15 Haziran 2008, Pazar 14:06:34

Atatürk Havalimanı'nda YANGIN

Atatürk Havalimanı'nda bulunan Airport Otel'de az önce yangın çıktı. Apron tarafında çıkan yangın panik yarattı.
  • ben bikaç sefer havalimanına gittim, yanımda kiprit vardı, güvenlik görevlileri kipritin limana girişinin yasak olduğunu söylediler, madem kiprit yasak o zaman otelde kipritin ne işi var.kipritin limana girişi yasaksa otele nasıl girdi.kardeşim kiprit yasakmı değilmi, yasaksa otelde ne işi var, yasak değilse benim kipritimi neden aldılar, buna bir cevap istiyorum.
  • Sende olmasan flughafen bu site çekilmez vallahi. Dar görüşlüsün işte bunu kabul et. Ben havayolu şirketinde uçuyorum çoğu illerdeki en lüks otellerde kaldım. Yurtdışında da international otellerde kaldım halada konaklıyorum. Bilgine sayın flughafen. Yorumların için bilgi ve görüş açısı lazım. Bence bunuda başarabilmen için bunun gibi bolca haber sitesi dolaşmalısın gün içinde ama yorumyapmadan :-)
  • otelin bütün odalarında, üzerinde airport hotel yazan kibrit olduğunu duydum, yangın sigaradan değilde kipritten dolayı çıkmış olmasın....
  • arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapmayalım maddi hasar sıfır denecek kadar az otel şuan faaliyete geçti bile herkese geçmiş olsun

Atatürk Havalimanı'nda bulunan Airport Otel'de yangın çıktı. Apron tarafında bulunan bir odada müşterinin sigara içmesi sonucu çıktığı belirtilen yangın otelde büyük panik yaşanmasına neden oldu. Otel tamamen boşaltıldı. Bir kadın müşterinin sigarasını yaktıktan sonra uyuya kalmasından kaynaklandığı ifade ediliyor. Kadının Atatürk Havalimanı polisi tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Büyük paniğe neden olan yangın Cezayir’den İstanbul’a gelerek Pekin’e gidecek olan  Çin’li yolcu Hairang Chen, (29) Atatürk Havalimanındaki otelde uyurken sigarasını yanık unutunca çıktı. Yangın otelde küçük çaplı maddi hasara neden olurken kısa süreli panik yaşandı. 

Beraberinde iki doktor ve bir yakınıyla birlikte önceki akşam THY uçağı ile Cezayir’den İstanbul’a gelen Hairang Chen, Pekin uçağını beklemek üzere geceyi Atatürk Havalimanı transit alanda geçirdi. Dün öğle saatlerinde THY görevlileri Hairang Chen ve beraberindeki refakatçileri dinlenmeleri için Airport Otel’e götürdü. Akli dengesi bozuk olduğu belirtilen Chen, refakatçilerinin yemeğe gitmesinin ardından odada tek başına kaldı. Yasak olmasına rağmen odasında sigara keyfi yapmak isteyen Chen bir sigara yakarak yatağına uzandı. Chen  uyuya kalınca sigara elinden düşerek yatağı ve halıyı tutuşturdu.

Yangın alarmının çalmasıyla odaya gelen görevliler Hairang Chen ve oteldeki diğer yolcuları dışarı çıkarırken güvenlik görevlileri tarafından yangına müdahale edilerek söndürüldü. Gözaltına alınan Hairang Chen, karakola sevk edildi.  Otelde ise küçük çapta maddi hasar meydana geldi.

 

 Airport Hotel

Fotoğraflar için resmin üzerine Tıklayınız...

 

 

Atatürk Havalimanı'nda YANGIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Rumuz ~ 10 yıl önce
ben bikaç sefer havalimanına gittim, yanımda kiprit vardı, güvenlik görevlileri kipritin limana girişinin yasak olduğunu söylediler, madem kiprit yasak o zaman otelde kipritin ne işi var.kipritin limana girişi yasaksa otele nasıl girdi.kardeşim kiprit yasakmı değilmi, yasaksa otelde ne işi var, yasak değilse benim kipritimi neden aldılar, buna bir cevap istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jack ~ 10 yıl önce
Sende olmasan flughafen bu site çekilmez vallahi. Dar görüşlüsün işte bunu kabul et. Ben havayolu şirketinde uçuyorum çoğu illerdeki en lüks otellerde kaldım. Yurtdışında da international otellerde kaldım halada konaklıyorum. Bilgine sayın flughafen. Yorumların için bilgi ve görüş açısı lazım. Bence bunuda başarabilmen için bunun gibi bolca haber sitesi dolaşmalısın gün içinde ama yorumyapmadan :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
otelin bütün odalarında, üzerinde airport hotel yazan kibrit olduğunu duydum, yangın sigaradan değilde kipritten dolayı çıkmış olmasın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapmayalım maddi hasar sıfır denecek kadar az otel şuan faaliyete geçti bile herkese geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000