30 Mart 2012, Cuma 14:03:53

ANADOLUJET’TEN BİR UÇAK DAHA SUNEXPRESS’TE

THY’nin alt markası Anadolujet ile Lufthansa ve THY ortaklığındaki Sunexpress’in, maliyetleri kısmak için yürüttüğü birleşme projesinde ikinci uçak da Anadoljet’ten Sunexpress tesciline geçti.
  • ben bu ucakla ilk ucak seferimi yaptım anadolujet teyken
  • Uzun zamandir yaklasik bir senedir Sun exspereste müdür. Olarak ise baslayan A.. C....... Bazi aentalarin dedikodulariyla calkalaniyor Buna frankfurtta Dur diyecek birileri yokmu bu arkadasin incelenirse cok Seyler Cikacak Air consu ve gizli isbirlikleri frankfurtta cok pis Kokular geliyor acentalar her seyin farkinda Sun exsperes uyuma uyuma
  • kokpit ve kabin maliyetini kısmak demek, bu ekiplerin zaten sun da daha az maaş aldıklarından sun ın daha ucuza işletmesi demek.
  • alman sx ucan kabin ekipleri cok rahtiz yönetici kabin managerinden!! Bu durumda sx kalitesi cok düsüyor. Ayni kabin manageri germansky airlines ta ayni problemleri yasatmis ve ayrilmis. Böyle posisionlarda yunanin isi ne?? SX yazik olur... Müsteriye yansiyor ve kötü imac
Kokpit ve kabin maliyetlerini kısmak için tasarlanan formülde, Anadolujet ile Sunexpress arasındaki filo planlamasında ikinci uçak da resmen Sunexpress tesciline geçti.

Projeye göre Anadolujet filosundaki 22 uçak önce Sunexpress’e kiralanacak. Uçaklar Sunexpress tesciline geçecek ancak Sunexpress uçakları bu kez wet lease (ekibiyle birlikte) olarak Anadolujet’e kiralayacak. Anadolujet’te görev yapan kokpit ve kabin ekibi tekrar THY’ye dönecek. Filodaki uçaklar için Sunexpress yeni ekipler alacak.

Projenin hayata geçebilmesi için bir taraftan yeni kabin ve kokpit ekibi arayışını sürdüren Sunexpress, Anadolujet’ten ikinci uçağı da tesciline aldı.

TC-JKG kuyruk tescilli ‘Muğla’ adlı Anadolujet’e ait Boeing 737-700 tipi uçak, Sunexpress tesciline geçerek TC-SAD tescilini aldı.

Anadolujet filosundaki bütün uçakların bu şekilde zaman içerisinde Sunexpress’e kaydırılması planlanıyor.

©AirportHaber

ANADOLUJET’TEN BİR UÇAK DAHA SUNEXPRESS’TE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
ben bu ucakla ilk ucak seferimi yaptım anadolujet teyken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Uzun zamandir yaklasik bir senedir Sun exspereste müdür. Olarak ise baslayan A.. C....... Bazi aentalarin dedikodulariyla calkalaniyor Buna frankfurtta Dur diyecek birileri yokmu bu arkadasin incelenirse cok Seyler Cikacak Air consu ve gizli isbirlikleri frankfurtta cok pis Kokular geliyor acentalar her seyin farkinda Sun exsperes uyuma uyuma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kokpit ve kabin maliyetini kısmak demek, bu ekiplerin zaten sun da daha az maaş aldıklarından sun ın daha ucuza işletmesi demek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
alman sx ucan kabin ekipleri cok rahtiz yönetici kabin managerinden!! Bu durumda sx kalitesi cok düsüyor. Ayni kabin manageri germansky airlines ta ayni problemleri yasatmis ve ayrilmis. Böyle posisionlarda yunanin isi ne?? SX yazik olur... Müsteriye yansiyor ve kötü imac

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000