24 Mart 2010, Çarşamba 09:56:55

Anadolujet Avrupa'ya açılıyor

Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolujet, Avrupa'da birçok noktada uçuş yapmayı planlıyor
  • Aanadolujet in zarar ettiğini nereden biliyorsunuz? THY karda olduğuna göre ve bunların bilançoları tek kalem olduğuna göre Anadolujet in zararını bu bilançodan nasıl zarar olarak çekebiliyorsunuz.
  • bakın bu politikalarla anadolu jet full de ucsa zarar eder. aynen bugun oldugu gibi anadolu jet butun anakara ucuslarini yapiyor dolayisiyle zaten dolu ucuyor ama ona ragmen zarar ediyor. dolu ucup zarar ediyorsan bunun bir amaci olabilir haksiz rekabet yaratarak diger firmalari zo durumda birakma cabasi..luftansa gibi full de ucsa anadolu jet eger low cost amaciyle devam etmezse zarar etmekten kurtulamaz.bakin hava trafik konusmalarini dinleme imkaniz varsa lutfen bi kere dinleyin havada kısa yol isteyen bir tane thy tarifgi varmi..
  • ANKARA'DAN LUFTHANSA HER GÜN 2 UÇAĞINI FUL DOLDURUR. BUNUN NEDENİ YILLARDIR AYNI SAATLERDE HER GÜN UÇMASI YANİ İSTİKRARDIR. HAZİRANDA AHL DEN TOKYO YA UÇTUM. A 340 DA 170 YOLCU VARDI. O ZAMAN TOKYO UÇUŞLARINI THY HEMEN KAPATSIN.
  • LOW COST PROFESÖRÜ ARKADAŞ SON CÜMLELERİNDE KENDİNİ ELE VERİYOR. BİRİLERİNİ BATIRMAK İÇİN UCUZA UÇARSAN DİYOR.

2008 Yılında Ankara merkezli iç hat uçuşlarına 20 noktada başlayan Türk Hava Yolları markası AnadoluJet, aradan geçen zaman içinde Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 26 noktaya genç filosu, etkin bağlantılı tarifesi, ekonomik bilet fiyatları, yenilediği uçak içi hizmetleri ile Kıbrıs ve Şam’dan sonra Haziran 2010 yılı içinde Avrupa’nın pek çok ülkesine direkt uçuşlarına başlıyor.

4 Mart 2010 tarihinde başlayan Ankara- Şam – Ankara uçuşlarından sonra filosuna katacağı yeni uçaklarla Ankara’dan Stokholm, Kopenhag, Frankfurt, Dusseldorf, Viyana, Tahran, Amsterdam, Brüksel, Paris ve Londra olmak üzere 12 yurtdışı noktasına doğrudan uçuşlar planlanıyor.

1 Haziran 2010 tarihinden itibaren İsveç’in başkenti ve en büyük şehri, kültür, siyaset, medya ve ekonomi merkezi Stokholm’ e başlayan direkt uçuşlar aşağıdaki şekilde gerçekleştirilecek;

Anadolujet

Anadolujet Avrupa'ya açılıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 8 yıl önce
Aanadolujet in zarar ettiğini nereden biliyorsunuz? THY karda olduğuna göre ve bunların bilançoları tek kalem olduğuna göre Anadolujet in zararını bu bilançodan nasıl zarar olarak çekebiliyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bakın bu politikalarla anadolu jet full de ucsa zarar eder. aynen bugun oldugu gibi anadolu jet butun anakara ucuslarini yapiyor dolayisiyle zaten dolu ucuyor ama ona ragmen zarar ediyor. dolu ucup zarar ediyorsan bunun bir amaci olabilir haksiz rekabet yaratarak diger firmalari zo durumda birakma cabasi..luftansa gibi full de ucsa anadolu jet eger low cost amaciyle devam etmezse zarar etmekten kurtulamaz.bakin hava trafik konusmalarini dinleme imkaniz varsa lutfen bi kere dinleyin havada kısa yol isteyen bir tane thy tarifgi varmi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ANKARA'DAN LUFTHANSA HER GÜN 2 UÇAĞINI FUL DOLDURUR. BUNUN NEDENİ YILLARDIR AYNI SAATLERDE HER GÜN UÇMASI YANİ İSTİKRARDIR. HAZİRANDA AHL DEN TOKYO YA UÇTUM. A 340 DA 170 YOLCU VARDI. O ZAMAN TOKYO UÇUŞLARINI THY HEMEN KAPATSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
LOW COST PROFESÖRÜ ARKADAŞ SON CÜMLELERİNDE KENDİNİ ELE VERİYOR. BİRİLERİNİ BATIRMAK İÇİN UCUZA UÇARSAN DİYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000