25 Aralık 2010, Cumartesi 09:08:01

ANADOLUJET'İN 2011 HEDEFİ NE?

Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, Anadolujet'in 2011 yılında hedeflediği yolcu sayısını açıkladı.
  • anadolujet'e bandırma'dan ahl,saw,adb,esb yönüne seferler koyması için çağrıda bulunuyorum
  • aleyhteki yorumlara katilmiyorum Ajet cizgisinde cok basarili ucak sayisini birz daha artirir ucus yaptigi yerleri sabah gidis aksam donus seklinde yurutebilirse Pegasus rakibi bile olamaz.Kayseri basladi Pegasusun daha once 150 den asagi olmayan fiyatlari yerlerde surunuyor ama once Ajet doluyor
  • yeni destinasyonlari merak ediyorum? Hangi alanlar acaba?
  • konyali sana bir cit sozum var, basbakanimiz Sn. Recep Tayyip Erdoganin nacizane bir sozu vardir `Her turlu bolgesel milliyetcilige karsiyiz` onun icin burada bolge sehir milliyetciligi yapmayin, bizler Turkiye sevdalisiyiz. Bu konya olur bu sivas olur bu Adana olur, bu Bitli olur. Bu ulkenin butun vatandaslari esittir ve fedakardir. Her sey Turkiye icin, umarim hatandan donersin.

Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, Anadolujet olarak bu yılı 5 milyon yolcu sayısı ile tamamlayacaklarını 2011 yılında ise iç hatlardaki kapasite artışı ve yeni uçuş destinasyonlarıyla 7 milyon yolcu hedeflediklerini söyledi.

Alan, "Havaalanı olup da, uçulmadık çok az nokta kaldı, onları da zamanla tamamlayacağız. Yeni uçuş destinasyonları olacak ama daha çok mevcut uçtuğumuz noktalardaki kapasite artışı olacak" diye konuştu.


 

ANADOLUJET'İN 2011 HEDEFİ NE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
anadolujet'e bandırma'dan ahl,saw,adb,esb yönüne seferler koyması için çağrıda bulunuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
aleyhteki yorumlara katilmiyorum Ajet cizgisinde cok basarili ucak sayisini birz daha artirir ucus yaptigi yerleri sabah gidis aksam donus seklinde yurutebilirse Pegasus rakibi bile olamaz.Kayseri basladi Pegasusun daha once 150 den asagi olmayan fiyatlari yerlerde surunuyor ama once Ajet doluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yeni destinasyonlari merak ediyorum? Hangi alanlar acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
konyali sana bir cit sozum var, basbakanimiz Sn. Recep Tayyip Erdoganin nacizane bir sozu vardir `Her turlu bolgesel milliyetcilige karsiyiz` onun icin burada bolge sehir milliyetciligi yapmayin, bizler Turkiye sevdalisiyiz. Bu konya olur bu sivas olur bu Adana olur, bu Bitli olur. Bu ulkenin butun vatandaslari esittir ve fedakardir. Her sey Turkiye icin, umarim hatandan donersin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000