15 Ekim 2014, Çarşamba 15:50:58

AREL SEZONU AÇTI HAVAŞ İLE ANLAŞTI

Arel Üniversitesi'nin havacılık bölümlerinin (Sivil hava ulaştırma işletmeciliği , Uçak teknolojisi ve Kabin hizmetleri ) yeni öğretim yılı ilk dersi Sefaköy Kampüsü'nde gerçekleştirildi.
  • Para kazanma uğruna gençlerimizin hayalleriyle oynuyorlar. Iki yılını heba ederek bu okuldan mezun olanlar , eğer çok iyi bir yabancı dili yoksa kesinlikle iş bulamayacaklar. Yabancı dili olanlar da ayda bin liraya köle gibi çalıştırılacaklar.
  • Para tuzağı bunlar
  • eğitimi havaş veriyorsa vay gelecek nesilin haline, çok yazık
  • Bende bu üniverisite de bu bölümü okuyorum arkadaşların dediği gibi reklam bu, işe yaramayacak belgeler yabancı dil olmadıktan sonra

Arel Üniversitesi'nin havacılık bölümlerinin (Sivil hava ulaştırma  işletmeciliği , Uçak  teknolojisi  ve  Kabin  hizmetleri ) yeni öğretim yılı ilk dersi Sefaköy Kampüsü'nde gerçekleştirildi. İlk derse DHMİ ve THY kanadından da katılım oldu.

Sektör  temsilcileri  öğrencilere  istihdam  aşamasında  arayacakları personel profili konusunda açıklamalarda bulundular. Ayrıca   okulun  sektör ile işbirliğinin  önemi  üzerinde  duruldu. Öğrencilerin  sorularının  cevaplanması  ile  süren  forumun sonunda  Bu yıl  mezun  olan  Sivil hava ulaştırma  işletmeciliği  öğrencilerine  SHGM Onaylı Havacılıkta yer hizmetleri eğitimleri başlığı altında 6 konu başlığında   eğitimler  verilerek, sınavda başarılı  olarak  sertifika almaya  hak  kazananlara  sertifikaları  takdim  edildi. 

Daha  sonra okul sektör  işbirliğine  örnek  olacak  bir protokol ( Eğitim  İşbirliği protokolu ) Havaş ile Arel Üniversitesi  yetkililerince  imzalandı.AREL SEZONU AÇTI HAVAŞ İLE ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Para kazanma uğruna gençlerimizin hayalleriyle oynuyorlar. Iki yılını heba ederek bu okuldan mezun olanlar , eğer çok iyi bir yabancı dili yoksa kesinlikle iş bulamayacaklar. Yabancı dili olanlar da ayda bin liraya köle gibi çalıştırılacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ege ~ 4 yıl önce
Para tuzağı bunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ohooo ~ 4 yıl önce
eğitimi havaş veriyorsa vay gelecek nesilin haline, çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hmm ~ 4 yıl önce
Bende bu üniverisite de bu bölümü okuyorum arkadaşların dediği gibi reklam bu, işe yaramayacak belgeler yabancı dil olmadıktan sonra

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000