16 Haziran 2012, Cumartesi 15:12:22

ATATÜRK HAVALİMANI TRAFİĞİ DURDU

Atatürk Havalimanı'nda THY'den çıkarılan çalışanlara destek amacıyla çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu şu sıralarda havalimanında bir araya geldi.
  • Şu katılanlara bak.Ne kadar memleket düşmanı varsa gelmiş.Bunlar yüzünden işten atılanlar alınacağı varsada geri dönemez.
  • muhalefettekiler babanmı oluyor
  • yahu şaka gibi.. bu havaalanı uluslararası trafiğe açık değil mi... yoksa dizi yada bir akşın için kapalı mı. burada güvenlik nerede.. nerede shgm de ha meee iiii... emniyet.. havaalanı güvenliği birileri çok sever bu tabirler security ve safety diye... hadi onu geçtim bu yolcuların maduriyeti ne kepazelik .... tav ne ve nasıl böyle bir uygulamaya izin vermişş.. iyi valla artık herkes bir eğlem için kullansın ortaklık meydanı.. ala alaaaa.... daha neler neler göreceğiz allah korusun.. yayınlayınız yazımı... çoğunu kesip yok ediyorsunuz..
  • Thy emekçileri arkanizdayiz

Saat 15.00'ten itibaren Atatürk Havalimanı'na giriş yapan yaklaşık bin kişilik grup Dış Hatlar Terminali'nde toplandı. SDP, TKP ve ÖDP gibi partilerin yanı sıra bazı sendika ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de destek verdiği grup slogan atarak Atatürk Havalimanı'na geldi.

THY ve AKP aleyhine slogan atan gruba polis müdahale etmedi. 

Grup şu sıralarda Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde işten çıkarmaları protesto ediyor.

Bu arada Atatürk Havalimanı'na giriş yolunu tıkayan protestocu grup yüzünden havalimanı girişinde trafik sıkıştı. Çok sayıda araç havalimanı girişinde trafikte mahsur kaldı.

Airporthaber.com

ATATÜRK HAVALİMANI TRAFİĞİ DURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Cemal ~ 6 yıl önce
Şu katılanlara bak.Ne kadar memleket düşmanı varsa gelmiş.Bunlar yüzünden işten atılanlar alınacağı varsada geri dönemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
muhalefet babanmı? ~ 6 yıl önce
muhalefettekiler babanmı oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hey heyyyyy... ~ 6 yıl önce
yahu şaka gibi.. bu havaalanı uluslararası trafiğe açık değil mi... yoksa dizi yada bir akşın için kapalı mı. burada güvenlik nerede.. nerede shgm de ha meee iiii... emniyet.. havaalanı güvenliği birileri çok sever bu tabirler security ve safety diye... hadi onu geçtim bu yolcuların maduriyeti ne kepazelik .... tav ne ve nasıl böyle bir uygulamaya izin vermişş.. iyi valla artık herkes bir eğlem için kullansın ortaklık meydanı.. ala alaaaa.... daha neler neler göreceğiz allah korusun.. yayınlayınız yazımı... çoğunu kesip yok ediyorsunuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
Thy emekçileri arkanizdayiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000