06 Ekim 2013, Pazar 10:28:34

ANADOLUJET İZMİT'İ UÇURUYOR

AnadoluJet, Ankara-İzmit arasında düzenlenen uçak seferlerinin sayısını artırdı.
  • Konum itibariyle mükemmel uçuşlar gayet iyi basamak basamak artar o bölgede uçar.
  • bu havaalanının geleceği çok parlak. yakında özelleşir demedi demeyin...potansiyeli çok çok iyi..yeterki akıllı bir işletme olsun..
  • Muamele tamammen
  • Ercan Bey, bayram dönemi seferler daha önceden dolmuştu. Iptal olan rezervasyonlar sebebiyle yer açmış olabilir. 1 ekim'e kadar kampanyali fiyat 59 tl idi. Yeni fiyatlar 1ekimden itibaren geçerli. Karaborsacilik felan yok.

2011 yılı kasım ayında sadece İzmit-Trabzon uçuşları ile açılan Cengiz Topel Havaalanı, daha sonra uzun süre boş bırakılmıştı. 2 Eylül’den itibaren Türk Hava Yolları'nın alt markası AnadoluJet, İzmit-Ankara seferleriyle Cengiz Topel’i yeniden hareketlendirdi.

3'TEN 5'E ÇIKIYOR

AnadoluJet, İzmit-Ankara seferlerindeki doluluk oranlarından memnun kalınca, beklendiği gibi sefer sayısını arttırdı. İzmit-Ankara arasındaki karşılıklı uçuşlar haftanın 3 gününden 5 gününe çıkartıldı. Uçuşlar, Pazartesi-Salı-Çarşamba-Cuma ve Cumartesi yapılacak.

HER YERE ULAŞIM

Anadolu Jet uçakları, haftanın 5 günü sabah saat 07.00’de İzmit’ten Ankara’ya; gece saat 23.20’de Ankara’dan İzmit’e uçacak. Ankara’dan gelen uçak, saat 00.15’de Cengiz Topel’e iniyor. Bundan böyle, haftanın 5 günü Ankara aktarmalı olarak uçakla İzmit’ten Türkiye’nin her yerine uçmak; Türkiye’nin her yerinden İzmit’e dönmek mümkün olacak. 

ANADOLUJET İZMİT'İ UÇURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

ilker mert ~ 4 yıl önce
Konum itibariyle mükemmel uçuşlar gayet iyi basamak basamak artar o bölgede uçar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmitli ~ 5 yıl önce
bu havaalanının geleceği çok parlak. yakında özelleşir demedi demeyin...potansiyeli çok çok iyi..yeterki akıllı bir işletme olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muamele ~ 5 yıl önce
Muamele tamammen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Ercan Bey, bayram dönemi seferler daha önceden dolmuştu. Iptal olan rezervasyonlar sebebiyle yer açmış olabilir. 1 ekim'e kadar kampanyali fiyat 59 tl idi. Yeni fiyatlar 1ekimden itibaren geçerli. Karaborsacilik felan yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000