07 Haziran 2018, Perşembe 20:15:34

Atatürk Havalimanı'nda THY uçağına kargo aracı çarptı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Barselona seferini yapmaya hazırlanan Boeing B737-800 tipi uçağa kargo aracı çarptı.
  • arabanın kimin oldugu önemli degil burda herkes işini dikkatli yapmalı millet apronda sahada deli gibi araç kullanıyo orası havalimanı kardeşim nerde ne yaptıgını bil
  • Noluyo bu THY'nin uçaklarına gelen vuruyor giden vuruyor
  • Fıtratında var.
  • 45 gün dür gece gündüz sahadayım. Apronun trafik canavarı TGS de 1. Harekat araçları (ellerinde telsiz değil cep telefonları ile meşgul araç kullanıyorlar) , 2.Traktörler ve Cıp araçları ( ser seri mayın gibi yola çıkıyorlar sağa sola bakmak yok.) 3. Tekniğin sarı ve beyaz kamyonetleri. Bunlardan başka apronda araç kullanan yok sanki. Bütün yollar bunların. Kural tanımazlar. Bunun yorgunlukla, çok çalışmayla alakası yok kardeşim. Bunlar yeri geliyor bir birleri ile yarış ediyor. Bunların kisi dolmuş şoförü gibi en iyisi benim bana bir şey olmaz diye düşünüyorlar. Tabi hepsi aynı değil.

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Barselona seferini yapmaya hazırlanan Boeing B737-800 tipi uçağa kargo aracı çarptı.

Atatürk Havalimanı'ndaki 210 numaralı körükte kalkış için son hazırlıklarını gerçekleştiren TC-JVC kuyruk tescilli THY uçağı talihsiz bir kaza yaşadı. Aprondaki kargo aracı THY uçağına çarptı. Çarpmanın etkisi ile uçakta küçük çaplı hasar geldi. 

Uçaktaki hasar teknisyenler tarafından onarıldıktan sonra uçağın Barselona seferine gecikmeli olarak devam edeceği öğrenildi.

©AirportHaber

Atatürk Havalimanı'nda THY uçağına kargo aracı çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

şahsiyet ~ 16 gün önce
arabanın kimin oldugu önemli degil burda herkes işini dikkatli yapmalı millet apronda sahada deli gibi araç kullanıyo orası havalimanı kardeşim nerde ne yaptıgını bil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İdris Karaca ~ 17 gün önce
Noluyo bu THY'nin uçaklarına gelen vuruyor giden vuruyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayyip demişti ~ 17 gün önce
Fıtratında var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS, Teknik ~ 17 gün önce
45 gün dür gece gündüz sahadayım. Apronun trafik canavarı TGS de 1. Harekat araçları (ellerinde telsiz değil cep telefonları ile meşgul araç kullanıyorlar) , 2.Traktörler ve Cıp araçları ( ser seri mayın gibi yola çıkıyorlar sağa sola bakmak yok.) 3. Tekniğin sarı ve beyaz kamyonetleri. Bunlardan başka apronda araç kullanan yok sanki. Bütün yollar bunların. Kural tanımazlar. Bunun yorgunlukla, çok çalışmayla alakası yok kardeşim. Bunlar yeri geliyor bir birleri ile yarış ediyor. Bunların kisi dolmuş şoförü gibi en iyisi benim bana bir şey olmaz diye düşünüyorlar. Tabi hepsi aynı değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000