31 Temmuz 2014, Perşembe 12:11:31

APRON İŞÇİLERİNE BÜYÜK MÜJDE

Turkish Ground Services (TGS), apron işçilerinin yüzünü güldürecek bir karar aldı. İşçilerin maaş ve hak edişlerinde iyileştirme yapıldı.
  • Tgs çalışanları bunuderse havaş çalışanı naeyapsın neolursa olsun yerhizmetleri şirket leri arasında eniyi ücreti TGS veriyor unutmayalım arkafaşlar çünkü diğer şirketlerle arada hiçyoksa 100 tele farkvar..çelebiden bahsatmiyorum..
  • alayı yalan yeni işçi alsın 14oo opr şöför alsın 1300 lira uçak altında 2 sene vekillik yapdırsınlar ünvan vermasinler rizeli potabaşı senesini doldurmadan şef olsunlar yeterki rizeli olsunlar
  • YALAN HABER TGS ANTALYADA HAFTANIN 6 GÜNÜ MESAİ YAPTIRILIYOR AMA HER YERE ŞİKAYET EDİLDİ AMA SONUÇ SIFIR.O KADAR EMEĞE ZAM YOK
  • Siz ne yuzsuz ne nankor adalarsiniz. Ayip bu konusmalar... TGS size cok iyi bir is imkani saglamis. Kiyafetiniz ulasiminiz yiyeceginiz sigortaniz aldiginiz ikramiye ve ozel gunlerdeki yardimlar... Bunlari hic konusmuyorsunuz hala millete laf soyluyorsunuz. Bu sirket gelismekte olan bir sirket olup hem isci kadrosunun hem memur kadrosunun genisleyecegi zamanlar olacak. Fakat oncelikle bizim isimizi dogru durust hakkiyla yapip sirketimizin itibarini yukarilarda tutmaktir. Bu sekilde bir yol izlenilirse inanin yarin bir gun maaslariniz beklediginizse uzerinde olacaktir. Oncelik mizmizlanmak yerine isiniz oldugu icin Allaha sukur etmek. Sonrada boyle guzel bir sirkette calistiginiz icin sukur etmek.

Türk Hava Yolları ve HAVAŞ ortak kuruluşu olarak 2010 yılından bu yana havacılık sektöründe faaliyet gösteren Turkish Ground Services (TGS) apron çalışanları için tarihi bir karar aldı. TGS tarafından alınan kararla ücret ve hak edişlerde iyileştirme yapıldı.

TGS Yönetimi tarafından alınan kararla 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren, sözleşmeli işçi personelin ikramiye hak edişi 12 aydan 6 aya indirildi. Böylece, şirkette işe başlayıp 6 ayını dolduran her personel ikramiye almaya hak kazanacak. AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; apron çalışanlarıyla, terminal içerisinde görevli personeller arasındaki yüzde 5’lik maaş farkı da ortadan kaldırılarak maaş seviyeleri eşit düzeye getirildi.

Yapılan iyileştirmeler sonrası, TGS’de yeni işe başlayan personelin 1400 TL maaşla işbaşı yapacağı öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

APRON İŞÇİLERİNE BÜYÜK MÜJDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (107)

hvs ~ 3 yıl önce
Tgs çalışanları bunuderse havaş çalışanı naeyapsın neolursa olsun yerhizmetleri şirket leri arasında eniyi ücreti TGS veriyor unutmayalım arkafaşlar çünkü diğer şirketlerle arada hiçyoksa 100 tele farkvar..çelebiden bahsatmiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
endişeli ~ 3 yıl önce
alayı yalan yeni işçi alsın 14oo opr şöför alsın 1300 lira uçak altında 2 sene vekillik yapdırsınlar ünvan vermasinler rizeli potabaşı senesini doldurmadan şef olsunlar yeterki rizeli olsunlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YALAN ~ 3 yıl önce
YALAN HABER TGS ANTALYADA HAFTANIN 6 GÜNÜ MESAİ YAPTIRILIYOR AMA HER YERE ŞİKAYET EDİLDİ AMA SONUÇ SIFIR.O KADAR EMEĞE ZAM YOK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yhm ~ 3 yıl önce
Siz ne yuzsuz ne nankor adalarsiniz. Ayip bu konusmalar... TGS size cok iyi bir is imkani saglamis. Kiyafetiniz ulasiminiz yiyeceginiz sigortaniz aldiginiz ikramiye ve ozel gunlerdeki yardimlar... Bunlari hic konusmuyorsunuz hala millete laf soyluyorsunuz. Bu sirket gelismekte olan bir sirket olup hem isci kadrosunun hem memur kadrosunun genisleyecegi zamanlar olacak. Fakat oncelikle bizim isimizi dogru durust hakkiyla yapip sirketimizin itibarini yukarilarda tutmaktir. Bu sekilde bir yol izlenilirse inanin yarin bir gun maaslariniz beklediginizse uzerinde olacaktir. Oncelik mizmizlanmak yerine isiniz oldugu icin Allaha sukur etmek. Sonrada boyle guzel bir sirkette calistiginiz icin sukur etmek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000