dedi.

ATATÜRK’TE YASAKLI, SABİHA GÖKÇEN’DE SERBEST

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
İşçilerinin uğradığı haksızlıkları,işten keyfi atmaları,adaletsizliği,torpili de uluslarası arenaya taşısana..Niye yapmıyorsun? Niye sadece konuşuyorsun da icraat yapmıyorsun? Bu insanların 22 yıldır aidatlarını yiyorsun hala utanmadan,arlanmadan konuşuyorsun..TİS 'e de muhalefetten korktuğun için gelemiyorsun palavra atma...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sendika bu kadar para topluyor napıyor bu paraları anlamadım,bir acıklasın.milyon dolarlar eder bari zamanında bu paralarla satısa sunulan hisseleri alsaydı da daha cok söz sahibi olsaydı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
20yıllık THY hayatımda emekli olduğumda en çok sizden kurtuldum diye sevindim başkan..çünkü o kadar rahatsız oluyordum ki kendiniz için yaptıklarınızdan ve herşeyi bizler için yapıyor görüntüsünden..Ankara personeliydim.hep iyi niyetli olayım size karsı ve sendikaya dedim ama olmadı sizi hiç sevmedim YADA SİZ BANA KENDİNİZİ SEVDİRECEK BENİM BİLDİĞİM HİÇ BİRŞEY YAPMADINIZ.....VE hala o sendika başkanı olmanızdan hiç hoşlanmıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SAW YER HİZMETLERİ KAPANDI,KARTI NE YAPACAK Kİ? ÇOK KOMİK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000