04 Ekim 2012, Perşembe 18:21:38

ANADOLUJET'İ SARSAN İSTİFA

Türk Hava Yolları’nın alt markası Anadolujet ’in en tepesindeki isim olan Sami Alan, bugün öğleden sonra THY yönetimine istifa dilekçesini gönderdi.
  • Anadolujet Sunexpress'e yamandı. Yakın bir zamanda Hacı Say gider Sami Alan gelir...
  • TGS genel Müdürü, Hamdi Topçu Başkanımızın köylüsüymüş. TGS, komple havalimanını THY uçaklarıyla beraber havaya uçursa yine Genel Müdürü görevden almazlar. Mükemmel hemşehricilik bu olsa gerek..
  • sami beyi alacagınıza tgs genel müdürü nü alın thy pirestiji kalmadi carmadık ucak bırakmadılar durumları ortada başarılı idereci kaglmadı thy pes dogrusu
  • Sayın Hüseyin Çavuşoğlu , Malesef korkuyorum ismimi vermekten ,bugün soyguncular ,deniz fenercileri dışarda rahat rahat gezerken konuşmaya çalısan üniversiteli sizden olmayan gençler hapislere atılıyor... Evet korkuyorum çünkü grev hakkı elinden atılmasın diye iş yavaşlatan 350 personel haksız yere işten atıldığı için .Evet korkuyorum çünkü biat etmediğim , yanlışları söylediğim için basıma gelmeyen kalmadı sayın Hüseyin Bey... Evet korkuyorum isim vermekten kalan son az seneminde bitemeyim yaptığım işten değil sadece egodan emeklilik hakkımın elimden alınmasından korkuyorum ... Yandaş olupta cesur olmak ne güzel ... Saygılarımla..

23 Nisan 2008 yılında kurulan THY’nin alt markası Anadolujet’in genel müdürü pozisyonundaki Sami Alan beklenmedik bir şekilde istifa etti. 

Ankara’yı Anadolu ile buluşturma projesi kapsamında kurulan ve kuruluşundan bu güne kadar tüm stratejiyi belirleyen Sami Alan’ın neden istifa kararı aldığı bilinmezken kararı duyan Anadolujet çalışanları şok oldu.

Başarılı çalışmaları ile tanınan Sami Alan’ın istifa kararının ardından İstanbul’a döndüğü belirtilirken Sami Alan’dan boşalan koltuğa kimin oturacağı merak konusu oldu.

Öte yandan Türk Hava Yolları kaynakları istifa kararı ile ilgili “İstifa yok görevden alındı ve genel müdürlük emrine verildi” şeklinde bilgi verdi.

Ayrıntılar gelecek...

©AirportHaber

ANADOLUJET'İ SARSAN İSTİFA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Olacağı.... ~ 6 yıl önce
Anadolujet Sunexpress'e yamandı. Yakın bir zamanda Hacı Say gider Sami Alan gelir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
TGS genel Müdürü, Hamdi Topçu Başkanımızın köylüsüymüş. TGS, komple havalimanını THY uçaklarıyla beraber havaya uçursa yine Genel Müdürü görevden almazlar. Mükemmel hemşehricilik bu olsa gerek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy na ~ 6 yıl önce
sami beyi alacagınıza tgs genel müdürü nü alın thy pirestiji kalmadi carmadık ucak bırakmadılar durumları ortada başarılı idereci kaglmadı thy pes dogrusu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Sayın Hüseyin Çavuşoğlu , Malesef korkuyorum ismimi vermekten ,bugün soyguncular ,deniz fenercileri dışarda rahat rahat gezerken konuşmaya çalısan üniversiteli sizden olmayan gençler hapislere atılıyor... Evet korkuyorum çünkü grev hakkı elinden atılmasın diye iş yavaşlatan 350 personel haksız yere işten atıldığı için .Evet korkuyorum çünkü biat etmediğim , yanlışları söylediğim için basıma gelmeyen kalmadı sayın Hüseyin Bey... Evet korkuyorum isim vermekten kalan son az seneminde bitemeyim yaptığım işten değil sadece egodan emeklilik hakkımın elimden alınmasından korkuyorum ... Yandaş olupta cesur olmak ne güzel ... Saygılarımla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000