27 Ağustos 2010, Cuma 10:24:51

APRONDA KAZA: 3 THY KABİN MEMURU YARALI

Bu sabah saatlerinde Turkish Ground Services (TGS)'ye ait iki araç Dış Hatlar Meteoroloji Kapı'ya yakın bölgede (205 nolu körük) çarpıştı. Boş aracın çarptığı diğer araçta uçuşa hazırlanan 2 hostes ve 1 steward yaralandı.
  • Birileri felaket tellalığı yapıldığını söylemiş. Daha ne yapılsın ? Her gün kaza. Her gün bir olay. Basiretsiz dünyadan bir haber yönetim. Bunları yazmak felaket tellalığı mı ? Bunlar daha önce de burada yazıldı. Bu şirkete dikkat edin dendi. Ne oldu ? Kazalara devam. Aslında en büyük suçlu DHMI. Bu kamikazeleri apronda görmüyor mu ? Gücü sadece Çelebi ve Havaşa mı yetiyor ? Görmez tabii. Büyük olasılıkla onlarda bademlerin adamı.
  • TGS zaten ölü doğmuş bir çocuktur. Dolayısı ile de bu kazalar normaldir. Malum zihniyetten bundan başka ne bekliyebilirsiniz ? Allah rızası için bir kişi bana üst yönetimin tecrübesini veya havacılık geçmişini yazabilir mi ? Görelim bakalım kimmiş bu insanlar. KTHy den kovulan kaliteci mi ? Havaştan gittiğine sevinilen yönetici mi ? Yoksa nargileci mi ?
  • arkadaşım senin azcık kuyrugunanı dokunduk kii türkçeden falan bahsetmeye başlamışsın allaha şükürler olsun türk oğlu türküm çok da iyi türkçe konuşurum çokta iyi araç kullanırım .. TGS yeni şirket ufak tefek sorunlar tabiiki olacak ama felaket tellallığı yapmanında bir anlamı yok sizde AHL DAN ekmek yiyorsunuz sizlerde hata yapıyorsunuz ama kimse sizlerin yaptıgını yapmıyor (karalama ve çamur atma moduna geçmiyor) unutmayın dün sizler gibi felaket tellallıgı yapanlar bugün TGS iş başı yapmak için formül arıyorlar. saygılar ...
  • bazıları acayip saçmalamış eskiden biyerlerde kaza oldu diye arka arkaya kaza yapan tgsyi savunan nasıl bi mantıkdır anlamam. böyle ilerleyemeyiz arkadaşlar. onlar yaptıydı bunlar da yapsın nolur ? mantığa bak. bu mantığın sonu gelmez ülke de doğrulamaz

Bu sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Meteoroloji Kapı'da bulunan TGS'ye ait minibüs kabin ekibi'ni taşımak üzere hareket ettiği sırada dönüş yapan bir başka TGS'ye ait araç ile çarpıştı. Çarpışmanın ardından araçta bulunan Türk Hava Yolları'nda çalışan iki hostes ve bir steward'ın yaralandığı bildirildi.

Kazanın ardından yaralanan kabin ekibine hemen müdahale edilerek hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, bir hostesin müşayede altında tutulduğu diğer hostes ve steward'ın durumlarında endişe edilecek bir şey olmadığı belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

APRONDA KAZA: 3 THY KABİN MEMURU YARALI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (81)

Misafir ~ 8 yıl önce
Birileri felaket tellalığı yapıldığını söylemiş. Daha ne yapılsın ? Her gün kaza. Her gün bir olay. Basiretsiz dünyadan bir haber yönetim. Bunları yazmak felaket tellalığı mı ? Bunlar daha önce de burada yazıldı. Bu şirkete dikkat edin dendi. Ne oldu ? Kazalara devam. Aslında en büyük suçlu DHMI. Bu kamikazeleri apronda görmüyor mu ? Gücü sadece Çelebi ve Havaşa mı yetiyor ? Görmez tabii. Büyük olasılıkla onlarda bademlerin adamı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TGS zaten ölü doğmuş bir çocuktur. Dolayısı ile de bu kazalar normaldir. Malum zihniyetten bundan başka ne bekliyebilirsiniz ? Allah rızası için bir kişi bana üst yönetimin tecrübesini veya havacılık geçmişini yazabilir mi ? Görelim bakalım kimmiş bu insanlar. KTHy den kovulan kaliteci mi ? Havaştan gittiğine sevinilen yönetici mi ? Yoksa nargileci mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşım senin azcık kuyrugunanı dokunduk kii türkçeden falan bahsetmeye başlamışsın allaha şükürler olsun türk oğlu türküm çok da iyi türkçe konuşurum çokta iyi araç kullanırım .. TGS yeni şirket ufak tefek sorunlar tabiiki olacak ama felaket tellallığı yapmanında bir anlamı yok sizde AHL DAN ekmek yiyorsunuz sizlerde hata yapıyorsunuz ama kimse sizlerin yaptıgını yapmıyor (karalama ve çamur atma moduna geçmiyor) unutmayın dün sizler gibi felaket tellallıgı yapanlar bugün TGS iş başı yapmak için formül arıyorlar. saygılar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bazıları acayip saçmalamış eskiden biyerlerde kaza oldu diye arka arkaya kaza yapan tgsyi savunan nasıl bi mantıkdır anlamam. böyle ilerleyemeyiz arkadaşlar. onlar yaptıydı bunlar da yapsın nolur ? mantığa bak. bu mantığın sonu gelmez ülke de doğrulamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000