17 Haziran 2011, Cuma 14:17:25

ANADOLUJET DUR DURAK BİLMİYOR

Türk Hava Yolları'nın alt markası olan Anadolujet, yeni bir sürprizle Bakü'ye de uçma kararı aldı...
  • hep istanbul ve ankara ya us kuruyorsunuz bari izmir de de us kurun yaa
  • tgs trabzon hava alanını ne zaman alıcak bilgisi ola var mı acaba
  • Anadolujet in merkezi Ankara olduğu için ESB merkezli uçuyor. Eğer mesela EGEJET kurulursa oda İzmir merekezli uçar ama hiç zannetmiyorum.
  • anadolu jet hep ankara aktarmalı ucuyor izmire falan.bence artık aktarmasız olarak anadoludan direk ucuslara bir an önce baslamalı adına yakısır bir sekilde.van izmir antep izmir adana izmir diyarbakır izmir gibi.buralar izmire en az 15 saat uzaklıkta insan otobüsle gidemiyor.
Ankara merkezli Anadolujet, kısa süre içinde yaptığı hamlelerle hem yurt içinde hem de yurt dışında sürekli büyüyerek adından söz ettirmeye devam ediyor.
 
Türkiye'de yurt içi uçuşlarının yanı sıra yurt dışındaki destinasyonlarını da sürekli olarak artıran Anadolujet, en son hamlesini Borajet ortaklığıyla dün Ankara-Sivas uçuşlarını başlatarak yaptı.
 
AirportHaber'in edindiği bilgilere göre Anadolujet 15 Temmuz'dan itibaren Bakü'ye uçarak 16. yurt dışı seferini de gerçekleştirmiş olacak.
 
Anadolujet'in hamlesinin bununla sınırlı kalmayacağı ve yakında farklı sürprizlerle de havacılık sektrörünü şaşırtacağı gelen bilgiler arasında.

©AirportHaber Özel
ANADOLUJET DUR DURAK BİLMİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 7 yıl önce
hep istanbul ve ankara ya us kuruyorsunuz bari izmir de de us kurun yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
tgs trabzon hava alanını ne zaman alıcak bilgisi ola var mı acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Anadolujet in merkezi Ankara olduğu için ESB merkezli uçuyor. Eğer mesela EGEJET kurulursa oda İzmir merekezli uçar ama hiç zannetmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anadolu jet hep ankara aktarmalı ucuyor izmire falan.bence artık aktarmasız olarak anadoludan direk ucuslara bir an önce baslamalı adına yakısır bir sekilde.van izmir antep izmir adana izmir diyarbakır izmir gibi.buralar izmire en az 15 saat uzaklıkta insan otobüsle gidemiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000