10 Kasım 2008, Pazartesi 15:07:30

AnadoluJet'ten acil iniş!

Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolujet'e ait B737-400 tipi yolcu uçağı Hatay Havaalanı'na acil iniş yaptı.
  • Yorumunuz.14-12-2008 tarihli 22:25 İzm-Ank Anadolujet uçağı teknik arıza nedeniyle izmir'e acil iniş yaptı. Nedense basında ele alınmıyor. Sis nedeniyle oluşan rötar bile anasayfada haberken bu olayın atlanması ilginç. Üzerinde durulması gereken önemli bir konu...
  • ufffffffff ben bunları aramıyorum
  • havaciysaniz boyle oturdugunuz yerden kaptani sorgulamayin lutfen. ucak kaptanin, ariza kaptanin. bize oturdugumuz yerden ahkam kesmek yakismiyor. gecmis olsun demek daha uygun. ben gecmis olsun diyorum.
  • Yahu yarım yarım gönderdik yorumu..Ne demiştik?..Hataya kadar devam edebilir çok rahatlıkla.Adanaya alçalanana kadar Hataya gider.Bu arada bazı arkadaşlar acil inişe takmış durumda.Arkadaşlar bir uçak kalktığı meydanada,yol üzerindeki herhangi bir meydanada,varış meydanınada acil iniş yapabilir!Önemli olan acil inişi gerektirecek durumun nerede meydana geldiğidir.Zannedersem divert ile karıştırılıyor,aman havacılar dikkat.

Türk Hava Yolları'nın alt markası olan AnadoluJet'e ait Ercan-Hatay seferini yapan Boeing 737-400 tipi yolcu uçağı Hatay Havaalanı'na acil iniş yaptı.

AnadoluJet'e ait TK1029 sefer sayılı uçak içerisinde bulunan 104 yolcusuyla birlikte KKTC Ercan Havaalanı'ndan yaptığı kalkıştan kısa bir süre sonra motorunda bir arıza meydana geldi. TC-JEV kuyruk tescilli B737-400 tipi yolcu uçağı meydana gelen arızanın ardından Hatay Havaalanı'na acil iniş sinyali gönderdi.

Ancak motorda meydana gelen arızaya rağmen uçak sorunsuz bir iniş gerçekleştirdi.

AirportHaber'in aldığı bilgiye göre, TK0929 sayılı Hatay-Ankara seferini gerçekleştirmesi gereken aynı uçağın arıza sebebiyle bu uçuşunun iptal edildiği açıklandı

AnadoluJet'ten acil iniş!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

anadolujet ~ 10 yıl önce
Yorumunuz.14-12-2008 tarihli 22:25 İzm-Ank Anadolujet uçağı teknik arıza nedeniyle izmir'e acil iniş yaptı. Nedense basında ele alınmıyor. Sis nedeniyle oluşan rötar bile anasayfada haberken bu olayın atlanması ilginç. Üzerinde durulması gereken önemli bir konu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
ufffffffff ben bunları aramıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
wolf ~ 10 yıl önce
havaciysaniz boyle oturdugunuz yerden kaptani sorgulamayin lutfen. ucak kaptanin, ariza kaptanin. bize oturdugumuz yerden ahkam kesmek yakismiyor. gecmis olsun demek daha uygun. ben gecmis olsun diyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
keyf ~ 10 yıl önce
Yahu yarım yarım gönderdik yorumu..Ne demiştik?..Hataya kadar devam edebilir çok rahatlıkla.Adanaya alçalanana kadar Hataya gider.Bu arada bazı arkadaşlar acil inişe takmış durumda.Arkadaşlar bir uçak kalktığı meydanada,yol üzerindeki herhangi bir meydanada,varış meydanınada acil iniş yapabilir!Önemli olan acil inişi gerektirecek durumun nerede meydana geldiğidir.Zannedersem divert ile karıştırılıyor,aman havacılar dikkat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000