31 Ocak 2016, Pazar 10:52:58

Atatürk Havalimanı'nda aynı hata son anda fark edildi

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK151 sefer sayısı ile bu sabah Atatürk Havalimanı'na inen Dammam uçağının yolcuları, Dalaman yolcusu sanılarak iç hatlara bırakıldı.
  • Ne olacak garibim şöförü disipline yollayıp kalemini kıracaklar; sonrasında şöförü i.k çagırıp izine çıkartacaklar. İzindeyken çıkışı verilecek. Daha sonra müdürler iyi çocuktu pisi pisine gitti diyecek. Bu dünyada kalem kırmak kolay unutmayalım birgün aynısını sizede yapacaklar.
  • Bu buyuk bir hatadir. Otobus soforunun ustune atilamayacak kadar buyuk bir guvenlik sorunu. Peki bu hatadan dolayi kac yonetici aciklama yapip ozur dilemis ve istifa etmistir. HIC. Sasirdik mi? Hayir. Otobus soforu torpilli olsa sofor degil oradaki yonetici olurdu ve isten cikarilmazdi. Allah var gam yok
  • B a k ı n i ş i n i z e k i m e n e y a p ı l a c a g ın e c e z a a l a c a g i i s t e n a t ı l ı p y a da k a l a c a g ı h i c b i r i n i z i n h i c b i r s e y d e n h a b e r i y o k o a d a m t g s de i ş i n e d e v a m e d e c e k d e m i s t i d e r s i n i z A L L A H I N İ Z N İ Y L E
  • Sektorun icinde olanda yazmis olmayanda. Gidin hayatiniz boyunca calisin tgs personelinin gosterdigi gayreti ve ozveriyi hic bir yerde goremezsiniz. Hemde bunca tehtit bunca mesai bunca agir sartlara ragmen. Butun calisma arkadaslarimi gecesini gunduzune katan operasyondaki butun calisanlari buna havas ve celebide dahil gosterdikleri bu ozveri icin cani gonulden kutlarim. Bu yonetim sekline ozveride fayda etmiyor. Sef ve.mudurler cahil cuheda takimi torpilliler oldugu surece fatura hep calisana cikacak.

Türk Hava Yolları'nın (THY) TK151 sefer sayısı ile bu sabah Atatürk Havalimanı'na inen Dammam uçağının yolcuları iç hatlara bırakıldı.

Suudi Arabistan'ın Dammam kentinden İstanbul'a gelen 42 yolcu, uçaktan indikten sonra cobus ile terminale getirildi. 1'i İstanbul, diğerleri transit olan yolcular, Cobus şoförünün Damman'ı Dalaman olarak anlamasıyla iç hatlar terminaline getirildi.

Burada durumu farkeden Turkish Ground Services (TGS) yer personeli sayesinde yolcular tekrar otobüse bindirilip dış hatlar terminaline bırakıldı.

©AirportHaber

Atatürk Havalimanı'nda aynı hata son anda fark edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Tgs tgs tgs ~ 2 yıl önce
Ne olacak garibim şöförü disipline yollayıp kalemini kıracaklar; sonrasında şöförü i.k çagırıp izine çıkartacaklar. İzindeyken çıkışı verilecek. Daha sonra müdürler iyi çocuktu pisi pisine gitti diyecek. Bu dünyada kalem kırmak kolay unutmayalım birgün aynısını sizede yapacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Istifa ~ 2 yıl önce
Bu buyuk bir hatadir. Otobus soforunun ustune atilamayacak kadar buyuk bir guvenlik sorunu. Peki bu hatadan dolayi kac yonetici aciklama yapip ozur dilemis ve istifa etmistir. HIC. Sasirdik mi? Hayir. Otobus soforu torpilli olsa sofor degil oradaki yonetici olurdu ve isten cikarilmazdi. Allah var gam yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Has ~ 2 yıl önce
B a k ı n i ş i n i z e k i m e n e y a p ı l a c a g ın e c e z a a l a c a g i i s t e n a t ı l ı p y a da k a l a c a g ı h i c b i r i n i z i n h i c b i r s e y d e n h a b e r i y o k o a d a m t g s de i ş i n e d e v a m e d e c e k d e m i s t i d e r s i n i z A L L A H I N İ Z N İ Y L E

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Salla ~ 2 yıl önce
Sektorun icinde olanda yazmis olmayanda. Gidin hayatiniz boyunca calisin tgs personelinin gosterdigi gayreti ve ozveriyi hic bir yerde goremezsiniz. Hemde bunca tehtit bunca mesai bunca agir sartlara ragmen. Butun calisma arkadaslarimi gecesini gunduzune katan operasyondaki butun calisanlari buna havas ve celebide dahil gosterdikleri bu ozveri icin cani gonulden kutlarim. Bu yonetim sekline ozveride fayda etmiyor. Sef ve.mudurler cahil cuheda takimi torpilliler oldugu surece fatura hep calisana cikacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000