23 Aralık 2010, Perşembe 11:01:37

ANADOLUJET TGS'YE EMANET

Türk Hava Yolları ile Havaş’ın ortaklığında kurulan Turkish Ground Services (TGS) Sabiha Gökçen Havalimanı ile birlikte 5 havaalanında Anadolujet'e hizmet vermeye başladı.
  • Eğitim şart diye yazıp da kendini bişey zanneden insanlar eğitimin de bir süreç gerektiğini bilmiyorlar sanırım.Tgslilerin hepsi üniversite mezunu siz herhalde profösör falan olmalısınız ki bu derece yorumlar yapabiliyorsunuz.'Günahsız olan ilk taşı atsın' cümlesini bi araştırın.Hatalardan pay çıkararak düzelme yoluna gidilir.Peki siz bu hasetin hesabını nasıl vereceksiniz?
  • TGS YE EMANET DE SANKİ TGS KENDİ ALT KADROSUYLA,SANKİ ÖZ KADROSUYLA BURADA BAŞLADI!!! YİNE İSG DEN GEÇME ADAMLARDAN KURDU KADROSUNU!! DİKKATLİ OLUN DERİM TGS YE GEÇMİŞİNİ BİLMEDİĞİM ADAMI BU KADROYA SOKMAM DERİM BEN.... MESELA HAVA-İŞ DEN GEÇME SENDİKALI İŞÇİLERDEN!!! BUGÜN İSG YE YARIN SANA!!!!
  • dogular yazılınca neden kızılıyor anlamıyoruz nasıl ucusta bır secmece oluyorsa yerdede olmalı tgs dıyoruz evet ne secmecesı karadenızın %90 gelmıs alsalar ana baba coluk cocuk calısılcak adam turkce konusmayı bılmıyorkı yolcuya hey baksana naber gıbı yada argo kelımeler kullanıyor bır musterı ılıskılerıne gelen mesajlara bakın neler gelıyor sıkayetler ama kımse degerlendırmıyor ama bır tk pers. yapsa hemen savunma yada atılır tgs ozen var arkada torpıllerı var cok ayıpya adamlar thy pers. sepetledı kendılerı yerlestı bıde utanmadan maası begenmıyoruz olanakları begenmıyoruz dıyorlar onlara cok bıle bunları bılerek geldıler daha yogunlugu erıtemıyorlar kalan tk personelı onların hergun acıklarını kapatıyor adam yanlıs yolcu gonderıyor
  • Merak etmeyin Kimse THY li olmak istemiyor.Şunu sadece bilmeniz gerekecektir.Kendisini biçilmez kaftan zannedip bütün havacılık kurallarını kendilerinin yazdığını zanneden,kendilerinden başka bu işi kimsenin doğru yapamıyacağını zanneden zihniyetlerden olmayı kimse istemez .Önce saygı özellikle tecrübeye saygı...... Ben işte kaç yıldır şu istasyonda şu kadar uçak yaptımla olmuyor.Ne şartlarda hizmet verdiğinizi gördük.Kalite sıfır plan sıfır milletin anası ağlamış.Siz bu hizmetleriverirken unutmayın hizmete devam eden başkalarıda vardı.Sizin hazımsızlığınız işinize bulaşmaları.Kusura bakmayın.. :(
Türk Hava Yolları’nın bir markası olarak kurulan genç havayolu şirketi Anadolujet’in yer hizmetini, Türkiye’nin lider yer hizmetleri kuruluşu Turkish Ground Services (TGS) üstlendi. 20 Aralık 2010 itibarıyle operasyonu devralan TGS, İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanısıra Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’da Anadolujet uçaklarına yer hizmeti sağlayacak.

Merkez istasyon olarak Ankara Esenboğa Havalimanı’nı seçen ve müşterilerine avantajlı fiyatlarla ulaşım imkanı sağlayan AnadoluJet, geçtiğimiz Ağustos ayında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı da yeni üs olarak belirlemişti. Kırktan fazla noktaya ekonomik ulaşım imkanı sağlayan şirket, “Herkes uçsun diye” sloganıyla 2008 yılında seferlere başlamıştı.

TGS, müşteri sayısını artırıyor
Başta THY olmak üzere Transavia, Germanwings, Mahan Airlines ve Moldavian Airlines’la geneli Rus menşeili kargo uçaklarına da handling hizmeti veren TGS, AnadoluJet’le birlikte müşteri sayısını 28’e çıkarmış oldu. Önümüzdeki dönemde bu sayının katlanarak artacağını söyleyen TGS Genel Müdürü Bayram Özçelik, gücünü THY ve TAV gibi iki saygın kurumdan alan şirketin, müşterileriyle birlikte daha da büyüdüğünü ifade etti. Bunun yanında havacılık sektöründeki gelişmenin hizmet ağının genişletilmesine imkan tanıdığını anlatan Özçelik, “AnadoluJet gibi genç ve dinamik bir şirkete hizmet vermek bizim için önemli. TGS’nin verdiği kaliteli hizmet, müşterilerimizin de performansını artıracaktır” dedi.

ANADOLUJET TGS'YE EMANET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 7 yıl önce
Eğitim şart diye yazıp da kendini bişey zanneden insanlar eğitimin de bir süreç gerektiğini bilmiyorlar sanırım.Tgslilerin hepsi üniversite mezunu siz herhalde profösör falan olmalısınız ki bu derece yorumlar yapabiliyorsunuz.'Günahsız olan ilk taşı atsın' cümlesini bi araştırın.Hatalardan pay çıkararak düzelme yoluna gidilir.Peki siz bu hasetin hesabını nasıl vereceksiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TGS YE EMANET DE SANKİ TGS KENDİ ALT KADROSUYLA,SANKİ ÖZ KADROSUYLA BURADA BAŞLADI!!! YİNE İSG DEN GEÇME ADAMLARDAN KURDU KADROSUNU!! DİKKATLİ OLUN DERİM TGS YE GEÇMİŞİNİ BİLMEDİĞİM ADAMI BU KADROYA SOKMAM DERİM BEN.... MESELA HAVA-İŞ DEN GEÇME SENDİKALI İŞÇİLERDEN!!! BUGÜN İSG YE YARIN SANA!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
dogular yazılınca neden kızılıyor anlamıyoruz nasıl ucusta bır secmece oluyorsa yerdede olmalı tgs dıyoruz evet ne secmecesı karadenızın %90 gelmıs alsalar ana baba coluk cocuk calısılcak adam turkce konusmayı bılmıyorkı yolcuya hey baksana naber gıbı yada argo kelımeler kullanıyor bır musterı ılıskılerıne gelen mesajlara bakın neler gelıyor sıkayetler ama kımse degerlendırmıyor ama bır tk pers. yapsa hemen savunma yada atılır tgs ozen var arkada torpıllerı var cok ayıpya adamlar thy pers. sepetledı kendılerı yerlestı bıde utanmadan maası begenmıyoruz olanakları begenmıyoruz dıyorlar onlara cok bıle bunları bılerek geldıler daha yogunlugu erıtemıyorlar kalan tk personelı onların hergun acıklarını kapatıyor adam yanlıs yolcu gonderıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Merak etmeyin Kimse THY li olmak istemiyor.Şunu sadece bilmeniz gerekecektir.Kendisini biçilmez kaftan zannedip bütün havacılık kurallarını kendilerinin yazdığını zanneden,kendilerinden başka bu işi kimsenin doğru yapamıyacağını zanneden zihniyetlerden olmayı kimse istemez .Önce saygı özellikle tecrübeye saygı...... Ben işte kaç yıldır şu istasyonda şu kadar uçak yaptımla olmuyor.Ne şartlarda hizmet verdiğinizi gördük.Kalite sıfır plan sıfır milletin anası ağlamış.Siz bu hizmetleriverirken unutmayın hizmete devam eden başkalarıda vardı.Sizin hazımsızlığınız işinize bulaşmaları.Kusura bakmayın.. :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000