22 Kasım 2012, Perşembe 12:02:54

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA MÜTHİŞ OPERASYON!

Onur Havayolları'nın Antalya-İstanbul seferini yapan uçağında bomba tehdidi yaşandı, Atatürk Havalimanı'nda özel harekat ekipleri tarafından operasyon yapıldı...
  • bu elemanı adamı çekeceksin odaya ver Allaha Allah ver iyi bir sopa ağzını burnunu kıracaksın ki öğrensin bir daha bu tip bir şeyi yapmamayı nedir bu rezillik kafa kırık atın tımaraneye cezalar caydırıcı değil ben söyleyeyim tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır ne olacak. Türkiye de böyle sal gitsin, adamın zaten kaybedeceği bir şey yok hayattan
  • Tüm uçaklarda erkek (mümkünse iri kıyım) kabin görevlileri olmalı. Böyle aklıevvellere karşı olay başlamadan müdahale edecek eğitim de verilmeli.
  • müthiş operasyon haaa..vallahi çok güldüm..adamın yürüyecek hali yok..harbiden müthiş operasyon yapmışlar..tebrikler...
  • Büyük Geçmiş Olsun! H.E.

Onur Havayolları’nın 8Q-223 sefer sayılı Antalya-İstanbul seferini yapan Airbus A320 tipi TC-OBE kuyruk tescilli yolcu uçağında bomba tehdidi korkulu anlar yaşanmasına neden oldu.

Antalya’dan sorunsuz olarak kalkışını gerçekleştiren uçaktaki olay şöyle gelişti; Uçağın kalkışını tamamlamasının ardından yolculardan biri tuhaf hareketlerle uçak içinde tedirginlik oluşturdu. İ. Ö. adındaki erkek yolcunun daha sonra uçakta bomba tehdidinde bulunduğu, üzerinde bomba olduğu ve uçağın patlayacağı şeklinde tehditler savurduğu öğrenildi.

Bunun üzerine kokpit ekibi Atatürk Havalimanı kulesiyle irtibata geçerek bilgi verdi. Uçak İstanbul’a inmesinin ardından THY Teknik Hangarı karşısındaki motor test ünitesi alanına çekildi. Uçağın etrafı polis ekipleri tarafından çevrilerek güvenlik alanı oluşturuldu. Çevrede ambulanslar ve itfaiye ekipleri hazır bulundu.

Özel harekattan oluşan ekip uçağın ön kapısından içeriye girerek bomba tehdidinde bulunan yolcuyu etkisiz hale getirdi. İ.Ö. adlı yolcu uçaktan inmesinin ardından ‘pkklılar konuşuyor bizi konuşturmuyorlar. pkklılar için ölüm oruçları tutuluyor şehitlerimiz için neden tutulmuyor?’ şeklinde sözler sarfetti. Üst araması yapılan yolcu Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Daha sonra yolcuların uçaktan indirilmesiyle uçakta geniş kapsamlı arama başlatıldı. Uçaktaki valizlerin aranması için de uçağa X-Ray cihazları yerleştirildi.

ONUR AIR'DEN AÇIKLAMA

Onur Air ise olayla ilgil şu açıklamayı yaptı: "Bugün OHY 223 sefer sayılı Antalya-İstanbul seferimizdeki bir yolcu asılsız bomba ihbarında bulunmuştur. Soruşturması devam eden yolcunun resmi makamlar tarafından akli dengesinin yerinde olmadığı açıklanmıştır."

 ©AirportHaber

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA MÜTHİŞ OPERASYON!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

camaroth ~ 6 yıl önce
bu elemanı adamı çekeceksin odaya ver Allaha Allah ver iyi bir sopa ağzını burnunu kıracaksın ki öğrensin bir daha bu tip bir şeyi yapmamayı nedir bu rezillik kafa kırık atın tımaraneye cezalar caydırıcı değil ben söyleyeyim tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır ne olacak. Türkiye de böyle sal gitsin, adamın zaten kaybedeceği bir şey yok hayattan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erkek Kabin Memuru artmalı ~ 6 yıl önce
Tüm uçaklarda erkek (mümkünse iri kıyım) kabin görevlileri olmalı. Böyle aklıevvellere karşı olay başlamadan müdahale edecek eğitim de verilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
smile ~ 6 yıl önce
müthiş operasyon haaa..vallahi çok güldüm..adamın yürüyecek hali yok..harbiden müthiş operasyon yapmışlar..tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Büyük Geçmiş Olsun! ~ 6 yıl önce
Büyük Geçmiş Olsun! H.E.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000