13 Ağustos 2013, Salı 13:36:32

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ŞOKE EDEN TACİZ VAKASI!

Atatürk Havalimanı bu kez de taciz skandalıyla sarsıldı. Yabancı bir kadın yolcuyu taciz ettiği iddia edilen Port Clinic personeli, polis tarafından gözaltına alındı.
  • Arap yolcu görmesinler aman hele ki pasaporttan fast track diye fazla yolcu geçirme girişimleri açlık diz boyu adamlarda dil yok okul yok ama çalışıyor. Fakir yolcuları almazlar hiç bir şekilde para avcısı bunlar aç adamlar herşeyi yapar !!!
  • herkes kafasinq gore konusuyo orda calisan her personel gorevini sonuna hakkini vererek yapiyo ve karsiliginda bahsis de aliyo dua da aliyo bilmeden konusmayalim taciz olayindada sorusturma ne olursa olsun sirket icin isminin lekelenmemesi onemlidir bole bir olayda bile isminin gecmesi sirket icin buyuk rezillik bunu acilen temizlemesi gerekiyo...
  • ucuz eleman pahlı maliyet...
  • BENDE BU ŞİRKETİN ÇALIŞAN BİR PERSONELİ OLARAK YAPILAN BU ASILSIZ SUÇLAMALARA SON DERECE KARŞI DUYMAKTAYIM.ŞİRKETİMİZİ BÖYLE GERÇEGİ YARATMAYAN HABERLERLE SUÇLAMAK HİÇ DE ADİL DEGİL OLAYLA ADI GEÇEN ARKADAŞIMI TANIRIM ÖYLE BİR ŞEY YAPACAK BİRİSİ DEGİL TAMAMEN BOŞ BİR İFTİRA OLDUGUNU HERKES GÖRECEK SONUNDA O YÜZDEN YORUM YAZANLARDAN RICA EDİYORUM OLAYI ANLAYIP ETMEDEN NE ARKADAŞIMIZI NEDE ŞİRKETİMİZİ ASILSIZ HABERLERE YER VERMEYİN.

Atatürk Havalimanı bugün taciz skandalıyla sarsıldı. Transit salonunda tuvalete giden yabancı uyruklu bir kadın yolcuyu taciz ettiği iddia edilen bir şahıs, polis tarafından gözaltına alındı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; İngiltere’nin Birmingham şehrinden İstanbul’a gelen ve buradan da transit olarak Türk Hava Yolları uçağıyla Bangkok’a gidecek olan yabancı uyruklu bir kadın yolcu, alkollü olduğu gerekçesiyle THY uçağına alınmadı. Uzun uğraşları sonuç vermeyen ve alkollü olduğu öğrenilen kadın yolcu, transit salonunda beklemeye başladı.

Bir süre burada bekleyen ve uçuşuyla ilgili olumlu bir sonuç almaya çalışan Bangkok yolcusu, daha sonra tuvalete gitti. Kendisini izlediği iddia edilen Port Clinic personeli M.K. adındaki şahıs,  tuvalete girerek iddiaya göre kadın yolcuyu taciz etti. Tacize direnen kadının kıyafetlerinin de yırtıldığı ve uzun süre mücadele ettiği öğrenildi.

Tacizciden kurtulan mağdur yolcu, ağlayarak polise sığındı ve şikayetçi oldu. Kısa sürede şahsı yakalayan polis, tarafların iddialarını araştırmak için yolcu ve personeli  Emniyet’e götürerek  ifadelerini aldı.

İfadesi alınan M.K.’nın savcılığa sevk edileceği öğrenildi.

©AirportHaber Özel

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA ŞOKE EDEN TACİZ VAKASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

arapyolcuavcıları ~ 3 yıl önce
Arap yolcu görmesinler aman hele ki pasaporttan fast track diye fazla yolcu geçirme girişimleri açlık diz boyu adamlarda dil yok okul yok ama çalışıyor. Fakir yolcuları almazlar hiç bir şekilde para avcısı bunlar aç adamlar herşeyi yapar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
red ~ 5 yıl önce
herkes kafasinq gore konusuyo orda calisan her personel gorevini sonuna hakkini vererek yapiyo ve karsiliginda bahsis de aliyo dua da aliyo bilmeden konusmayalim taciz olayindada sorusturma ne olursa olsun sirket icin isminin lekelenmemesi onemlidir bole bir olayda bile isminin gecmesi sirket icin buyuk rezillik bunu acilen temizlemesi gerekiyo...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
port dgl POT clnc ~ 5 yıl önce
ucuz eleman pahlı maliyet...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KANKA ~ 5 yıl önce
BENDE BU ŞİRKETİN ÇALIŞAN BİR PERSONELİ OLARAK YAPILAN BU ASILSIZ SUÇLAMALARA SON DERECE KARŞI DUYMAKTAYIM.ŞİRKETİMİZİ BÖYLE GERÇEGİ YARATMAYAN HABERLERLE SUÇLAMAK HİÇ DE ADİL DEGİL OLAYLA ADI GEÇEN ARKADAŞIMI TANIRIM ÖYLE BİR ŞEY YAPACAK BİRİSİ DEGİL TAMAMEN BOŞ BİR İFTİRA OLDUGUNU HERKES GÖRECEK SONUNDA O YÜZDEN YORUM YAZANLARDAN RICA EDİYORUM OLAYI ANLAYIP ETMEDEN NE ARKADAŞIMIZI NEDE ŞİRKETİMİZİ ASILSIZ HABERLERE YER VERMEYİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haci ~ 5 yıl önce
valla MK dini yasamis NEBE33 elhamdullillah .. serbest birakilmali ...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000