24 Mayıs 2010, Pazartesi 14:57:40

Anadolujet, İSG'den Stockholm'e uçuyor

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Anadolujet ile İsveç'in Başkenti Stockholm Ve Danimarka'nın Başkenti Kopenhag'a Karşılıklı Seferler 2 Haziran'dan İtibaren Başlıyor.
  • ISG yanlış seçim. Bu uçaklar boş gidip gelmeye mahkum. 3. meydan yapılmadan IST nefes almaz.
  • Anadaolujet Ankara'dan uçsaydı diyen arkadaşa. Stockholm ve Kopenhag'a Anadolujet ESB'den de uçuyor zaten.
  • Yer Stockholm havalımanı ucan Anadolujet ISG yetkılılerının ne ısı var yapın bır toren SAW da gorelım.
  • memleketin güzide şirketlerine iş yaptırmazlar bunlar yapmaya kalktıgına göre bir araştırma yapmışlardır diye hazıra konmaya çalışıyorlar anadolujetin başındaki işten anlamazın teki zaten eskiden ne idi acaba ?
İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Anadolujet ile İsveç'in başkenti Stockholm ve Danimarka'nın başkenti Kopenhag'a başlayacak karşılıklı uçuşları kutlamak amacıyla Stockholm’de "Hoşgeldin" adı ile bir tören düzenlendi.

Türk Hava Yolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortaklaşa organize ettiği Stockholm Haga Park'daki Fjearilshuset'te (Kelebek evi) düzenlenen törene; Türkiye'nin Stockholm Büyükelçisi Zergün Korutürk, İSG Ticari Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın ve İSG Operasyon Genel Müdür Yardımcısı İrfan Gündüz, Türk Hava Yolları Stockholm Büro Müdürü Bilal Tezcan ile birlikte THY çalışanları, Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkanlığı Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu Yusuf Künbet ile turizm acentalarının temsilcileri, İsveç'te yaşayan Türkler ve İsveçliler katıldı.

Bahçede gerçekleştirilen tören sırasında, davetlilere ikramda bulunulurken ayrıca İSG tarafından hazırlanan çeşitli hediyeler de verildi.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan, Anadolujet ile 2 Haziran 2010'da saat 23.55'te Stockholm'e, Stockholm Arlanda Havaalanı'ndan da 3 Haziran 2010'da İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na ilk uçuş gerçekleştirilecek. İstanbul-Stockholm uçuşları salı, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri yapılacak.Anadolujet, İSG'den Stockholm'e uçuyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
ISG yanlış seçim. Bu uçaklar boş gidip gelmeye mahkum. 3. meydan yapılmadan IST nefes almaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Anadaolujet Ankara'dan uçsaydı diyen arkadaşa. Stockholm ve Kopenhag'a Anadolujet ESB'den de uçuyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yer Stockholm havalımanı ucan Anadolujet ISG yetkılılerının ne ısı var yapın bır toren SAW da gorelım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
memleketin güzide şirketlerine iş yaptırmazlar bunlar yapmaya kalktıgına göre bir araştırma yapmışlardır diye hazıra konmaya çalışıyorlar anadolujetin başındaki işten anlamazın teki zaten eskiden ne idi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000