06 Haziran 2013, Perşembe 14:11:54

ANADOLUJET'TEN 2 GÜNLÜK KAMPANYA

AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen - Edremit, Ankara - Bodrum ve Ankara - Dalaman karşılıklı seyahat edecek yolcuları için eylül ayı kampanyası düzenledi.
  • Siz ilan vermeye devam edin,vergi vermediginiz icin size sorun yok tabi....
  • Siz ilan vermeye devam edin,size yakisan o....
  • Sadece ATO değil meclis bile sikayetci Anadolujetden. Meclis Başkanlık Divanı yarın Pegasusula anlaştık derse şaşırmasın Hamdi Bey.
  • bu muhtesem kampanyalari AJ nin torpilli baskani mi icat ediyor acaba??? ne guzel bee..trabzon da oku orda cevre yap o cevre!!! sayesinde istanbul a gel sonra bir anda mudur bir anda baskan ol !!!! sonra ortada ben hakkimla baskan oldum de!!!!

Türk Hava Yolları'nın alt markası olarak yoluna devam eden AnadoluJet, yeni bir kampanya düzenliyor.

AnadoluJet açıklamasına göre, 1-30 Eylül tarihleri arasında Ankara-Bodrum ve Ankara - Dalaman’ın yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Edremit Koca Seyit Havalimanı arasında yolculuk yapacak kişiler bugün ile 8 Haziran tarihi arasında biletlerini internet, acenteler, çağrı merkezi ve satış ofislerinden 39 liradan başlayan fiyatlarla alabilecek.

ANADOLUJET'TEN 2 GÜNLÜK KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

ato mu ~ 5 yıl önce
Siz ilan vermeye devam edin,vergi vermediginiz icin size sorun yok tabi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ato mu ~ 5 yıl önce
Siz ilan vermeye devam edin,size yakisan o....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TBMM ~ 5 yıl önce
Sadece ATO değil meclis bile sikayetci Anadolujetden. Meclis Başkanlık Divanı yarın Pegasusula anlaştık derse şaşırmasın Hamdi Bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
torpilli baskan!!! ~ 5 yıl önce
bu muhtesem kampanyalari AJ nin torpilli baskani mi icat ediyor acaba??? ne guzel bee..trabzon da oku orda cevre yap o cevre!!! sayesinde istanbul a gel sonra bir anda mudur bir anda baskan ol !!!! sonra ortada ben hakkimla baskan oldum de!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000