03 Mart 2011, Perşembe 08:41:01

ANADOLUJET'E 20 KOLTUK GARANTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayiciler Odası'ndan Anadolu Jet seferlerine destek...
  • Senin aslında bir suçun yok. Ama unutmaki havacılıkta ucuz ve promosyonlu uçanın fiyat farkını bileti geç alan ve pahalıya uçan öder ! Yolcuların bir kısmı aynı ucakda 40-50 TL ye uçarken diğer bir yolcu belkide yanında aynı sırada oturan 150-200 TL ye uçar. Muamele ve hizmetleri aynı olur. Extra bir hizmet almaz... Siz neyseniz oda odur... Kademeli bilet satış sistemine karşıyım ben, saçmalık... Müşteri çekmek için ve rekabet amaçlı bir stratejidir... Hiç bir havayolu trilyonluk yatırım yaparak sizi kara kaşınız kara gözünüz için ucuza taşımaz ! Sizden alamadıgı paranın farkını hatta fazlasını aynı uçakta uçan diğer yolcudan tahsil eder...
  • anadolujet'i bandırma'ya da bekliyoruz
  • Anadolujet'in Çanakkale-Ankara arası uçuşlarda da garanti koltuk durumu söz konusu mu yoksa zaten doluyor mu?
  • SEHIR OLARAK CANAKKALE' YE KATTIGINIZ ULASIM KOLAYLIGI VE HALKA GOSTERDIGINIZ YAKINLIKTAN DOLAYI SELIM BEY NEZDINDE TUM THY CALIŞANLARINA TESEKKUR EDIYORUM. UCUSLARIN DEVAMI ICIN HALK OLARAK LUTFEN SAHIP CIKALIM.CANAKKALEMIZI GELISTIRELIM.EGER THY DE SEFERLERINI KALDIRIRSA CANAKKALE HAVAALANI BIR DAHA TARIFELI SEFER GOREMEZ.
ÇTSO yönetim kurulu üyeleri Çanakkale’de  Aralık ayında seferlere başlayan AnadoluJet uçak seferleri doluluk oranının arttırılması amacıyla 20 koltuk bilet garanti desteği sağladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ÇTSO Genel Sekreteri Abdurrahim Temiz; uçak seferlerinin devamlılığını sağlamak, uçak kullanımını yaygınlaştırmak ve doluluğu artırmak amacıyla ÇTSO tarafından Çanakkale-İstanbul seferlerine 10 koltuk geliş-gidiş olmak üzere günlük 20 koltuk bilet garantisi verildiğini belirterek; “Bildiğiniz gibi, odamızın da yakın takibi ve girişimleri ile başlayan Çanakkale - İstanbul – Çanakkale uçak seferleri, 23 Aralık 2010 tarihinden itibaren de AnadoluJet ile haftada üç günden her güne çıkarılmış, saatleri yeniden düzenlenmiştir. Seferlerin devamlılığını sağlamak, uçak kullanımını yaygınlaştırmak ve doluluğu artırmak amacı ile odamız tarafından Çanakkale-İstanbul(Sabiha Gökçen) Çanakkale seferlerine 10 koltuk geliş, 10 koltuk dönüş olmak üzere günlük 20 koltuk bilet garantisi verilmiştir. THY ile yapılan protokol kapsamında; üyelerimiz pazar, pazartesi seferleri için sefer süresine 72 saat kalana kadar, diğer sefer günleri için ise 36 saat kalana kadar 09.00 – 17.00 saatleri arasında 64,00 TL bilet bedelini oda’ya peşin ödemek koşulu ile taleplerini yapabileceklerdir. Bilet bedeli oda’ya ödenmeden rezervasyon kesinlikle yapılmayacaktır. Ayrıca biletlerde isim değişikliği, iptal, iade yapılması da mümkün değildir. Protokol 07 Mart 2011 tarihinde yürürlüğe girecektir” dedi.

(Çanakkale Olay)
ANADOLUJET'E 20 KOLTUK GARANTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Senin aslında bir suçun yok. Ama unutmaki havacılıkta ucuz ve promosyonlu uçanın fiyat farkını bileti geç alan ve pahalıya uçan öder ! Yolcuların bir kısmı aynı ucakda 40-50 TL ye uçarken diğer bir yolcu belkide yanında aynı sırada oturan 150-200 TL ye uçar. Muamele ve hizmetleri aynı olur. Extra bir hizmet almaz... Siz neyseniz oda odur... Kademeli bilet satış sistemine karşıyım ben, saçmalık... Müşteri çekmek için ve rekabet amaçlı bir stratejidir... Hiç bir havayolu trilyonluk yatırım yaparak sizi kara kaşınız kara gözünüz için ucuza taşımaz ! Sizden alamadıgı paranın farkını hatta fazlasını aynı uçakta uçan diğer yolcudan tahsil eder...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anadolujet'i bandırma'ya da bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Anadolujet'in Çanakkale-Ankara arası uçuşlarda da garanti koltuk durumu söz konusu mu yoksa zaten doluyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SEHIR OLARAK CANAKKALE' YE KATTIGINIZ ULASIM KOLAYLIGI VE HALKA GOSTERDIGINIZ YAKINLIKTAN DOLAYI SELIM BEY NEZDINDE TUM THY CALIŞANLARINA TESEKKUR EDIYORUM. UCUSLARIN DEVAMI ICIN HALK OLARAK LUTFEN SAHIP CIKALIM.CANAKKALEMIZI GELISTIRELIM.EGER THY DE SEFERLERINI KALDIRIRSA CANAKKALE HAVAALANI BIR DAHA TARIFELI SEFER GOREMEZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000