09 Haziran 2010, Çarşamba 18:11:16

AŞÇILAR NEREYE UÇACAK?

Yeşilköy Turkish Do&Co tesislerinde Skytrax tarafından verilen ödül nedeniyle pasta kesme töreni düzenlendi.
  • Ben şahit oldum gerçekten çok güzel düşünülmüş. Ayrıca yemekleri de çok lezzetli. Yanında salata ve tatlıyı da eksik etmiyorlar. Uygulama bütün yolcular için geçerli.
  • önce emniyet arkadaşlar ne bu uçan aşcı falan birakın palavrayı lokantacıdan catering mi olurmuş
  • Allahaşkına bu nedir ya ? Bari reklam yapıp millete madara olmayın. Bunları yenilik diye çıkartıyorsunuz. Tipik bir iş bilmeme örneği. Biraz olsun havacılıktan anlasalardı bunların boş olduğunu da anlayacaklardı. Ne yazık ! THY ne hallere düşmüş.
  • bunların yaptıgı once den hazırlanmış yemeklerı dagıtmak baska bır sey degil.yolcu gıbı ucaga bınerler..yakında ucus ekıbı gıbı bınecekler..ekıple aynı otobuste otele gelır ve ucaga gerı donerler yatı bıtımınde.harcıragı maasına eklenır.gezer tozar,extra yaptıgı hıc bır sey yok,bızler de bu adamları tasırız..bu arada hıc bırıne emergency durumda ne yapılcagı ıle ılgılı egıtım de verılmedı,sorun kabıne ne faydaları var dıye?para bo9lo sacalım,LALE DEVRİ

Törende konuşan Turkish Do&Co Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğudan, amaçlarının THY yolcularına en yüksek kalitede ikram hizmeti sunmak ve unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmak olduğunu belirtti.

Doğudan sözlerine şöyle devam etti; “3 – 4 haftadır New York uçuşlarında ve geçtiğimiz haftadan beri Güney Afrika şampiyonası nedeniyle Cape Town seferlerinde uçmaya başlayan aşçılarımız yolcularımız tarafından hayranlıkla karşılandı. Şu anda 5 eğitmen Avustralyalı aşçı ve 30 Türk aşçımız mevcut bu sayı 200 kişi olacak.  Yalnız ve taze ürünlerden yaptığımız yemeklerin hazırlanma sürecinde tam 1000 kişi çalışıyor. 80000 adet farklı yemek yapıyoruz. Başka havayollarının servislerini azalttığı bu dönemde aldığımız ödül daha şevkle çalışmamıza neden oldu.  “Uçan Aşçı” işine tam 3000 aşçı iş başvurusunda bulundu.  Sayı çoğaldıkça seferlerimizde de bu aşçıları görmeniz mümkün olacak. New York ve Cape Town’un ardından önümüzdeki günlerde Bangkok ve Tokyo seferlerimize de “Uçan Aşçı” lar eklenecek.”

First Class ve Business Class'ta başlatılan uygulamada uçan aşçılar Türk misafirperverliğini tüm dünyaya gösterilmesinde önemli rol oynayacak.

AŞÇILAR NEREYE UÇACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ben şahit oldum gerçekten çok güzel düşünülmüş. Ayrıca yemekleri de çok lezzetli. Yanında salata ve tatlıyı da eksik etmiyorlar. Uygulama bütün yolcular için geçerli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
önce emniyet arkadaşlar ne bu uçan aşcı falan birakın palavrayı lokantacıdan catering mi olurmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allahaşkına bu nedir ya ? Bari reklam yapıp millete madara olmayın. Bunları yenilik diye çıkartıyorsunuz. Tipik bir iş bilmeme örneği. Biraz olsun havacılıktan anlasalardı bunların boş olduğunu da anlayacaklardı. Ne yazık ! THY ne hallere düşmüş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bunların yaptıgı once den hazırlanmış yemeklerı dagıtmak baska bır sey degil.yolcu gıbı ucaga bınerler..yakında ucus ekıbı gıbı bınecekler..ekıple aynı otobuste otele gelır ve ucaga gerı donerler yatı bıtımınde.harcıragı maasına eklenır.gezer tozar,extra yaptıgı hıc bır sey yok,bızler de bu adamları tasırız..bu arada hıc bırıne emergency durumda ne yapılcagı ıle ılgılı egıtım de verılmedı,sorun kabıne ne faydaları var dıye?para bo9lo sacalım,LALE DEVRİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000