28 Mayıs 2013, Salı 16:45:58

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA SKANDAL!

THY’ye ait uçakla Suudi Arabistan’dan İstanbul’a getirilen 20 köpek, eksik belge sebebiyle Türkiye’ye sokulamadı. Kötü koşullarda tutulan köpeklerden 2'si telef oldu.
  • Kimsenin umuru olmadığından ve o zavallı hayvanların günlerdir aç susuz ölümü beklediklerinden eminim. Pardon hayvanı yanlış yerde kullandım sanırım, asıl buna sebep olanlar için kullanmam lazımdı. Çünkü bildiğim kadarıyla insanlarda olması geeken vşcdan sağduyu gibi özellikler var fakat bu kişilerde olmadığı kesin.
  • bilerek yapıyor galiba köpekleri öldürmek hoşuna gidiyor insanmı sadece bu hayatta yaşıyor biraz diğer canlılara saygı lütfen geçende bir bayanın köpeği öldü bodrum uçuşunda bu oldu iki
  • Türk hava yollarına yakışmayan bi haber umarım hemen düzeltilir ve bidaha aynı durum yaşanmaması için gerekli tedbir ve birimler oluşturulur
  • insan değilsiniz ... şu rezalete bak. yazık

Atatürk Havalimanı Kargo terminalinde 18 köpek, eksik evrak mağduru oldu. Geçtiğimiz günlerde THY’ye ait uçakla Suudi Arabistan’dan İstanbul Atatürk Havalimanı’na getirilen köpekler, Tarim İl Müdürlüğü’nden Türkiye’ye girişleri için gerekli izinlerin alınmaması sebebiyle bir türlü kargodan giriş yapamadı.

Bu sürede olumsuz koşullarda bekletilen köpeklerden 2'si telef oldu. Diğer köpeklerin de kapalı kafeslerde günlerce tutulması sonucu oldukça huzursuz oldukları kaydedildi. Özel güvenlik eğitimi aldıkları kaydedilen köpeklerin bakımıyla kargoda bulunan bazı çalışanların gönüllü olarak ilgilendikleri belirtildi. Ancak buna rağmen son derece sağlıksız koşullarda tutulan köpeklerin, apron sıcağından fazlasıyla etkilendikleri ve bunun için de sık sık hortumla su sıkılarak serinletildikleri öğrenildi.

Yetkililer, sözkonusu köpeklerin Tarım İl Müdürlüğü’nden gerekli evrakların gelmemesi halinde Türkiye’ye girişlerinin yapılmasının mümkün olmadığını kaydederken eğer gerekli evraklar sağlanamazsa köpeklerin geldikleri ülkeye geri gönderileceklerini bildirdi.

Köpekleri İstanbul'a taşıyan THY, iddia edildiği gibi köpeklerin bakımsız olmadığını ve yiyeceklerinin verildiğini açıkladı. THY ayrıca köpeklerin kanlı ishal dolayısıyla öldüğünü kaydetti.

©AirportHaber

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA SKANDAL!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

asdf ~ 5 yıl önce
Kimsenin umuru olmadığından ve o zavallı hayvanların günlerdir aç susuz ölümü beklediklerinden eminim. Pardon hayvanı yanlış yerde kullandım sanırım, asıl buna sebep olanlar için kullanmam lazımdı. Çünkü bildiğim kadarıyla insanlarda olması geeken vşcdan sağduyu gibi özellikler var fakat bu kişilerde olmadığı kesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
köpek düşmanı ~ 5 yıl önce
bilerek yapıyor galiba köpekleri öldürmek hoşuna gidiyor insanmı sadece bu hayatta yaşıyor biraz diğer canlılara saygı lütfen geçende bir bayanın köpeği öldü bodrum uçuşunda bu oldu iki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
erkan ~ 5 yıl önce
Türk hava yollarına yakışmayan bi haber umarım hemen düzeltilir ve bidaha aynı durum yaşanmaması için gerekli tedbir ve birimler oluşturulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arthur ~ 5 yıl önce
insan değilsiniz ... şu rezalete bak. yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000