10 Ekim 2015, Cumartesi 09:20:49

"Artık THY uçaklarına Çinli yolcuları seçerek alıyoruz"

Uzakdoğu ve Ortadoğu arasında sefer yapan uçaklara Çinli hırsız çeteleri dadandı. THY’nin İstanbul-Dubai seferini yapan uçakta yorgunluktan uyuyan Adana’da özel bir hastanenin direktörünün el çantasında bulunan paraları ve kıymetli eşyaları çalındı.
  • Uzun mesafe uçaklarına kiralık kasa uygulaması olabilir. parayı verirsen ziynetini paranı kasaya koyar ve rahatça uykunu uyursun. Olmaz mı ? Bana gayet iyi bir fikir gibi geldi.
  • Sen kimsinki cinli yolcuyu seciyorsun ozaman pkkli vekilide alma terorist olabilir once adli sicilisteyin ozaman ulkemizin yarisi hirsiz degilmi
  • Ulen bu ulke yonetisinin hirlisini hirsizini ayiramiyor birde yolcu ucaga alirken hirsiz olup olmadigini nerden bilecek. Bol keseden atmış iste. Parayi veren ucar.kardesim. bu kadar basit. Maliniza sahip cikin
  • Yolcu bileti alıyor her şeyi yapar hakareteder, küfreder,yeri geldiğinde personele şiddet gösterir :)) havvaalanına akıl hastasıda var alkollusude var Hırsız da illa bi olay olcakta gündeme gelicek yada cıddıye alıncak ancak zavallı personeller ugraşsınn bide uzerıne şiddet görsün ama adam ucsun neden ciddi kurallarımız yok? Önüne geleni neden ucuruyoruz ?allaha şükürler olsun yolcumuzda cok :))

Dubai’de düzenlenene IMTEC Sağlık Fuarı’na katılmak üzere 7 Ekim’de THY’nin İstanbul-Dubai seferini yapan uçağına binen EPC Hastanesi Obezite Cerrahi Merkezi Direktörü Dilek Yazıcı, kıymetli eşyalarının bir bölümünü yanındaki el çantasına koydu.

Yazıcı, THY uçuş personelinin uyarısı üzerine içinde cüzdanı ve ziynet eşyaları bulunan el çantasını kabindeki bagaja koymak zorunda kaldı.

Yazıcı daha sonra ise 5 saatlik yolculuğun yorgunluğu ile uyuyakaldı. Uçaktan indikten sora Dubai’de otele yerleşen Dilek Yazıcı, valizini açtığında soyulduğunu anladı. Cüzdanındaki bin doların alındığını ancak Türk Lirası'na dokunulmadığını gören Yazıcı, ziynet eşyalarının da alınmış olduğunu anladı. Dilek Yazıcı, mail yoluyla THY Genel Müdürlüğü’ne cüzdanındaki küpeleri ile yaklaşık bin dolarının çalındığını bildirdi.

ÇİNLİ ÇETELERİN YENİ MEKANI UÇAKLAR
Dubai’de IMTEC Sağlık Turizmi Fuarı’na katılan Dilek Yazıcı, fuarda Türkiye standlarını gezmeye gelen THY’nin Dubai Müdürü Emre İsmailoğlu’na olayı anlattı.

THY Müdürü İsmailoğlu, Uzakdoğu ve Ortadoğu arasında sefer yapan uçaklarda Çinli hırsızların bu gibi olaylarının giderek arttığını belirterek, "Geçenlerde Emirates ve Singapur Havayolları'nda aynı şekilde hırsızlar yakalandı. THY uçaklarında hırsızlık yapan bazı Çinlileri yakalattık. Çinli yolcuları artık uçaklara seçerek alıyoruz. Şüphelendiğimiz kişileri de uçaklara almıyoruz. Sizin olayınızla ilgili soruşturma yapacağız. Bize THY Genel Müdürlüğü'ne yaptığınız başvuru mailini gönderin” dedi.

"Artık THY uçaklarına Çinli yolcuları seçerek alıyoruz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

kasa . ~ 3 yıl önce
Uzun mesafe uçaklarına kiralık kasa uygulaması olabilir. parayı verirsen ziynetini paranı kasaya koyar ve rahatça uykunu uyursun. Olmaz mı ? Bana gayet iyi bir fikir gibi geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cinli ~ 3 yıl önce
Sen kimsinki cinli yolcuyu seciyorsun ozaman pkkli vekilide alma terorist olabilir once adli sicilisteyin ozaman ulkemizin yarisi hirsiz degilmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
secim basladi ~ 3 yıl önce
Ulen bu ulke yonetisinin hirlisini hirsizini ayiramiyor birde yolcu ucaga alirken hirsiz olup olmadigini nerden bilecek. Bol keseden atmış iste. Parayi veren ucar.kardesim. bu kadar basit. Maliniza sahip cikin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Yolcu bileti alıyor her şeyi yapar hakareteder, küfreder,yeri geldiğinde personele şiddet gösterir :)) havvaalanına akıl hastasıda var alkollusude var Hırsız da illa bi olay olcakta gündeme gelicek yada cıddıye alıncak ancak zavallı personeller ugraşsınn bide uzerıne şiddet görsün ama adam ucsun neden ciddi kurallarımız yok? Önüne geleni neden ucuruyoruz ?allaha şükürler olsun yolcumuzda cok :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000