03 Eylül 2009, Perşembe 17:27:33

APRONDA GÖRÜNMEZ KAZA

THY uçağının motoruna yükleme aracı çarptı. Motorda yırtık oluştu.
  • Çelebi yakında işsiz kalacağı için ne yapacağını bilemez vaziyette her yere saldırıyor. Ankaradan da gidecekler ya... O yüzden de biz kaza yapmayız diye reklam yapmaya çalışıyorlar. Çok geç çoook. Önce profesyonellik, sonra iş.
  • Sayın Airport haber yetkilileri; Bir yazı yazdıktan sonra hemen kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır ikazı veriyorsunuz,fakat yazıları okuyoruz;bilgiler yanlış,olayın aktarımı yanlış.Sizin bilgi alacağınız makamlar yokmu?Hakaretler boyu geçmiş,ilgilenen yok.Kolay gelsin.
  • Deve'nin ahı tuttu...
  • kaza esenboğada olamaz orada çelebi hizmet veriyor diye yazmış bir arkadaşım pushbackten kurtulup elektrik direğine giren uçağı herhalde kendileri kullanmıyordu o sıra :)

 

Ankara’dan İstanbul aktarmalı Hamburg’a gidecek olan THY’nin Airbus 320 tipi uçağı apronda talihsiz bir olay yaşadı.

 THY uçağı köprüden ayrılmaya hazırlanırken Havaş’a ait High-Loader olarak bilinen yükleme aracı uçağın sağ motoruna çarptı.

Uçakta bulunan yolcular önce terminale alındı daha sonra başka bir uçakla Hamburg’a gönderildi.

 

 TC-JPP kuyruk tescilli Harran adlı uçak, hangara çekildi.

 

 

APRONDA GÖRÜNMEZ KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
Çelebi yakında işsiz kalacağı için ne yapacağını bilemez vaziyette her yere saldırıyor. Ankaradan da gidecekler ya... O yüzden de biz kaza yapmayız diye reklam yapmaya çalışıyorlar. Çok geç çoook. Önce profesyonellik, sonra iş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayın Airport haber yetkilileri; Bir yazı yazdıktan sonra hemen kontrolden geçtikten sonra yayınlanacaktır ikazı veriyorsunuz,fakat yazıları okuyoruz;bilgiler yanlış,olayın aktarımı yanlış.Sizin bilgi alacağınız makamlar yokmu?Hakaretler boyu geçmiş,ilgilenen yok.Kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Deve'nin ahı tuttu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kaza esenboğada olamaz orada çelebi hizmet veriyor diye yazmış bir arkadaşım pushbackten kurtulup elektrik direğine giren uçağı herhalde kendileri kullanmıyordu o sıra :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000